Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ah be güzel arkadaşım maçtamıydın bilmiyorum ama maçta olsaydıun bunları yazmazdın....

Kodalak

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 07 Eylül 2009, 10:52:50
ah be güzel arkadaşım maçtamıydın bilmiyorum ama maçta olsaydıun bunları yazmazdın....

kardeşim dün maçtaydı,öyle sinirliydiki bu takımdan hiçbir cacık olmaz dedi.Birtek hakan ile oktay canlıydı dedi volkanda...Gersini boşver abi dedi,çelidze sahada gezinmiş...

O kadar umutsuz konuştuki bu yüzden rize maçından hiç ümidim yok,ama maçı yine de takip etcez.

Baskent_Samsunspor

ben maçı canlı dinledim tamam takım çok kötüydü... ömür volkanı hakanı kenarda tutup yeni gelen antermansız isimleri beke koyarsan yenilgi kaçınılmaz bu maç resmen hoca kazası ... murat oktay sefa turgut da bu oyuna ayak uydurunca skoru değiştirecek adam kalmadı ...

turhan hoca bu maçta çok ağır eleştirlmeyi haketti umarım hatalarını görür ve birdaha tekrarlamaz...başka bir hata da çok adam alınıp kadro resmen şişirildi 4 veya 5 isim bu takıma uyum sağlayabilirdi ama 13 adam kocaman bi soru işareti....inşalah ben yanılrım bu adamların hepsi takıma yarar sağlar...

turhan hoca neyap yap hakanı bu kadrodan kesme çıksın oynasın 11 de giorgiyi oynatacağına hakanı oynat....volkan ve ömür kesinlikle 11 de oynamalı her zaman sürekli kadroyla oynarsan işin içinden çıkamassın ilk kumarını oynadın kaybettin 2.sinde istifa seslerine bence şaşırma...

son olarak ben bu kadroya güveniyorum bize en kötü play off oynatacaklar rize maçınıda alacağız..

Donbay

red_white

beşnumara

ben bu takımın daha doğrusu böyle bir yönetimin başta olduğu takımın peşinden bir yere gitmem.özellikle adanaya her maç olay yapan adamlar gelirse (ki geleceğini hiç düşünmüyorum bedava otobüs vermedikleri için) ben maçı adanasporlular arasında izlerim.tribünde olay çıkaran insanlarla artık takımın peşinden gidilmez.mersine gelirlerse de mersin tarafında izleyeceğim maçı.dün bir kez daha iğrendim.olayı yapıyorlar ortalığı karıştırıyorlar sonra da polsi geldi mi kaçıyolar.gördük dünkü manzarayı.yazıklar olsun böyle taraftarlara.keşke bize malatya deplasmanı gibi her deplasmana yasak koysalar da bari samsun dışında kendimizi rezil etmesek
Rize maçı için söyleyecek tek şey var: fark yemesek sonuç bizim için güzel.

55erhan55

gerçek samsunspor taraftarları bu siyete üye olan günü her saatinde takımından haber almak için uğraşan kişilerdir arkadaşlar laf olsun siye maça gidip rakipğ taraftara küfür edenler değil

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: herzamansamsunspor - 07 Eylül 2009, 11:46:50
gerçek samsunspor taraftarları bu siyete üye olan günü her saatinde takımından haber almak için uğraşan kişilerdir arkadaşlar laf olsun siye maça gidip rakipğ taraftara küfür edenler değil

:)

Gizli Forvet_55

biz nasıl bir takım olduk anlamadım gitti. ne olacak halimiz böyle.

Bu arada bende yeni geldim arkadaşlar internetim kapalı olduğu için uzun süredir giremiyordum.

Yazılanlara bakılırsaki durum hiçde iç açıcı değil çok yazık oluyor samsuna.

Ollivanders

usare

Ben yazacak kelime bile bulamıyorum. SAnırım bu takıma en az 3-4 hafta daha lazım. İnşallah ipin ucunu kaçırmayız. Yoksa halimiz harap..

özkan

anlamadığım bişey var ya yanlış anlamayın ama ismail uyanık nası bu kadar rahat luyo ya bi el atmıyo bıseyler apmıyo samsunspor için biliyoruzki aşığı bu takımın ismail uyanık kendi çoçuğudur samsunspor efsane başkanın..Çocuğu yere düşmüş eli kolu kanıyo,neden bi bezle o kanı durdurmuyosun eyyy başkannn  :'( :'( :'(

germencisse

bildiğimiz samsunspor gider rizede onları evirir çevirir alır demek isterdim ama..moral bozukluğuda takımı etkilyor..zaten konsantrasyon takımda hiç yok alınan bu sonuçlar ne dahada kötü oluyor..biz gol bulabiliyoruz ama bir okadar da yiyebiliyoruz..eğer cezamız olmasda dünkü maçta en kötü beraberlik çıkarabilirdik..çünkü rakibimizde üst düzey futbol oynamadı...bizim savunma hatalarından yararlanıp buldukları 2 gol ikinci yarıya defansif anlamda başlamalarını gerektirde yalnız kontra atak tarzına yeltendiler..böylellikle yenilmiş olduk..en az bir puan çıkarabilceğimiz maçtı..maçın evimizde olduğunu varsaysaydık bu maçı kazanabilirdik..ve biz 3 haftada 4 puan almış olup rize deplasmanına daha umutlu giderdik..en az 1 puanda ordan alırdık demek isterdim karamsar konuşmak hiç tarzım değildir..tüm insiyatifimle SAMSUNSPORUMUZA sonuna kadar güveniyorum..inşallah önümdeki rize maçını alır evimizdeki 3 maç(kocaeli,hacettepe,bolu)maçlatından da rakiplerimizi eli boş göndeririz..

germencisse

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 13:04:09
Hacettepe maçı Ankara'da , Samsunda değilki ..

mert abi sitenin dağıttığı fikstürde 3 hafta üst üste evimizde kocaeli,hacettepe.bolu yazıyor..