Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

King1965

28 Şubat 2010, 17:25:39 Son düzenlenme: 28 Şubat 2010, 20:35:57 Gurbetci-Samsunsporlular

25.Hafta | Samsunspor'umuz-Adanaspor

Tarih :  07.03.2010
Saat  : 13:30      
Yer : 19 MAYIS STADI

Acıklama :iLk Mac Baslıgı Acısım Sımdıden Insallah ugur Getırır Samsunsporumuz Artık Takım Olarak Rayına Oturdu .. Huseyın Kalpar Hoca Sayesınde Güzel Seri Bagladık Bunda Futbolcularımız Katkısı Cok Buyuk Takım Olarak Cok Ama cok ıyız.. Bu hafta Seyırcısının Onune Cıkacak Samsunspor Saha Ve Seyırcı Avantajını Kullancaktır.. Alt Sıralardan Hemen Hemen Kurtulduk .. Huseyın Hocanın Dedıgı Gıbı Bolu mAcını Alırsak bır seyler dusunebılırız .. Bız de dusunmeye basladık..

babasamsunlu

Takım ayağa kalktı artık..Şehir zaten geçen hafta kıpırdamaya başlamıştı..Şimdi zor süreç var..O süreç bizi şampiyonluğa götürebilir..İşin bu kısmında futbolcularımız görevini yerine getireceklerdir..Asıl görev Samsunspor taraftarlarına ve şehrine düşecektir bundan sonra...Stadyumu tıka basa doldurmak yetmez bazen..Oyuna hakeme baskı yapıp o stadın gücünü futbolcularımıza vermeliyiz..Tabi taşkınlık yapmadan..Bundan sonra şehrin takımı sonuna kadar destekleyeceğini umuyorum..

Şimdi Şampiyonluk zamanı..

King1965

bncede samsunspor sahlandı artık super lıg zamanı... tum sehır artık takımına sahıp cıkar.

kayacan

İlk yarıdaki 2-0 lık yenilgiyi affettirecek bir sonuç bekliyorum. 2-0 olsun bizim olsun.Hakem faktörüde çok önemli.Yanlı bir hakeme çatmayız inşallah.

GurbetciFanatik

sizce 3 bin taraftar gelirmi maca  ;D ;D ;D ;D

bana kalirsa galiba 19 mayis stadyumu artik viraz dar gelecek.

AntZ

Ah be şu maç kaçar mı  >:(
Haftaya Samsun'da olmak vardı  :'(

red_white

haftaya herkesin sesi kısılacak oturmak bize haram

King1965

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 28 Şubat 2010, 18:22:29
maratonu oturtmayın ss.bizz

aynen.Maratonda grup değil ss.biz ama maratonu coşturduğu kesin...

King1965

ss.biz bundan bır kac sene sonra grup olarak gorev yapar..

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 28 Şubat 2010, 18:24:40
ss.biz bundan bır kac sene sonra grup olarak gorev yapar..

SS.Biz grup olarak görev almaz.Zaten biz grup değliz.

sadece55

Grup olma gibi bir düşüncesi yok sitenin ama Taraftarlar arasında öncülük yapacak bir konuma doğru gittiği kesin...

SSBiz Gençlik

Stadımız renkli olacak bu maçta... En az üç goool bekliyorum...

CurvaSudSamsunspor

HERKES ATKILI VE KIRMIZI-BEYAZ KIYAFETLERLE GELSİN...ÖZELLİKLE ATKILAR İLE..

King1965

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 28 Şubat 2010, 18:27:26
SS.Biz grup olarak görev almaz.Zaten biz grup değliz.
,

en azından maratonu kıpkırmızı yaparsınız..