Bank Asya 1. lig 4. Hafta|Kartalspor- SAMSUNSPOR: 0-0

Başlatan celebi, 13 Eylül 2010, 21:21:30

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

binikalamadım

bu maça gitmeyi düşünüyorum bilet fiyatları hakkında bilgi var mı ?

furkan5534

walla su mersın zımbırtısından sonra bu macı dusunemıyorum bıle.. tam acılmaya basladı takım tam yagmur durdu olanlara bak.sans gulmuyor ya

Burak

SAMSUNLU ORUMA 55

trt 1 maçı canlı olarak gösteriyor............

Cagdas Ünver

14 Eylül 2010, 15:40:26 #6 Son düzenlenme: 14 Eylül 2010, 15:46:37 Cagdas Ünver
Maç hakkında Tahmin yürütmek güç. Mersin maçı iptal edilene kadar Futbol falan oynamadık. Sahada Samsunspor diye bir Takım yoktu. Tabi bunda zeminin etkisi büyük. Ne olursa olsun Profesyönel Futbolcunun her şartlarda oynayabilmesi gerekiyor. Biz resmen süründük. Hoca kadro revizyonu yapmış. Savunmada Ersin'i, orta Sahada ise Turgayı aradık. Kenan artık Futbolu bırakmalı YETER ! Ipi çekilmiş bomba gibi. Kartal karşısında favori olsakta kabus gibi geçen bu haftayı hemen unutup kendi Futbolumuzu oynamalıyız. Zorda olsa kazanırız gibime geliyor. Başka bir sonuçu düşünmek bile istemiyorum.

Yalnızca BİZ

İnşallah stadyumdaki yerimi alacağım... Üç puanla döneceğiz...

55(tuncay)55

bu trt bu sene bütün maçlarımızı verecek galiba ama trt maçı versede stadyumdaki yerimi alacagım inşaallah

sercan5592

5trawberry

1-0 olsun bizim olsun.
Buna çok ihtiyacımız var.
Kartalspor'dan çok çok üstünüz.
İstanbul'daki Samsunspor sevdalıları, takımı yalnız bırakmayın.
Allah utandırmasın, Şans Samsunspor'dan yana olsun..

GençKozluklu

Pazar günü inşallah Kartldayız. Herkesbüyük SAMSUNSPOR taaftarını bu yıl çok alkışlayacak. Bizim tek derdimiz şampiyon olmak. Başka şeylerle işimiz yok.

cembaba

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 14 Eylül 2010, 22:48:06
Pazar günü inşallah Kartldayız. Herkesbüyük SAMSUNSPOR taaftarını bu yıl çok alkışlayacak. Bizim tek derdimiz şampiyon olmak. Başka şeylerle işimiz yok.

Buna bu aralar ihtiyacımız var :(

brigand

bu maçı alırız deplasman takımıyız. ama futbolcular mental olarak hazır olurlarmı, bu travmayı atlatabilceklermi bekleyip görmek lazım

Ollivanders

Mersin macı umutlarımı , inancımı fena kırdı. Hayal kırıklıgıydı 40 dakika. Bir hayal kırıklıgına daha ugramamak için umutlu olmamayı tercih ediyorum .