STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

saçma sapan gol yemezsek kazanırız,kazanmalıyız.

binikalamadım

kara_buk ve  ordu_spor haftayı puanla kapattı işimiz dahada zorlaştı...

kara_buk  gencler_birligi maçına baktım m.sarp ve e.teber takımları için köpek gibi oynadı hatta sarp  kara_buk ün üç puan almasına vesile oldu diyebilirim...

mehmet yılmaz

O oynamış bu oynamış fark etmiyor artık, kim oynarsa oynasın oradan yenilmeden dönelim..

masbene

her ne olursa olsun o gün sahada dominguez, hakan  ve ekhigoyu görmek istemiyorum. keşke petkoviç de olmasaydı ama olmuyor

bluegreen55

takımın gol atınca ne yapacağına dair psikolojik deste ihtiyacı var.

biri o ertuğrula söylesin sivas maçı daha 15. dakkada gol atmışız zaman geçirmeye çalışıyo.

aynısını gençler maçındada yaptı gs maçındada.

bizimde canımızı sıktığına göre takımında moralini bozuyodur.

siteye giriyosan eğer Ertuğrul;
"Zaman geçirme maçın son dakikalarında yapılır. Senin geçirdiğin zamanların hepsini maç sonunda arar oluyoruz".

yilmazselcuk55

trabzon_spor dan en az bir puan alıp  ordu_spor buyuk_sehir  manisa_spor maçlarında seri yapmamız lazım artık !!!

bluegreen55

futbolculara mektup
inş okuyolardır.

Ertuğrul      : Gol atınca zaman geçirmeye çalışma maçın uzatmaları gelmedikçe
Adem-Kemal-Yenal   : Defans paylaşımlarınızı iyi yapın topu birbirinize bırakmayın.
acil durumlarda rahat oynuyorum triplerine girmeyin, taca atın uzun vurun uzaklaştırın.
2. gollerinde topu en amatörce işi yapıp kornere atsaydınız o malca golü yemezdik.
Kale önünde tek vuruşla uzaklaştırın,kornere taca farketmez.(4 gol)
bazen basit oynamak gerekir.
Müsaitseniz durdurun pas verin.
Adem Yenal pozisyon icabı hadi 1 çalım attın 2.yi atma en akıllı pası vermeye çalış.
Murat Yıldırım      : Çok güzel devam.biraz şut çalış antremanlarda hareketli topla.
Bazen kendin ortadan çalımla gitmeye çalış.
Serdar Özkan      : Çalımlarını rakip ceza alanı içinde yap. 3 golde biz kontra atağa çıkıp gol atarmıyız diye heyecanlandık
sen kaptırdın orta ve golü yedik.anladığım kadarıyla sıfıra çok inecen penaltı noktasına çıkar rastgele orta yapma.yada çekip vur.
Hakan Aslan      : Aldığın topu Muratlara ver. sonra boşa kaç yine pas al ver çalım yok uzun top yok.ayhan akman gibi al ver al ver.
Murat Ceylan      : Gekas hızlı ve aralara iyi kaçabilen bir oyuncu.hemen ona bak.aralara toplar bekliyoz senden çok şey bekliyoruz.
Zenke         :kale karşında vursan kaleciyi sakatlarsın. pas veriyosun
.bir bak gelen kim öyle çarprazdan vurabilecek güçtemi.. pozisyonu bulunca vur a.q.
ekhigo         :çalım atabiliyosın fırsatçısın şut çalışman lazım.sende hareketli topla şut çalış.topu oturtturamıyosun..

samuray

e eksikliklğrini bir bir sıralamışssın da acaba bu sayfayı okuyorlarmı  yoksa kendi havalarındamı bunlar

kuzey55

karamsar olacak bir durum yok takımn ilk yarıdaki oyunu benim umutlanmam için yeterli.serdar,gekas da dahil olunca bu takıma galibiyet serisi yakalayacağımıza inanıyorum.hedef maçlarımız belli o maçları kazanıp ligde kalacağız.

masbene

ertuğrul

adem  kemal  bahia  yenal

serdar  fink  murat  murat c.

gekas    zenke

kamuri

Sercan

geçen sene en alakasız maçta bile, 61. dakikada tese ye söven delikanlıları görecez bu deplasmanda.. Bence Samsunsporluluğun hacı oluş deplasmanıdır bu deplasman...

europe_55

Senin adin SAMSUNSPOR, en umutsuz zamanlarda bile simsek gibi cakmayi bilirsin...

Güveniyoruz, inaniyoruz, güldür yüzümüzü SAMSUNSPORUM!!!!!  samsunspor_x

Gorkem