Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

MeL_55

6. Hafta l Manisaspor - Samsunspor'umuz

Tarih : 05.10.2008          
Saat  : 20:00       
Yer : Manisa 19 Mayis

Yorum : Samsunspor Antalya macindan sonra havaya girdi. Güngöreni 3-0 yendik. Manisa zor olacak ama 90 dakika savasirsak ya beraberlik veya 1-0 yeneriz diye düsünüyorum.

KocumVolkan

28 Eylül 2008, 22:38:16 #1 Son düzenlenme: 28 Eylül 2008, 22:41:39 KocumVolkan
böyle mücadele etmeye devam edersek, şansımız da yaver giderse puansız dönmeyiz
bir sorum olacak hakan koçarslan sarı kart sınırına ulaştımı ? benim bildigim K.Erciyes Karşıyaka ve Güngören Bld. Maçlarında sarı kartı var diger oynanan maçlarda kart gördümü ?

Sadece Samsunspor

güngören maçındaki maç olmayacağı kesin güngörenin atağı yoktu çünkü.

manisa zor ekip bide kendi evinde beraberlik en akıllıca sonuç olur

Tufan

kaybetmezsek havaya gireriz takım güzeldi bugün ama güngörenle manisayı bir tutmamak lazım sefanın serkanın iyi performansıyla istediğimizi alırız inşallah...

Sadece Samsunspor

sercan ve hakan koçaslan sarı kart cezalısı durumuna düştü, hadi hakan neyse yerine sefa falan girerde sercanın olmaması kötü oldu inşallah volkan çekiç düzelirde iyi oynar

FaT1h

inşl. en az bir puan için gidicez puansız dönmücez ordan

berusa55

AlıntıKırmızı Kartlar: Dk. 37 Rafael, Dk. 84 Yiğit (Manisaspor)

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20080928/ege_derbisinde_kazanan_yok.html

Manisa'da iki oyuncu kırmızı görmüş. Rafael bize karşı oynamamak için mi kırmızı gördü dersiniz? İnsanın aklına gelmiyor değil hani ;)

Kaya

rafael olayını zannetmiyorum ama bizde sercan eksik olur ne kadar sercan ın oynadığı oyuna kızsamda takım için eksik oluuur.ayrıyetten manisa garantilemiş olsaydi cenk manisayı hallederdi ama şartlar eşit şu an lig in başı ve cenk te sonuna kadar oyanayacaktır     manisadan puan çıkartacağımıza emininm hatta bu kadar pres yapar sak bu kadar maçı istersek konsantr olursak 3 puan bile sürpriz olmaz çünkü rakibin oyununu bozan çok sayıda oyuncumuz var ayrıca sadece opyun bozan oyuncular değil bunlar oyun da kurabilen oyuncular işte bu çok güzel ben bu maçtan 3 puan bekliyorum inşallah öyle olacak

HoliganSamSunLu

29 Eylül 2008, 00:13:49 #8 Son düzenlenme: 29 Eylül 2008, 00:29:28 berusa55
ben manisa maçından umutluyum en az beraberlik diyorum inşallah

kuzey55

ligin en güclü takımına misafir oluyoruz...defans ağırlıklı oynayacağımızı düşünüyorum.sefa oynar maçta büyük ihtimal.1 puan çok iyi olur 3 puan kaymaklı :)

seckin55

sefa, volkan ve kral' la yerleri dolar.. bu arada rafeal ve yigit in kırmızı gormesi bizim için çok şans..

mehmet yılmaz

Manisa'nın birkaç maçını seyrettim, güçleri ortada ama biz de son birkaç maçtır iyi oynuyoruz, bir çıkış içindeyiz. İşimiz zor görünse de bizi maddi olarak çok büyük zararlara uğratan Levent Eriş'in inadına kazanmayı diliyorum.

Kaya

kesinlikle katılıyorum orta da bir maç biz dün oynadığımız gibi maçı istersek maça konsantre olursak hayrettin hoca da günüde olursa ki zor kazanmamız biizm için sürpriz olur hadi hayırlsı

Atakumlu

manisa lige en hazır gorunen takım konumunda ama bizimde oynadıgımız zaman yenemicegimiz takım yok bunu bugun gene gorduk...bende kuzey55 gibi 1 puan iyi 3 puan ı da kaymak gibi goruyorum...

Atakumlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 29 Eylül 2008, 02:28:08
o zaten genel bi durum kuzey55'in orjınal yorumu değill  ;D ;D ;D

daha acıkca sole diyim bu mactan korkuyorum :( insALLAH korktugum gibi gecmez ve bu macı alırız..