Bank Asya 1.Lig 24.Hafta l Boluspor - Samsunspor'umuz: 0-2

Başlatan celebi, 21 Şubat 2010, 16:06:57

« önceki - sonraki »

55Bafra55

Yıllar sonra deplasman tribününde Samsunsporum için kendimden geçtim.Yanımda başka illerden arkadaşlarımı da getirdim,o kadar çok bağırmışız ki Pazartesi sabah sesim çıkmaya çıkmaya işe gittim;müdürüm durumu sorduğunda "SADECE SAMSUNSPOR"dedim.
Teşekkürler Samsunspor,Bolu'da da başım dik geziyorum...

Sioux

Sahada da ezdik, tribünde de  ;)

kabus geri dönüyr

Ladikli

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Mart 2010, 01:24:51
Gollerde müthiş bir ses geliyor tribünlerimizden. Yıllar yıllar önce BJK'yi Cenk'in golüyle İnönü'de 1-0 yendiğimiz maçtaki gol sesi gibi aynı!.. Rahmetli Teoman'ın cep telefonunda kayıtlıydı o golün videosu ve bana kaç defa dinletmişti o gol sesini...
Maça beraber gelmişdik Samsun'dan gelen taraftar otobüsleriyle,çok eğlenmiştik.Keşke şimdi aramızda olsada heryere gidebilseydik :-X.Allah(cc) mekanını cennet eylesin TİMOFTE.

ali ihsan

lucarelli

03 Mart 2010, 10:04:57 #935 Son düzenlenme: 03 Mart 2010, 14:37:25 lucarelli
Alıntı yapılan: samsuni - 03 Mart 2010, 01:24:51
Gollerde müthiş bir ses geliyor tribünlerimizden. Yıllar yıllar önce BJK'yi Cenk'in golüyle İnönü'de 1-0 yendiğimiz maçtaki gol sesi gibi aynı!.. Rahmetli Teoman'ın cep telefonunda kayıtlıydı o golün videosu ve bana kaç defa dinletmişti o gol sesini...

Araç şöförlerini valiliğe götürmüşler orada misafir etmişler. Bizim şöför gol sesleri buraya kadar geldi dedi.

King Of The North

Alıntı yapılan: lucarelli - 03 Mart 2010, 10:04:57
Arça şöförlerini valiliğe götürmüşler orada misafir etmişler. Bizim şöför gol sesleri buraya kadar geldi dedi.

Şoförü de Samsunsporlu yaptık ya Burakım korkulur bizden. ;D

lucarelli

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 03 Mart 2010, 11:10:10
Şoförü de Samsunsporlu yaptık ya Burakım korkulur bizden. ;D

Daha yeni başladık Samsunsporlu yapmaya..

atilla paşa

bolusporlu futbolculara yenilgi nedeniyle para cezasi verilmis
bugün zaman gazetesinde okudum

YaşarDoğu

AlıntıBOLUSPOR-SAMSUNSPOR
Haftanın merakla beklenen maçlarından biri Bolu'da oynandı. Geçen hafta Adanaspor'a yenildikten sonra play-off iddiasını devam ettirmek için iç sahada oynayacağı Samsunspor maçına mutlak galibiyet için çıkan Boluspor, Serdar Samatyalı'nın penaltı kaçırdığı mücadelede rakibine 2-0 yenilerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı. Aldığı bu yenilği ve oynadığı kötü futbolla gelecek haftalar için umut vermeyen Boluspor'da taraftarın da sabrı taştı.

Son beş haftada aldığı beş galibiyetle 15 puan toplayan Samsunspor, lider karabükspor ile birlikte ikinci yarının en başarılı takımı hüviyetine sahip. Karadeniz temsilcisi, üst üste aldığı galibiyetlarden sonra play-off hesapları yapmaya başladı.

Remzi KILIÇ

Boluspor-Samsunspor
Boluspor gerçekten kötü bir dönem yaşıyor. Yarenler sezon başı yanlış yapılanmanın bedelini ödüyor bence. Aslında ligin ikinci yarısına hiç de kötü başlamadılar. Ancak istikrarsızlık Boluspor'un en büyük derdi. Tam ''işler yolunda'' derken, birden alınan kötü sonuçlar, umutları söndürdü. Bu hafta da öyle oldu ve bu maç öncesi üst üste 4 karşılaşmayı da kazanan Samsunspor'a teslim oldular.

Tunç Kayacı

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/Authors.aspx

Mustee13

Buldozer Samsunspor!
Sezonun ilk yarısının tamamında 17 puan toplayan Samsunspor ikinci yarının en fiyaka bozan ve aldığı seri galibiyetlerle en dikkat çeken takımı oldu. İçeride KSK yenilgisi sonrası çıktığı 5 maçı da kazanan Karadeniz temsilcisi bu hafta da düşüşte olan Boluspor'a darbe yaptı.

fotomaç - cevdet ünüvar

KareAs55

Dardanel Maçı ile Karşıyaka Maçını İyi Oynadık Kaybettik    En kötü ihtimal 4 puan alırdık    oda 36 yapardı 7. Olurduk :)

nomak55

arkadaşlar youtube da video izlemek için dns ayarlarınızı değiştirmeniz yeterlidir.xp kullanıyorsanız ağ bağlatılarıma sağ tıklayıp özelliklere bastığınızda tcp/ip 4 çift tıklayıp girin yeni gelen pencerede dns adresini otomatik al seçeneği tıklıdır onu diğeri ile değiştirin ve şu verdiğim dns yi yazın her boşluğa tek rakam gelecek şekilde 4.2.2.2 alttakinede 4.2.2.0 sonra internet tarayıcınızı kapatıp açın olay tamamdır gönül rahatlığyla izleyebilirsiniz kunnel e gerek yoktur.Vista da ise denetim masası-ağ ve paylaşım merkezi-yeni pencerede sol trafta ağ bağlantılarını yönete tıklayın orada wireless modem kullanıyorsanız kablosuz ağ bağlantısına normal modem kullanıyorsanız yerel ağ bağlantısına sağ tıklayıp özelliklleri seçiyoruz daha sonra tekrar tcp/ip4 e çift tıklayıp aynı yine yukarıda anlattığım dns girme ayarlarını yapıyorz iyi seyirler.Gerekli olursa resimli anlatımınıda sunarım

edmontdante

YaşarDoğu

Ne deplasmanmış bitmedi adı , sanı  :))  Bu sene belki yapacağım tek deplasman :))))