Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

ugrass

Turuncu

alperen

bence 1-2..yan top falan biz kesin gol yeriz.yan top bizde yarı penaltı gibi. :-\ama her türlü daha fazlasını atarız..

oguz_5528

İlk yarı golsüz biter
İkinci yarı golü buluruz..ve 0-1 olur..tabi gönlümden rahat kazanmak stressiz kazanmak geçiyor ama zor..

celebi

CriminaL

Alıntı yapılan: celebi - 26 Ağustos 2009, 08:52:43
0-1 di 0-2 oldu düşüncem 8)

golü erken bulursak katılıyorum 0-2 bitebilir.ksk'nın saldıracagını zannetmıyorum cok oyuncu kaybettiler her ne kadar yerlerini doldursalarda.uyum sorunu yaşayabilirler..eğer ilk 15-20dk gol bulursak peşine kontradan sallayabiliriz ve 0-2 bitebilir

SamsunluReis

bence bu maç 1-2 biter biz alırız ksk son dakkalarda bitane gol atar işte bölece maç 1-2 biter

manas_55

bu maçı alırız kimsenin şüphesi olmasın.k.yaka eski k.yaka değil..atak futbol bizi galibiyete getirir..

55Bafra55

Jnr.Serkan

bu maç o kadar gollü geçmez karşıyaka iyi kapanan bi takım.az atar az yer.sıkıcı bir maç olur zaten seyircisiz.0-1 İNŞALLAH

kaptan 55

Jnr.Serkan

tabi avantaj ksk nın taraftarıda bizim kadar olmasada var...Ksk Taraftarında baskısıyla gol arıcak ama defanstada açık verceğini zannetmiyorum.alt biter bu maç :) biz yeneyelimde 5-4 olsun 8-7 olsun hiç farketmes :) hanemize 3 puan yazılsın gerisi önemsiz

eLLis

Bizim kadar olmasamı bizden tribün anlamında iyiler be kardeşim :) Ben bir beraberlik bekliyorum en azından gürcü oynasa galibyet bile olur seyircisiz iyi bir avantaj.

Jnr.Serkan

aynen içeride 3 puan dışarıda 1 puan ideal ama biz içeride 1 puanımızı aldık dışarıda bu hafta 3 almak farz oldu ;D