Gökhan Alsan

Başlatan Kaya, 02 Eylül 2019, 23:20:21

« önceki - sonraki »

Stoper

İhanetin çocuğu, yaptığın kaypaklığı unutmayacağız.

5trawberry

Bu adam tesislerin önünde hala yalak yalak poz verip instagram paylaşımları yapıyorsa sebebi yönetim kurulu ve taraftardır.

Paylaşımlarının altına da, kral, adamsın, yüreğin yeter yazanlar da Samsunsporlu falan değildir

Stoper

Tatil modunda lağım faresi.
Emeklilik öncesi günlerini sayan memur gibi.
90'lar olsa kulağını çekerlerdi bunun.

Raqua55

Biz ceza beklerken Resmi Samsunspor twitter sayfasi adamin dogum gununu kutluyor. Bostan yere kasiyoruz kafana gore be Samsunsporum.

isyan

Son Kiyagini da yapti oooh.
Buna Penalti kullandirana temiz dayak lazim

Raqua55

Pasta yedirin hafta ici.

yk55

Seni herhangi bir yerde görüp de ağzını burnunu dağıtmazsam adam değilim. Haberin olsun. Karaktersiz it.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5trawberry

B planınız bile yok.
Yok ki bu onun bunun adamına bir camianın kaderini terk ediyorsunuz.
Bu adam kadro dışı kalmış, Samsunspor fotolarını silmiş seneye zaten takımda olmayacak.
Siz ne ******* bir teknik kadro anlayışınız var ki, sonradan girmiş camiada polemik olmuş adama penaltı attiriyorsunuz.

Yazıklar olsun topunuz defolup gidin.

Raqua55

Onumuzdeki maci kazanip finale ciksak bu karaktersiz yine oynayacak biz yine kahrolcaz. Keske bu mactada kirmizi gorseydin.

olcay

Biz öyle mal bir memleketiz ki zamanında bizi s.kmiş trabzonluyu, bir daha bellesin diye takıma penaltıcı alıyoruz.

Adam zaten yalandan 2 tane kafa topunu auta attı. Bir tane gelen topu aşırtıyormuş gibi yapıp ceza sahasının dışına geri gönderdi.

Hala mesleki ahlak mı bekleniyor bu adamdan?

muzaffer4

Oyuna girmesi bile hataydı. Penaltı kullanması facia oldu. Penaltıyı pas gibi kullandı. Coureur golcü değil mi penaltı da atmıyorsa ne diye oynuyor

KocumVolkan

Yok yok sana kızmamak lazım.. Bu kadar önemli maçta sana penaltı attıranlara sormak lazım.

55.hakan

İçinden kıs kıs gülüyordur kadro dışı yerine bir de bana penaltı attırıyorlar diye.

jean

Iki yildir her panaltiyi cok rahat gole ceviriyprdu penalti verince hakem icimden o atsin diye gecirdim halbuki

Elyesa