Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

neotab

ınsallah bu hafta alacazzz ve herkes samsunsporumuzu gorecekkkkk

Jnr.Serkan

eğer karşıyakayı inşallah yenersek mersin maçında stada nasıl gircez düşünemiyorum bilee =) stadı inletiriz şampiyonnnnnnnn diee

Sadece Samsunspor

Ben pek korkmuyorum maçtan, zaten maç seyircisiz, o yüzden futbolcularımız baskı altında olmayacak, forvette hakan akman oynar, lisans sorunu çözülürse giorgi kesin ilk 11de çıkar, forvet arkası oktay olur, murat karabük maçından biraz daha iyi oynarsa ve sercan azcık kendini zorlarsa maçtan puan almama gibi bi endişemiz kalmaz

Kaya

İzmir in son maçlara göre uğurlu bir deplasman olduğunu düşünürsek en az beraberlik demek gerçek dışı olmayacaktır takımımıza güveniyoruz hayırlısıyla puan veya puanlarla döneriz.

sBc-55

Seyircisiz oynanması bizim için avantaj..2 önemli eksiklede gitmek dezavantaj tabi.inşallah puan yada puanlarla dönerizz

HoliganSamSunLu

karşıyaka maçında lehimize olan tek şey maçın seyircisiz olması... inşallah puan alırız

55JNR55

pek gözümü korkutmadı açıkcası bu maç içimde iyi bi his var puan ya da puanlarla döneriz gibime geliyor transfer tahtası açılır da giorgi chelidze falan oynarsa çok gollü bir maç olma ihtimali yüksek ama mevcut şartlarda fazla gol olmayabilir ama dediğim gibi puan ya da puanlar... inşallah...

pitbul055

King Of The North

Geçen yılki gibi deplasman fobisi yaşamayız umarım ama forvetsiz zor olacak,heyecanımızı tekrardan kazanmamız açısından bu yıl lige iyi başlangıçlar yapmalıyız artık.

germencisse

bizim takımımıza güvenimiz sonsuz ama eksiklerimiz malum..zaten savunmadada bir kaç eksik var çok zor maç ama bizim takımımızın ne yapacağı belli olmaz..

veis

çok gollü geçer bu maç.bakmayın forvertde adamımız yok ama murat ve oktayı unutmayın.her iki takımda 2 gol atacak üstünü atan kazanır.

Recep

Alıntı yapılan: veis - 25 Ağustos 2009, 10:31:33
çok gollü geçer bu maç.bakmayın forvertde adamımız yok ama murat ve oktayı unutmayın.her iki takımda 2 gol atacak üstünü atan kazanır.
iddia tahmini veriyon yani üst olur  :)

veis

üst oglu üst abi.inşallah bizim alıcagımız şekilde üst olur.

ali ihsan

celebi