Caner Arıcı

Başlatan Kaya, 11 Temmuz 2019, 22:36:37

« önceki - sonraki »

ata55

Alıntı yapılan: ata55 - 18 Temmuz 2019, 14:31:16Tipi, tarzı, konuşması, hareketleri... Her şeyiyle itici bir tip. Yeni Malatya'da oynarken bizim maratonla da atışmıştı. Tüm bunlara rağmen iyi oynasın, adam olsun yeer.

Zaman zaman iyi oynadı ama adam olamadı hiç bir vakit.

ali ihsan

Geriye dönük tarama yapmadım ama bu başlığa galiba hiç yazmadım.Çünkü Caner'e hiç ısınamadım.Kaptanlık pazubandı herkese verilmemeli.Bunu anlamışlardır herhalde.

Nuri Asan

Kerem kankası yüzünden bozulan sağ bek, eski kaptan. Gelmene çok kızmıştım (Osmanlı'dan dolayı olanlar) sonra bizde mücadeleni görünce ısınmıştım. Ama o Kerem ile eski dostluğunu bir kenarda bırakacaktın eski kaptan.

Biz sana bu ülkede hatta dünyada sol bek yetişmiyor, sen ömrünün sonuna kadar bize burada sol bek ve futbolcu yetiştir dedik, sen olmaz işlere bulaştın. Kendine yazık edip, bizi üzdün. Yakışmadı. Keremle ömrünün sonuna kadar mutluluklar.

olcay

Helal olsun, dediğini yaptı. Sevindirtmedi bizi.

Felaket büyük adam. Ağır abi.

isyan

psikopat caner len, atlet reis len.
Barcelona Taraftari bile Messi'yi bu kadar sisirmemistir. Aga gibi davrandigin Adamlar sana öyle davranip sktiri ceker iste.

ata55

S.çtın ağzımıza Ankara bebesi.

ugurozkan

bu başlık kilitlenmezse çok kişi günaha girecek.

eprianu

Alıntı yapılan: isyan - 09 Mayıs 2021, 23:31:12Barcelona Taraftari bile Messi'yi bu kadar sisirmemistir. Aga gibi davrandigin Adamlar sana öyle davranip sktiri ceker iste.

Christiano Ronaldo'ya neden Real Madrid'den ayrıldığı sorulunca "Kulüp için artık eskisi kadar önemli olmadığımı düşündüğüm için" cevabını vermişti. Dünya futbol tarihine ismini yazdıran bir futbolcu kendisini önemsiz hissedebiliyor ama bizim taraftarımız sağ olsun herkesin kıçını kaldırıyor.

Adam olmamız için bir fırın ekmek yememiz lazım.

olcay

Koskoca bir şehrin 1 senesinin a.na koydun

Lusage

Olaki seneye karşılaşırsak seneye birisi bunun ayağını eline versin...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raqua55

1 tane insan nasil ihanet eder ekmek yedigi yere bize gosterdin.

eprianu

Sadece Samsunspor

Adam dedigini yapti. Sampiyonluk sevincini kursaginda birakcam dedi baskana.

Mert

Caner adama sorarlar sen adam mısın diye müptezel yavşak.La olum bizimle uğrşanın yedi ceddini kovalarlar.Hani sen façalı psikopatsın ya gel yüz yüze kapışalım şerefsizin evladı senin ben karakterini skim kolpanın evladı :) Adam mısın la sen angaranın bebesi!

GurbetciFanatik

*** papazi
O aldigin aparlar bogazinda kalir inşallah