Bank Asya 1.Lig 23.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Manisaspor

Başlatan MeL_55, 15 Şubat 2009, 16:43:58

« önceki - sonraki »

samsun155

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 15 Şubat 2009, 21:16:07
Murat kırmızı kart gördüğü için doğal olarak bu maçta yok, Murat bizim için çok önemli bir futbolcu ara pasları, koşuları, öndeyken topu ayağında tutup zaman geçirme gibi özellikleri var ama bu maçta malesef yok onun yerini kim doldurur bilemiyorum ama şöyle bir şansımız var manisa mutlak kazanmak isteyecek ve defansları çok açık verecek burada hızlı oyuncularımıza iş düşüyor özellikle sercan ve turgut'a. Eğer Sefa affedilerse büyük ihtimal Murat'ın yerine o oynar. Bu maçın sonucuna direk etki edecek kişi ise BİZ TARAFTARLAR'dır. Eğer playoff istiyorsak kazanmalıyız.
ya zaten sefa af çıkmıştı

CeLL-O

Bir türlü seri yakalayamadık gitti  :?  Ne zaman 2 maç üst üste kazanacağız ! Tek hedef 3 puaN.

seckin55

sefa sivasla anlaşmış diye bir duyum aldım..doğruluğu varmı acaba arkadaşlar...

Sercan

Manisayı yendiğimiz takdirde sıralamada üst sıralara çıkacağız...

ali ihsan

En az iki gol atmalıyız çünkü  Cenk bizi hiç boş geçmez.

55.hakan

bu hafta bizim için çok önemli ve kendi sahamızda oyanayacağız.bana göre play off ta kendimize  rakip olarak aramızda 6 puanlık fark olan bolu yu almalıyız.onlar bu hafta bölgesel rakipleri karabük le oynuyorlar.o maçta kaybetme ihtimalleri çok yüksek.onlar kaybedip biz kazanırsak eğer aradaki fark 3 e inecek ve ordu maçını beklicez potaya girmek için.vestel maçında taraftara çok iş düşüyor.bu maçta rafael ve tolga nın üzerine oynayıp tezahüratlarla ne kadar morallerini bozarsak o kadar oyundan düşerler.özellikle maratondaki seyircinin stratejisi bu olmalı.murat ın kırmızısına gelince oyundan çıkarken el kol hareketi yapmayıp veya itiraz etmediyse eğer bir maç alır ordu da oynar yok eğer diğer türlüyse 2 maçtan aşşağı ceza almaz.her türlü önemli kayıp manisa maçında.bu yüzden tolga ve rafael in konsantrasyonlarını bozacak tezahüratlar hazırlayıp uygulamak gerekir..

ali ihsan

Murat direkt kırmızı yediği için en az 2 maç ceza gelir.

samsunmania

Manisa'da belirgin bir düşüş var. Ama kaliteli bir kadro. Bizde Murat'ın olmaması büyük bir dezavantaj. Ama bu lig mücadele ligi. Kimse kağıt üzeinde favori değil. Kasımpaşa da çk kaliteli bir kadro ve biz onları formda oldukları zaman yendik. Her şey bizim elimizde. Oyuncularımız her maç olduğu gibi bu maça da ciddiyetle aslarak maçı kopartırlar inancındayım. Bu şehrin harekete geçmesi için önemli maçlardan biri.
Ben hocanın Sefa'yı oynatacağını düşünmüyorum. Sefa'nın yerine Oktay ve Ömür'ü ortasahanın ortasına koyup Volkan'a şans verebilir.
Manisa'da en öncelikle Sezer'e dikkat etmeliyiz. Karşıyaka maçında nasıl Cihan frikiki yakalayınca attı, Sezer de çok iyi kullanıyor serbest vuruşları ve çok iyi orta yapıyor. Ona yapışmalıyız. Cenk ve Rafael formsuz. Rafael dışarda da top yapmayı öğrenmiş ama son vuruşlar bildiğimiz gibi.
Kısaca, bu maçı almaktan başka şansımız yok ve alacağız. Şehir deli havaya girer işte o zaman. Karşıyaka, Kasımpaşa maçlarından zor değil.

universite carsambalilar

manisa macinda birlik olmasi lazim tum taraftar gruplarina sesleniyorum samsunspor icin bu hafta oynayacagimiz manisaspor macinda hep birlikte maraton turubunundeki yerimizi alalim artik bu gruplarin kuslugu bitsinn hersey samsunspor icin saygilarimla

seckin55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 16 Şubat 2009, 00:42:07
http://video.google.com/videoplay?docid=3377134373633108023

Dışarıda kalan rezalete dayanamayıp giden yüzlerce taraftarımız oldu Güngören belediye spor külübünü kınıyorum..
kardeşim şurda bi amigoluk yapsaydın da bi üçlü çektirseydin super olurdu yavvv..hatta ortasahaya gidip samsunspor bayragı dıksen fena olmazdı:))))

universite carsambalilar

manisa macinda birlik olmasi lazim tum taraftar gruplarina sesleniyorum samsunspor icin bu hafta oynayacagimiz manisaspor macinda hep birlikte maraton turubunundeki yerimizi alalim artik bu gruplarin kuslugu bitsinn hersey samsunspor icin saygilarimla

furkan5534

Alıntı yapılan: seckin55 - 16 Şubat 2009, 00:48:12
kardeşim şurda bi amigoluk yapsaydın da bi üçlü çektirseydin super olurdu yavvv..hatta ortasahaya gidip samsunspor bayragı dıksen fena olmazdı:))))

:D :o :o

celebi

manisanın 2 ihtimali var ya bizim maçta toparlanacaklar yada bizim karşımızda da düşüşleri büyük bir hızla devam edecek ve sanırım biz galip geleceğiz

harbisamsunsporlu5517

birtürlü seri galibiyetler alamıyoruz bu şekilde playoff zor inşallah önce manisa sonra orduyu yenerek seriye baslarız

fanatik

Ben bu Manisa'yı yeneceğimize yürekten inanıyorum Murat ın olmaması bizim için büyük kayıp fakat onun yerine oynayacak arkadaşın da iyi oynayacağına inanıyorum