Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

SmSnLee

Yaman55

Yaman55

Kaya

Bu arada belkide lig in bizim açımızdan en önemli maçlarından birisi bu maç hacettepeyi yendiğimiz takdirde içerde boluyu da yeneriz kesinlikle kazanılması gereken bir maç bizlerde deplasmanda takımımızın yanında olursak daha da bir güzel olur.Site olarak sayıya göre minübüs ya da ufak otobüsle bu maça gidilir diye düşünüyorum sevgili abim samsuni de bu işin olabileceğini söyledi maça bir kaç gün kala organizasyon netleşir...

King1965

ramcQ_55

harbisamsunsporlu5517

dananın kuyrugu bu maçta kopar inşallah galip döneriz

deado

arkadaşlar Ankara da görüşmek üzere.ben Çanakkale den geleceğim maç için.İstanbul'dan bir arkadaşı da ikna ettim.zaten Samsun'dan arkadaşlar gelecektir.Hep beraber çok güzel bir ortam oluşturacağımızı düşnüyorum.3 puan bizimdir.

cem 55

bugun fanatik gazetesinde de yazıyo maçımız 27 eylül pazar günü saat 16 da 19 mayıs stadyumunda herkesi bekliyoruz ankarada omuz omuza tribun şovu yapacaz

Ollivanders

MeL_55

kumköylü ahmet

allahin izniyle alacagiz bu macida sonra samsunsporumuza mac yapacak takimlar dusunsun

ali ihsan

Alıntı yapılan: recep55 - 19 Eylül 2009, 22:53:06
pazar günü ise eğer benim açımdan kötü oldu

Aynen.Yeğenimin sünnet düğünü var o gün .

edmontdante

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Eylül 2009, 04:03:46
   Bu arada belkide lig in bizim açımızdan en önemli maçlarından birisi bu maç hacettepeyi yendiğimiz takdirde içerde boluyu da yeneriz kesinlikle kazanılması gereken bir maç ...

Artık  korkuyorum bu dönüm maçı olarak gördüğümüz maçlardan.Bu sefer başka olsun!!