PTT 1. LİG 31. HAFTA | Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan King1965, 14 Nisan 2013, 20:05:37

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: binikalamadım - 21 Nisan 2013, 08:40:00
Ankaragücü gelmiş Samsun'da Samsunspor'u yenmiş...
Samsunspor niye Buca'da Bucaspor'u yenemesin ki...

Ankaragücünün basinda Besim Hoca yok ondan

teksas3455

Hiç umudum yok inşallah Yeneriz de sürpriz olur benim için

S.b.ç Çağrı

Bu karşılaşma bizim için çok önemli burdan mutlaka 3 puan almalıyız hedef 3 puan alamazsak çok zora gireriz.

lato

Buca'da hava güzel maç oynamak için herşey uygun. inşallah futbolcularımız da işin ciddiyetine varmıştır

lato

Bucaspor Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar, Play-Off'taki yerimizi sağlamlaştırmak için yarın ki Samsunspor mücadelesini kayıpsız geçmek zorunda olduğumuzu söyledi...

PTT 1. Lig'de ilk 6 hesapları yapan Bucaspor, yarın sezonun en önemli maçına çıkacak. 45 puanla 5. sırada yer alan sarı-lacivertliler, küme düşmeme hesapları yapan Samsunspor'u yenerse "Play-Off" diyecek aksi bir sonucun çıkması halinde avantaj yitirecek. Çünkü kendisi gibi Süper Lig hesapları yapan 9. sıradaki Karşıyaka ile arasında iki, 7. sıradaki Adana Demirspor'la da 1 puan fark bulunuyor.

Gözler rakiplerde

Kendisiyle aynı puana sahip 6. sıradaki Torku Konyaspor, deplasmanda Karşıyaka ile bugün oynayacak. Yani Buca'nın rakipleri olan iki takımdan biri kırılma yaşayacak. Diğer rakipleri Adanaspor evinde lider K.Erciyespor'u, 1461 Trabzon ligde kalma hesapları yapan Göztepe'yi Manisaspor, Denizlispor'u ağırlayacak.
Adana Demirspor ise Kartalspor'la deplasmanda karşılaşacak.

"Kaza yapmamalıyız"
Bucaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Play-Off yolundaki rakiplerinin birbiriyle oynayacaklarını, avantaj elde etmek istediklerini söyledi. Karafırtınalar, "Samsunspor'u eğer yenemezsek Play-Off'a da gitmeyelim. Futbolcularım bunun bilincinde. Son 4 haftada alacağımız 2 galibiyet bizi hedefe götürür. Kaza yapmamalıyız" dedi.

Efe'nin yerine Fahri sahada

Göztepe maçında kırmızı kart görerek cezalı duruma düşen Efe'nin yerinde takımın joker oyuncusu Fahri'nin, Samsunspor maçında görev yapacağı öğrenildi. Fahri, bu sezon Gaziantep BŞB ile oynanan maçta cezalı olan Henrique'nin yerinde Manisaspor ile oynanan karşılaşmada cezalı olan Efe'nin yerinde, Şanlıurfa maçında da cezalı olan Okan'ın yerine forma giymişti.

Golcü Abdülkadir rakip olacak

Bucaspor'un sezon başında Sivasspor'a verdiği golcü Abdülkadir, ilk kez eski takımına rakip olacak. Ligin ilk yarısında Sivasspor'da fazla forma şansı bulamayan 26 yaşındaki futbolcu, devre arasında Samsunspor'a kiralık verilmişti. Bucaspor'da oynarken gösterdiği performans ve attığı gollerle taraftarın gönlünde taht kuran golcüye sarı-lacivertli taraftarların maç öncesi sevgi gösterisinde bulunacağı öğrenildi. Bu arada taraftarların maça büyük ilgi gösterdiği ve maç biletlerinin tükenmek üzere olduğu açıklandı. Yönetim, biletleri kale arkası 5, maraton 10 ve kapalı tribün için de 15 liradan satışa çıkarmıştı.

Kaynak: Yeni Asır Gazetesi / Şerafettin ÇIRACI

YaSeF55

İlk 11'imiz
16   Atilla Özmen       
2   Mahamoudou Kere       
3   Cemil Adıcan       
53   Lokman Gör       
6   Erdem Şen       
11   Musa Sinan Yılmazer       
35   Fatih Şen       
88   Mustafa Kayabaşı       
9   Abdülkadir Özgen       
19   Darryl Roberts       
87   Nikolai Dimitrov       

YEDEKLER
1   Soner Şahin       
90   Şaban Özel       
7   Musa Aydın       
55   Turgay Gölbaşı       
94   Ercan Yazıcı       
30   Serkan Çalık       
39   Haluk Türkeri

Shane_Falco

kavak_55

maç vew de de yok hangi kanal veriyor bilgisi olan yazarsa sevinirim.

cezayir55

erdemin oynadığı sağ bek korkutuyor beniiii

red_white

yok artık ya ne erdemi!! umarım biz yanılırız

Shane_Falco

Denizli maçında gördük Erdem'i sağ bekte bu adamı orada oynatmanın hiç bir karı olamaz bize...

55.hakan

maviay55

Alıntı yapılan: kavak_55 - 21 Nisan 2013, 13:26:27
maç vew de de yok hangi kanal veriyor bilgisi olan yazarsa sevinirim.

http://canli.trtspor.com.tr/ adresinden takip edebilirsiniz.

besim hoca gene macera peşinde Allahım sen bize yardım et  .:.:.

Sioux

erdem ve sağ bek
denizli maçı aklımdan çıkmıyor
inşallah yanıltır bizi ama formsuz bir musa aydını tercih ederdim sağda. :(
yada kere sağbek, ercan stoper.
offff... oooffff.

samsunluhakan

erdem direk kırmızı görmedimi tek maçmı cezası