Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: Forvetim - 24 Aralık 2010, 10:59:28
ilk maçtaki puan kaybını telafi edeceğimizi düşünüyorum. temkinli oynayıp sonucu kovalayalım, hedefimiz var hiçbir takım hafife alınmaz artık.

kesinlikle doğru. Ayrıca takviyeler çok önemli. İnşallah nokta transferler olurlar...

Serkan

cembaba

Alıntı yapılan: Serkan - 24 Aralık 2010, 12:19:47
CeM SİZ AKHİSARA GİDERsinİZ..

Gideriz mi bilmiyorum kardeşim çünkü o sıralarda Samsun'dayım.

Serkan

HoliganSamSunLu

babasamsunlu

Ah şu güngören maçını da galip tamamlayıp devreyi lider bitirecekti ki takım o zaman akhisar kendi sahasında deplasmanı yaşardı...  :-X :-X :-X

beşnumara

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 24 Aralık 2010, 14:29:51
Ah şu güngören maçını da galip tamamlayıp devreyi lider bitirecekti ki takım o zaman akhisar kendi sahasında deplasmanı yaşardı...  :-X :-X :-X
Ne yani ilk yarıyı 4. sırada tamamladık diye aynı havayı yaşatmayacakmıyız :) seni şimdi eşekle kınamak isterdim ama neyse ;D :D :-*

babasamsunlu

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Aralık 2010, 16:24:08
Ne yani ilk yarıyı 4. sırada tamamladık diye aynı havayı yaşatmayacakmıyız :) seni şimdi eşekle kınamak isterdim ama neyse ;D :D :-*

la kel mesele sıra değil anlamadın mı daha..
Mesele senin saçının olup olmaması... :):)

Sen niye okulu bitirmedin..Bak biz eleman arıyoruz..Şimdi başlatırdık seni işe...
Anca el ense yapıp yattın adananın fellahlarının içinde ...  >:( >:( >:( >:(

beşnumara

Niye belden aşağı vuruyon abi.Burası maç başlığı özelden de yazabilirdin bunları  :( :)

babasamsunlu

celebi

beşnumara

Abi dua et de kontürün yok yoksa almıştım hesabını.Neyse buraya daha fazla yazmayalım.Varsa bi derdin özele gel ;D :D

babasamsunlu

Hahahahahahahah :D :D

Sen çaldır ben ararım keltoş seni :D :D

Ama seans yoğun akşama çekerim fırçamı :P :P :P :P

AntZ

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Aralık 2010, 16:29:52
Niye belden aşağı vuruyon abi.Burası maç başlığı özelden de yazabilirdin bunları  :( :)

Ne belden aşağısı, senin kafan nerde kardeşim  :D

realfans