Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

AlıntıÖNCE İDMAN SONRA KONVOY 

Perşembe günü takımımızın Çiğli tesislerdeki çift kale maçına gidiyoruz. İdman 19.00 da başlayacak.
Direk tesislere gidecek olanlar 19.00 gibi orada olabilirler. Osmanbeyde buluşma saati ise 18.30.

Pazar günü maç öncesi de takımımızı Bornova`da kaldığı otelden alarak, konvoy eşliğinde meşalelerle stada bırakacağız.
Konvoy için hareket 30 Ağustos pazar saat 18.00 Osmanbey Parkı.
İdman : 27 Agustos Perşembe 18.30 Osmanbey

Konvoy : 30 Agustos Pazar 18.00 Osmanbey parkı. 18.00 hareket saatidir.

(İdman ve Konvoy organizasyonlarını herkes mail, msn, telefon ve diğer iletişim araçları ile birbirine duyurmalı. Bu sene taraftar herzaman olduğundan fazla etkili olacak. Başka Karşıyaka Yok!)

Bizler takımımızın ve teknik ekibin iyi niyetinin farkındayız. Yaptıkları tüm çalışmaların, eylemlerin Karşıyaka için olduğuna eminiz.

Başarı sadece takım ile gelmiyor. Başarıdaki en önemli faktör bizleriz. Taraftar. Bu nedenle bizlerin isteme, başarma, umut etmek gibi kavramları var. Ve dolayısıyla biz taraftarlar olarak üzerimize düşeni yapmak zorundayız.

Perşembe günü tesislerde önemli bir maçta bulunuyormuş gibi kalabalık olmamız gerekiyor. Önemli bir maç atmosferini yaratmamız gerek. Çift kale maçta oyuncularımızın kendilerini idman değilde hafta sonu yapacağımız Samsun maçında hissetmesi gerek.

Herkes yanına 3-5 kişi alsın öyle gelsin. Artık lamı cimi yok. Başka Karşıyaka da yok. Güzel bir takımımız var. İş artık birazda bize kalıyor. Bundan sonra kendi sahamızda uzun süre takımımızı izleyemeyeceğiz. Bu şekilde antrenmanlarda yalnız bırakmayalım onları. Bir çok oyuncu daha tam olarak oynadığı takımın taraftarının nasıl bir bağlılık ile sevdiğini görmedi. Biz özverimizle bunu göstermeliyiz ki o sahada gücünü bizlerle katlasın.

Tüm inananları Perşembe günü 18.30 da Osmanbeye devamında 19.00 da tesislere bekliyoruz.

Karşıyaka Çarşı Grubu

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Valla komple ızmir tesislerinize akın etsin destek için nafile.bu maçı alacağız ksk ye şimdiden bizden alacakları mağlubiyetten sonra başarılar dilerim.taki ikinci devre bize gelene kadar

pitbul055

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 27 Ağustos 2009, 10:46:05
Valla komple ızmir tesislerinize akın etsin destek için nafile.bu maçı alacağız ksk ye şimdiden bizden alacakları mağlubiyetten sonra başarılar dilerim.taki ikinci devre bize gelene kadar

deado

eksiklerimiz olmasına rağmen ben bu maçtan umutluyum.kaybetmeyeceğimize inanıyorum. takımımızın gerekli mücadeleyi göstereceğine eminim.tabiki gönlümüzden geçen 3 puan

haydi Samsunspor

Jnr.Serkan

germencisse

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Tahta açılır da yapılacak transferler açıklanırsa,bu hafta çok güzel moral olur takımımıza ve bu maçı alırız

eLLis

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 27 Ağustos 2009, 10:33:39
Bu yorumlayanların çoğu Ksk li dallamalar.hele bir trabzonlu angut yorum yapmış."ksk öne geçerse 3-0 alır maçı.berabere de bitebilir"ula mal herif senden zaten samsun lehine yorum beklenmez.bari ksk lehine de mantıklı bir yorum yaz.hay ALLAH sizi davul biz samsunsporluları da tokmağınız etsin.;D
Durduk yere ne gerek var böyle yorumlara hadi kocaeli filan olsa neyse diyeceğim geçen sene iftar vermiş kişiler bunlar.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: eLLis - 27 Ağustos 2009, 14:18:37
Durduk yere gerek var böyle yorumlara hadi kocaeli filan olsa neyse diyeceğim geçen sene iftar vermiş kişiler bunlar.
ben komple aynı kategoriye koymadım ksk lilerı.sadece bu maç için orda yorum yapanları kastettim.yok üç atarız yok rahat yeneriz bilmem ne.karşıların da çemişgezek spor yok.böyle yorum yapana benim gibi cevap verilir.ne alakası var iftar yemeğiyle bu yorumumun.kocaeli olsa neyse diyorsun.onlar da iftar yemeği verseler iyi mi olacaklar.

eLLis

Senin kadar olayları yanlış yorumlayan birisi yoktur iftar dediysek aradaki iyi ilişkileri kasteddik Samsunda olsun İzmirde olsun sanki biz demiyoruz yeneriz ederiz diyede adamlar diyince suç oluyor kafana göre yazıyorsun sitelerde git karabük sitesine şimdi yaz maçtan önce dostluk mesajları verme atıp tutuyor şimdi hepsi.

sersa

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, hafta sonu İzmir deplasmanında oynayacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını bugün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Nuri Asan Tesisleri'nde ısınma hareketleriyle başlayan idman, istasyon çalışmasıyla devam etti. Dün geçirdiği operasyon nedeniyle idmanlara katılamayan Sercan, bugün takımla beraber çalışmada yer aldı. Sakatlığı devam eden Caner yapılan çalışma katılmadı. Özellikle Teknik Direktör Turhan Özyazanlar, idmanda futbolcularına kanat çalışması yaptırdı.
Özyazanlar, kanatlardan yapılan ortalara vuramayan futbolcuları sert bir şekilde uyarması dikkat çekti. Ayrıca, bu hafta oynanacak Karşıyaka maçında kart cezalı futbolcular Volkan, Burhan, Turgut ve Tanju'nun oynayamayacak olması teknik ekibi kara kara düşündürüyor. Transfer tahtası sorunun çözülemediği takdirde yapılamayan transferler nedeniyle gelecek haftalarda yaşanacak sıkıntının devam edilmesinden korkuluyor.

"HAKEME KÜFÜR ETMEDİM"

Samsunspor'un yıldız futbolcusu Burhan, geçen hafta oynanılan Karabükspor maçında gördüğü kırmızı kartla ilgili olarak, "Maçın son dakikasında yediğimiz golde bana yapılan bir faul vardı. Yan hakem ısrarla görmek istemedi. Pozisyonun devamında da golü yedik. Ben de haklı olarak hakeme itiraz ettim. Bana kırmızı kart gösterdi. Karşılaşma sonunda hakemin beni küfür etmişim diye attığını öğrendim. Sonra hakemle konuştuğumda kendisine küfür etmediğimi söyledim. Ayrıca kendisinden herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması açısından özür dileyerek kendi üzerime düşen görevi yerine getirdim. Dün öğrendiğim raporda maçın hakemi 'küfür ettim' diye rapora yazmış. Ben kesinlikle hakeme küfür etmedim. Yarında kaç maç ceza aldığım belli olacak" dedi.

Yıldız futbolcu Karşıyaka deplasmanında oynayacakları karşılaşmayı da değerlendirerek, "Takım iyi bir sonuçla dönerse bulunduğum şu pozisyonda kendi adıma iyi ve içimde rahatlamış olacak. Kötü bir sonuçla da dönersek suçluluk duygusu da hissedeceğim kesin. Ama arkadaşlarım Karşıyaka deplasmanından puan almak için ellerinden gelen gayreti gösterecekler" diye konuştu. (iha)

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Evet bize ilk önce sağlam kanatlar lazım ki cengize fazla iş bırakmayalım.adam zaten tam form tutamadı.

Baskent_Samsunspor

sahada biz tribünde dostluk kazansın kafkafa bundan sonraki maçlar için başarılar

kumköylü ahmet

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 27 Ağustos 2009, 18:38:02
sahadada biz trubindede biz kazanalim insallah
ahmet ALLAH'ımın izniyle ksk yi duman edeceğiz.zaten tahta da açıldı.bu moralle barcelonayı bile yeneriz bee