Bank Asya 1. Lig 34.Hafta / SAMSUNSPORUMUZ- Adanaspor

Başlatan yaman55, 02 Mayıs 2009, 17:05:29

« önceki - sonraki »

yaman55

02 Mayıs 2009, 17:05:29 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2009, 15:46:00 samsuni

-

10 Mayıs 2009 Pazar
Saat: 15:30
Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Evet sakaryaya karşı 1-0 yenik durumdayız maç böyle bitecek gibi 1 puan yetecek adana maçında diyecek laf yok daha ne olsun ne hallere düştük

jean

ya deli olmamak elde degil vallahi rahat rahat ligde kalacakken ne hale dustuk insalah karsiyaka yener adanada altaya yenilir son haftaya iddiadiz girer yoksa isimiz sakat iclerinde en avantajli biz olmamiza ragmen isimiz sakat

KocumVolkan

lanet olsun harbi lanet olsun ya... işe bakın ya işe ! şu adanayı yenemezsek mahvolduk demektir... 1 puanda yetiyor gerci bizimkiler nasıl olsa dier takımlar yenilir ya dierek maça asılmazlar kaybederiz ... ercüment hocadan bir ricam olacak lütfen 10 kişi değil de 9 kişi defans yapalım bari 1 i ilerde dursun

berusa55

1 puanı alın ondan sonra basın  gidin!

harbisamsunsporlu5517

02 Mayıs 2009, 17:32:21 #4 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2009, 19:23:37 samsuni
: bu maçı almazsanız sag cıkamazsınız 19 mayıstan

harbisamsunsporlu5517

02 Mayıs 2009, 17:37:15 #5 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2009, 17:39:05 harbisamsunsporlu5517
konuyu yerıme silin lutfen yaman ugurlu gelırsın ligde kalırız inş bu arada ligde kalırızı oyladım lutfen dusecegımızı oylamayın :(

yaman55

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 02 Mayıs 2009, 17:37:15
konuyu yerıme silin lutfen yaman ugurlu gelırsın ligde kalırız inş

genelde açtığım konularda kazandık ama bu kez durum farklı eğer ki düşersek sahaya atlayıp futbolcuları dövmeyen puşt olsun

yaman55

Bu şerefsizlerin hiçbiri kenan dışında ligden düşmek nedir bilmiyor ben bu acıyı malatyada çok kötü yaşadım stadda 2.yarının başından sonuna kadar ağladım allah hepsinin belasını versin lisans çıkarsınlar taraftara taraftar oynasın

Ollivanders

ALLAH ASKINA GIRMESINLER YIKIN SUNLARIN BASINA O SEHRIIII!!!!!!!!!!!!!

kuzey55

jean

rahat rahat uyuyamicaz desenize 1 hafta stres iicnde olacaz alin 1 puani gidin nereye gideceksiniz sonra

berusa55

Yarın umarız Altay Adana'dan bir puan alır ve Karşıyaka da Bolu'yu yener de Adana'nın play - off olayı biter. :-\

cem and naz55

haftaya maçta kap krizleri yaşayacağımızı zannediyorum(stresten)altay çok rahat rahat çıkacak maça adana galip gelir maalesef haftaya bizim maç hastanedemi biter karakoldamı görecez ancak futbolculara şunu söyleyeyim 1 puan alıp defolup gitsinler kim trabzona gidiyor kim kayseriye gidoyorsa gitsin sakın ha o trajediyi yaşatmasınlar bize haftaya dietini ödeyemezler..hocasından futbolcusuna kadar herkes..

supernatural_55

benm hiç umudum yok:((antep bld. sakarya maçları zaten hiç umut vermiyo ve adananın hedefi kalmasa dahi maça asılmayacağını hiç sanmıyorum:((