Bank Asya 1.Lig 23.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Manisaspor

Başlatan MeL_55, 15 Şubat 2009, 16:43:58

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Şubat 2009, 15:39:39
bu maçta umarım bir hakem faciası daha yaşamayız.artık güvenmiyorum bu federasyona ve hakemlere...

yok kardeş deplasmanda değiliz kırmızı veremezler..

Tribün_ali

EEE manisa küme düştügümüz sene serkan aykuta ve bize edilen küfürleri unutmadım bu macı izleyip dogru askere ucuyorum inşallah alırız bu macı geldigim ilkgün karşıyaka macına gittim ugurlu geldim yendik ve inşallah yine ugurlu gelir yeneriz

CeLiL_55

gerçekten çok zor bi maç olucak Manisa oturmuş ve tecrübeli bi kadroya sahip ve yeterincede güçlü bi ekip ancak kendi sahamızda oynamanın avantajı ile en azından 1 puan alırız inş

Mert

Cenk i durdurmamız lazım özellikle kenana öok güveniyorum bu konuda.Ortasahayı sağlam tutarsak alırız bu maçı.Muratın cezalı olması çok kötü oldu bizim için.Ama her türlü avantaj bizde.İçerde oynuyoruz taraftarımızı da arkamıza aldıktan sonra bu engeli de aşarız.

CeLiL_55

Alıntı yapılan: Mert 55 - 16 Şubat 2009, 22:15:40
Cenk i durdurmamız lazım özellikle kenana öok güveniyorum bu konuda.Ortasahayı sağlam tutarsak alırız bu maçı.Muratın cezalı olması çok kötü oldu bizim için.Ama her türlü avantaj bizde.İçerde oynuyoruz taraftarımızı da arkamıza aldıktan sonra bu engeli de aşarız.
hahahaha kardeşim güldürdün beni kenana çok güvenmen tuhaf doğrusu Cenk Kenanı paçavra gibi atar sahada.. :D

Mert

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 16 Şubat 2009, 23:12:37
hahahaha kardeşim güldürdün beni kenana çok güvenmen tuhaf doğrusu Cenk Kenanı paçavra gibi atar sahada.. :D

Kardeş kime güvenelim o zaman? Elimizde maldini mi var? Kenan onu tecrübesiyle terbiye eder merak etme  ;)

55.hakan

16 Şubat 2009, 23:24:56 #51 Son düzenlenme: 16 Şubat 2009, 23:29:38 hakanelgun
Alıntı yapılan: Mert 55 - 16 Şubat 2009, 23:15:19
Kardeş kime güvenelim o zaman? Elimizde maldini mi var? Kenan onu tecrübesiyle terbiye eder merak etme  ;)
hakan koçarslan ı cenk e bağlıcaz hakan 60.dakikada kırmızı görür çıkar zaten ama cenk de bişe yapamaz :D biz o zamana kadar 2 gol atmış oluruz.hava toplarında daha iyi olan gökhan da uzun rafael i tutar oldu bitti ;)

Kaya

Alıntı yapılan: hakanelgun - 16 Şubat 2009, 23:24:56
hakan akman ı cenk e bağlıcaz hakan 60.dakikada kırmızı görür çıkar zaten ama cenk de bişe yapamaz :D biz o zamana kadar 2 gol atmış oluruz.hava toplarında daha iyi olan gökhan da uzun rafael i tutar oldu bitti ;)

hakan koçaslan dan bahsediyorsun sanırım hakan ı adam adama oynatmak eline el bombası vermek gibi bir şey  ;D

55.hakan

Alıntı yapılan: iak5529 - 16 Şubat 2009, 23:27:32
hakan koçaslan dan bahsediyorsun sanırım hakan ı adam adama oynatmak eline el bombası vermek gibi bir şey  ;D
evet pardon koçaraslandan bahsettim...ama cenk'in peşine birini takması lazım hocanın adam her maçımızda bize gol atıyor

Mert

Alıntı yapılan: hakanelgun - 16 Şubat 2009, 23:24:56
hakan koçarslan ı cenk e bağlıcaz hakan 60.dakikada kırmızı görür çıkar zaten ama cenk de bişe yapamaz :D biz o zamana kadar 2 gol atmış oluruz.hava toplarında daha iyi olan gökhan da uzun rafael i tutar oldu bitti ;)

Sen o zaman kenanı ilk 11 e almıyorsun  :) muhtemel defan hattı ; Solda can,Sağda veysel,göbekte ise hakan ya da gökhan ve kenan olacaktır.

55.hakan

Alıntı yapılan: Mert 55 - 16 Şubat 2009, 23:36:29

Sen o zaman kenanı ilk 11 e almıyorsun  :) muhtemel defan hattı ; Solda can,Sağda veysel,göbekte ise hakan ya da gökhan ve kenan olacaktır.

evet kaptan kenan ilk tercih tabi ama murat ın yokluğunda faullü de oynasa manisa'da sezer ve cenk e karşı koşup mücadele edip yıldıracak bir adama ihtiyaç var o da hakan akman gibi duruyor

Mert

Orası öyle tabi çeviklik olarak hakan kenandan daha iyi.

Kaya

Alıntı yapılan: hakanelgun - 16 Şubat 2009, 23:29:16
evet pardon koçaraslandan bahsettim...ama cenk'in peşine birini takması lazım hocanın adam her maçımızda bize gol atıyor

cenk ne zaman gol atması ne zaman topu ezmesi gerektiğini çok iyi bilir,bana göre attığı kadar da atmak istemediği bir çok SAMSUNSPOR maçı da vardır inşallah atmak istemediği maçlardan birini oynar ;)

Mert

Alıntı yapılan: iak5529 - 16 Şubat 2009, 23:43:57
cenk ne zaman gol atması ne zaman topu ezmesi gerektiğini çok iyi bilir,bana göre attığı kadar da atmak istemediği bir çok SAMSUNSPOR maçı da vardır inşallah atmak istemediği maçlardan birini oynar ;)

Kardeşim keşke dediğin gibi olsa ama takım olarak düşüşteler iki haftadır puan alamıyorlar.Allah ne verdiyse deyip çıkacaklar sahaya.Yani kimsenin vicdanı işlemeyecek.

Kaya

Alıntı yapılan: Mert 55 - 16 Şubat 2009, 23:48:23
Kardeşim keşke dediğin gibi olsa ama takım olarak düşüşteler iki haftadır puan alamıyorlar.Allah ne verdiyse deyip çıkacaklar sahaya.Yani kimsenin vicdanı işlemeyecek.

bana göre bu bizim için çok büyük bir avantaj ve beklenenden çok daha kolay alacağız bu maçı onlar daha SAMSUNS deplasmanı gibi bir deplasmana çıkmadılar bu sene gelsinler bakalım