Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

Sercan

Bence en kötü beraberlik olur.Alırız bu maçı...

kuzey55

Sercan

Kişisel Bilgiler
Ad Soyad : MUSTAFA İLKER COŞKUN 
Meslek : Danışmanlık 
Lisans Bilgileri 
Lisans No : 13246 
Klasman : Üst Klasman Hakemi 
Bölge : ANKARA 

YaşarDoğu

(O) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(Y) HÜSEYİN FİDAN
(D) HÜSEYİN ALTINTAŞ

Oflu

gozgoz yýlmaz

İzmir'i ve İzmirlileri hiç sevmem ama KSK tribünleriyle aramızdaki güzelliklerden çok memnunum, devamını da dilerim. Eğer tahta açılır, takviye yaparsak kazanırız. Aksi takdirde beraberlikle döneriz diye düşünüyorum. Seyircisiz olması büyük avantaj.

Jnr.Serkan

tahtayı açamazsak gol atacağımızı hiç zannetmiyorum.bu defans varkende gol yiceğimizi düşünüyorum.tahta açılmazsa bu cezalılarla puan almak hayal ama inşallah tahta açılır orda yener geliriz

samsunsporulan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 26 Ağustos 2009, 13:45:12
tabi avantaj ksk nın taraftarıda bizim kadar olmasada var...Ksk Taraftarında baskısıyla gol arıcak ama defanstada açık verceğini zannetmiyorum.alt biter bu maç :) biz yeneyelimde 5-4 olsun 8-7 olsun hiç farketmes :) hanemize 3 puan yazılsın gerisi önemsiz

maç seyircisiz

Akyol

Tahtamız açıldı,transferler yapılıyor. Gürcü golcümüzde büyük ihtimal sahada olacak, geriye deplasmanda alınacak en kötü 1 puan kalıyor. Geçen yıl cihan yılmaz ve rıdvan sırtında taşımışlardı karşıyakayı bu sene onlar yoklar toplama bir takım görüntüsü veriyorlar. İzmir'de geçen yıl üzülmedik bu yılda üzüleceğimizi sanmıyorum..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Akyol55 - 27 Ağustos 2009, 04:23:26
Tahtamız açıldı,transferler yapılıyor. Gürcü golcümüzde büyük ihtimal sahada olacak, geriye deplasmanda alınacak en kötü 1 puan kalıyor. Geçen yıl cihan yılmaz ve rıdvan sırtında taşımışlardı karşıyakayı bu sene onlar yoklar toplama bir takım görüntüsü veriyorlar. İzmir'de geçen yıl üzülmedik bu yılda üzüleceğimizi sanmıyorum..
RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN MİLYON KEZ.nihayet zayıf bölgelere(sağ ve sol kanlatlar ilk öncelik sonra da kaleci) takviye yapıp bu ligin tozunu attıracağız.ileri de sorun yaşayacağımızı zannetmiyorum.gürcünün çok meyvesini yeriz inşallah.yorum yaptım ama inşallah doğrudur haber.ve de bu rüyalarımıza giren tahtayı bir daha görmemek dileğiyle

celebi

YaşarDoğu

YaşarDoğu

Favori gösterilmek takıma rehavet getiri, karşı takımı hırslandırır.

İnş. Kaf-Kaf'ları ezer geçeriz.

kumköylü ahmet

bir kisi yorumunda gecen seneki deplasman beceriksizleri devam ederse samsunun isi zor diyor...
ama gercekdende o gecen sene neydi yaaaa
ama busene tam tersi olacagi kanaatindeyim insallah
karsiyaka macini alirsak kimse tutamaz bizi
yolun acik olsun samsunsporum

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu yorumlayanların çoğu Ksk li dallamalar.hele bir trabzonlu angut yorum yapmış."ksk öne geçerse 3-0 alır maçı.berabere de bitebilir"ula mal herif senden zaten samsun lehine yorum beklenmez.bari ksk lehine de mantıklı bir yorum yaz.hay ALLAH sizi davul biz samsunsporluları da tokmağınız etsin.;D