Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10
31
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: 2021 - 2022 Sezonu Transf...
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 10 Haziran 2021, 17:57:12
Alıntı yapılan: cembaba - 09 Haziran 2021, 15:17:03Abi çok güzel yayın olmuş. Başkan ile ilgili ön yargıların vardı. Biraz değişti mi? Yoksa düşündüğün gibi biri mi? :)

Önyargılarım, gerçek yargılara dönüştü :)))
Bu hayatta herkesin bir karakteri var ve değişmek gerçekten zor bir iş Cem.
Yüksel Başkan'ın genel toplamda değişeceğini sanmamakla birlikte, öğrendiğini söyleyebilirim. Bunu da şöyle delillendirebilirim: Tolunay Kafkas'tan vazgeçilmesinin temel sebebi taraftarımız. Yani, parayı ben veriyorum, kulüp benim mantığını terk etmiş gördüm. Velhasıl, bence düşündüğümüz gibi biri.
32
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 10 Haziran 2021, 17:54:31
Alıntı yapılan: Sol Açık - 09 Haziran 2021, 19:14:41Videoları büyük bir keyifle izliyorum, ama bir minik eleştiri; programların başlıkları ile içerikleri tutmuyor, seçilen kapak fotoğrafları da pek açıklayıcı değil. Programların isimlerinin (15 dakika gibi) başlıkta olmaması da büyük eksik.

Ama video içerikleri çok iyi, tebrikler...

Teşekkür ederim renktaş. Açıkçası benim yaptığım tek şey yorumculuk... Başlık, manşet, içerik, tasarım vs tamamen benim dışımda. Ancak bazen ben de hoşnut olmayabiliyorum. Bir de daha profesyonel bir şeyler olmalı ancak biz biraz amatörce gidiyoruz. Profesyonel bir prodüksiyonla daha farklı olabilir, evet.
33
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 10 Haziran 2021, 17:51:56
Alıntı yapılan: _SoN_ - 09 Haziran 2021, 13:51:50Hocam, forumun ilk açıldığı yıllardan beri buradan ne üyeler gelip geçti, kimisi işe gücü, kimisi sosyal medyanın gücünü, kimisi yeni çıkan telefonlarla artık forum kültürünün bitmesini, kimiside sıkılmayı bahane ederek forumu bırakıp gitti, siz Samsun'u bırakmak zorunda kaldınız belki ama hep forumda oldu bir eliniz, bu konuyla ilgili sizi kutluyorum.
Başkan sitem etmek için bile olsa, ki bu durum sonra samimi bir muhabbete dönüşmüş olmalı, forumdan birini arasın seçin deseler sizi seçerdim, çok iyi olmuş. Bundan sonra Tolunay Kafkas yada benzeri bir hoca gelirse başımıza,bu size yazar ona göre :)
Şaka bir yana, Başkanı olumlu yönde etkilediğinizi ve bundan sonrada iletişimi koparmayarak etkilemeye devam edeceğinizi düşünüyorum. Youtube videolarınızı takip ediyorum,inşallah uzun bir süre daha takip edeceğiz.

Teşekkür ederim dostum.
Samsunspor.biz bana rahmetli Teoman kardeşimin yadigarı. Bu nedenle üç kişi de kalsak, beş kişi de kalsak, Allah nasip ederse ben hep burada olacağım.

Başkanı olumlu etkiledim mi emin değilim, öyle bir niyetim olmadı. İletişim konusuna gelirsek, sanırım mümkün olduğunca görüşmem kendisiyle. :))  Çünkü karakter itibarıyla, icraatın başında olanlarla diyalog halinde olmayı pek sevmiyorum. Youtube videoları da aslında Akın abiye özel olarak başladı. Ancak baktım ki, sezon boyunca hem tuttu, hem benim böyle bir şeye moral anlamında ihtiyacım varmış hem de olumlu dönüşler aldı. Olduğu kadar çekeceğim yine. 
34
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor Basketbol Takı...
Son İleti Gönderen ugurozkan - 10 Haziran 2021, 17:03:05
berbat oynadık. dukes maçta hiç yoktu. saha avantajımızı kaybettik. zaten tribünde tezahüratı yalova heyeti yapıyordu.
35
Son İleti Gönderen jean - 10 Haziran 2021, 17:01:48
Bizdeki amerikali hic oynayamadi bugun bir adamin performansi maci etkiledi
36
Son İleti Gönderen KocumVolkan - 10 Haziran 2021, 17:00:14
Hofff. 1-1 oldu durum.
37
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Brahim Darri
Son İleti Gönderen brigand - 10 Haziran 2021, 15:41:59
Aslında kapalı kutu bir oyuncu değil. Uzun süre takip etmiştim. Hatta geçen sezon başı gelmesini çok istediğim bir oyuncuydu. Ancak Süper Lig ve Fenerbahçe söylentileri onun için kayıp bir sezona mal oldu. Sadece 10 maçta görev alabildi. Fizik gücü ve kondisyonu bu lig için fazlasıyla yeterli bir oyuncu. Şut özelliği olan, pas kalitesi geçer not alan, dikine oyunlar için çaba gösteren ve kısa driplinglerde başarılı olan bir oyuncu. Mental olarak geçen sezon yaşadığı sıkıntılardan ve disiplinsizliklerden bahsediliyor. Bunlarla ilgili net bir bilgim yok ancak iyi bir sezon başı kampı, ona ve onun gibi oyunculara dair süreçleri verimli yönetebilecek bir hoca ile üst seviye katkı alabileceğimiz bir potansiyel. Tabii ki geçen sezon yaşananlardan sonra her oyuncu bizim için sadece potansiyel şuan. Sahada görmeden inanmak için gerekli güvenimiz çok fazla kırılmış durumda. Temennimiz potansiyelleri %100 kullanabilmek. Yine yaşayıp göreceğiz.
38
Son İleti Gönderen Shane_Falco - 10 Haziran 2021, 15:12:26
Kendisinden pek umutlu değilim. Umarım yanılan ben olurum...
39
Son İleti Gönderen eprianu - 10 Haziran 2021, 13:22:57
Darri hakkında benim de bilgim yok ama geçen sene Karagümrük Süper Lig'e yükselirken çok iyi bir performans ortaya koydu diyorlar.
40
Son İleti Gönderen celebi - 10 Haziran 2021, 10:06:49
nedense hiç güven vermedi bana
Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10