Bank Asya 1.Lig 24.Hafta l Boluspor - Samsunspor'umuz: 0-2

Başlatan celebi, 21 Şubat 2010, 16:06:57

« önceki - sonraki »

Dartagnan

beşnumara

d spor öyle söylüyor kadeşim.ben de inanamadım özeti izleynce.çok iyi oynadığımız söylendi ama özet farklı gösteriyor.

Dartagnan

valla kardesim tamam onceki maclara gore kotu oynadik kabul ama bu kadarda degil .Ayiptir.Biz zaten kotu oynasak  o taraftar o sekil girgir samata yapamazdi.Macin stresiyle susup dua ederdik.Allah biliyor biz gol yemeyecegimizi adimiz gibi biliyorduk.

İlk yari  kontra ataklarimiz 2. yari ilhan sayesinde kaybettigimiz pozisyonlar hic biri yok.Eger oktay olsaydi o zaman gormek lazimdi ozeti.

Ollivanders

biz bu kadar kotu oynamadık ilk yarı da gelişmek uzereyken son pasa bakan dunyalarca pozisyon vardı eger onlar olsaydı bolusporun hic bir atagını gostermezlerdi. 2. yarı ise akıllı oynadık her zaman iyi futbol olmaz bazende takım nasıl oynayacagını bilmeli. Bizde nasıl oynamamız gerekiyorsa oyle oynadık. Hakkımızla kazandık. Boluspor ozetlerdeki gibi bizi hicbir zaman ablukaya alamadı.

usare

Ya zaten bu samanyolu haber deki bankasyabirincilig programına gıcık oluyorum. Diğer maçları hem uzun uzun veriyolar, hemde uzun uzun konuşuyolar. Arkadaki takımlara sıra gelince ikisini, üçünü peşpeşe yayınlayıp birer cümle söylüyolar. En sonunda arayıp bi güzel kalaylayacam. Daha ne yapmamız lazım 5 haftadır kazanıyoruz çok şükür. Buna rağmen hep Boluyu konuştular yine. Sövecem o olacak yani.

celebi

gollerden sonra manyak ses geliyor hele 3 3 3 3 3deyişimiz manyakt duyuluyor

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 02 Mart 2010, 22:54:36
gollerden sonra manyak ses geliyor hele 3 3 3 3 3deyişimiz manyakt duyuluyor

çok zevkli oluyor bea abi darısı adanaya :)

celebi

YaşarDoğu

beşnumara

celebi

yok hellettim o meseleyi evden seyredebiliyorum kardeşim beni :D

edmontdante

Maç yorumu pek yapamadım ama özetleri izleyen arkadaşlar yanılmasınlar.Boluspor'un ne kadar atağı varsa almışlar özete.Biz çok pozisyona girmedik doğrudur ancak öyle toplar yakaladık ki zamanında doğru paslar atılsa çok şey olurdu.İlhan ve Turgut çok kötü olunca bu ataklar  tehlikeye dönüşmedi.Maç başladı ilk 15 dakika  neredeyse hep rakip sahada oynadık.Sanki ev sahibi gibi.O esnada çok net göründü tehlike yaratabileceğimiz ama dediğim gibi yanlış işler yaptık.

Ayrıca  hem Turgut hem İlhan hem de Adem'in çok kötü günlerinde olduklarını unutmayalım.Bir diğer nokta da biz deplasmanda oynayan takımdık ve 1 hafta öncesine kadar  hedefi ligde kalmak olan bir takım.Ligin lideri değil.

YaşarDoğu

D spor un deplasman tribünlerini çekmemeye ya yemini var yada bu işde ..nelik var. >:( >:( >:(

Ollivanders

çekememezlik var abi normaldir. :) kafaya oynayana yalakalık yapmak onların en iyi bildigi sey

mehmet yılmaz

Gollerde müthiş bir ses geliyor tribünlerimizden. Yıllar yıllar önce BJK'yi Cenk'in golüyle İnönü'de 1-0 yendiğimiz maçtaki gol sesi gibi aynı!.. Rahmetli Teoman'ın cep telefonunda kayıtlıydı o golün videosu ve bana kaç defa dinletmişti o gol sesini...