21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Yönetimin yapması gereken buydu, helal olsun.
Cenk abisi bulsun şimdi kulüp.
Malesef samsunspora para kazandıracak şimdi....

Sent from my iPad using Tapatalk

Sadece Samsunspor

Giderkende artistlik yapar ben kulube para kazandirarak gittim diye. alcaklarin odenmeseydi bedava gidecektin o zaman ne diyecektin. Senden buyuk oyuncu olmaz bosa hayaller kurma.

Karabudun

Hiçbir kulüp Canberk için o masraflara girmez. Bir sene oturtacaksın bir köşede. Ertesi sezon alt lige gidecek. Sırf diğerlerine ibret olsun diye üzerine gidilmeli.

Sadece Samsunspor

AlıntıYeni sezon öncesi alacakları nedeniyle Kulübü TFf'ye şikayet eden ve ardından Samsunspor Yönetimi tarafından süresiz kadro dışı bırakılan ve satış listesine konulan Canberk Aydın aylardır süren sessizliğini yaptığı Basım açıklaması ile bozdu.

HERKESİ ZEN BİR SÜREÇ YAŞANDI
Yeni sezon öncesi ismi alacakları nedeniyle Kulübü TFF'ye şikayet ederek tüm okları üzerine çeken ve Kırmızı beyazlı Yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakılarak satış listesine konulan Samsunspor'un genç oyuncusu Canberk Aydın dün gerçekleştirdiği Basın açıklaması ile suskunluğunu bozdu. Kendi ile Kulüp arasında yaşanan sürecin her iki tarafıda üzen bir süreç olduğunu belirten Kırmızı beyazlı ekibin alt yapısından yetişen genç oyuncu Canberk Aydın Basın açıklamasında şunları söyledi;

SAMSUNSPOR'A OLAN SEVGİM SONSUZDUR
"Geride bıraktığımız birkaç ay içerisinde gerek beni, gerek sayın başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizi gerekse Samsunspor'a gönül vermiş büyük  taraftarımızı üzen bir süreç yaşanmıştır. Neticesi ne olursa olsun bilinmesini isterim ki benim bugünkü konumuma gelmemi sağlayan kulübüm Samsunspor'a olan sevgim sonsuzdur. Bu sevgi hayatımın sonuna dek sürecek gerçek bir sevgidir. İyi niyetle yürüttüğüm bu sürecin gelinen noktada başkanımız, yönetimimiz ve büyük taraftarımız üzerinde yarattığı hayal kırıklığından ötürü son derece üzgün olduğumu bildiririm. Kulübümün sözleşmeli bir oyuncusu olarak bu seneki hedeflerimizin gerçekleşmesi için her zaman olduğu gibi yüreğimi ortaya koyacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın."

Kimse o kadar para vermemiş belli. Çok güzel R yaptı şuan. Sen bu sene çürü bakalım kenarda da görelim.

muzaffer4

Bu dar kadroda sakat olmadığı sürece her zaman oynar Engin korukırın cezalandıracağına ihtimal vermiyorum.

samsun 55

SAMSUNSPOR KAMUOYUNA

Samsunspor Altyapısından yetişen değerlerden olan Canberk Aydın, yaşanan gelişmelerden duyduğu üzüntüyü Başkanımız Erkurt TUTU ve basın yolu ile verdiği beyanlarda dile getirmiştir.

Bu gelişmeler üzerine kendisi ile görüşülmüş ve bu sezon sonunda bitecek olan sözleşmesi aynı şartlarda bir yıl daha uzatılmıştır. Ayrıca Canberk Aydın takımımızın ikinci etap çalışmasına katılacaktır.

Saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.

Shane_Falco

Hazır bulmuşken 3 yılı yapıştırmak gerekiyordu. Ama yine de kuyruğunu kıstırıp dönmesi iyi oldu.

Sadece Samsunspor

Ozur dilemedigi birilerinin vasitasiyla dondugu soyleniyor. Bizi yaniltmis olabilirler. Yerel basina guvenim sifirin altinda.

cakir55

1 hafta önce falan atakumda bir cafeye oturdum bir baktım yanımda Canberk püfür püfür nargile içiyor. Ben yaklaşık 2 saat durdum o süre içinde durmadan içmeye devam etti.
Artık Canberkten bi umudum yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayberk

Önceden de aynıydı. O zamanla  bu zaman arasında umut farkı olması çok normal. Ama alışkanlıkları en parlak gelecek vaat ettiği zaman da aynıydı.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cakir55 - 12 Ağustos 2016, 22:59:44
1 hafta önce falan atakumda bir cafeye oturdum bir baktım yanımda Canberk püfür püfür nargile içiyor. Ben yaklaşık 2 saat durdum o süre içinde durmadan içmeye devam etti.
Artık Canberkten bi umudum yok.

Bende cok gordum surekli iciyor. Sarimsi kafe diyelim :))

cakir55

Alıntı yapılan: Ayberk - 12 Ağustos 2016, 23:17:14
Önceden de aynıydı. O zamanla  bu zaman arasında umut farkı olması çok normal. Ama alışkanlıkları en parlak gelecek vaat ettiği zaman da aynıydı.

İşte böyle alışkanlıkları oldugu için sürekli yerinde saydı.

muzaffer4

Bu sadece Canberkin sorunu değil Türk futbolunun sorunudur u-16 u-14 de ülke olarsk cok iyiyiz ama yaş büyüdükçe sıralamamız düşüyor.

Ayberk

Alıntı yapılan: cakir55 - 13 Ağustos 2016, 13:08:45
İşte böyle alışkanlıkları oldugu için sürekli yerinde saydı.

Orası aşikar. Bu ve benzeri futbol dışı alışkanlıklar...

Stoper

Değerini bulunca satılacak isimlerden biri. Maalesef bu çocuğun kronik sakatlığı var. Allah vergisi süratli ve çabuk,kademe hatası yapsa bile bir sekilde telâfi edebiliyor ama devamlılık sorunu en büyük problem.Kendine iyi bakmazsa, ikinci Sercan Temizyürek vakası olur.