Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

MeL_55

cem 55

sitedeki ziyaretcileri cok fazla önemsemiyorumda sitede aynı anda 52 üye bulunuyo eskiden 7-8 kişi takip ederdik hey gidi günler hey teoman abim aslan abim bu kadar insanı bi arada bulusturdun keske bu günleri görebilseydin kimbilir ne kadar mutlu olurdun şimdi yukarılardan bizleri izledigini nasıl mutlu oldugunu biliyorum tekrardan ruhun şad olsun güzel abim benim

GençKozluklu

2*1 lik skor tahminim tuttu. 20 Nisan'danGireunu yenip 45 puan olacağız. Not edelim lütfen. Allahıma şükürler olsun.

Artık SAMSUN şehri takıma daha çok sahip çıkacaktır, çıkmalıdır. Bu çocuklar bunu hakediyorlar.

Hocam, size SAMSUNSPOR efsanesini kimseninmadığı anda tekrar dirilttiğiniz için teşekkür ederiz. Siz butakım isteyince neler yapabileceğini en iyi bilenlerdensiniz. Sizin kariyeriniz içinde güzel bir başarı oldu. Allah razı olsun

SAygılarımla

Çaðrý55

ölümüne 55

MeL_55

ozkan17

yaa harrbıı mall bunlar cagrıı zuahahah adam ne demıs kendıne yaa hahahaa ;D

King Of The North

Bizi tutabilene aşk olsun biz kimiz biz Samsunsporluyuz,samsunspor.biz.

celebi

kim atarsa atsın.
malatya ya atandan Allah razı olsun

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cem 55 - 30 Mart 2008, 16:13:54
sitedeki ziyaretcileri cok fazla önemsemiyorumda sitede aynı anda 52 üye bulunuyo eskiden 7-8 kişi takip ederdik hey gidi günler hey teoman abim aslan abim bu kadar insanı bi arada bulusturdun keske bu günleri görebilseydin kimbilir ne kadar mutlu olurdun şimdi yukarılardan bizleri izledigini nasıl mutlu oldugunu biliyorum tekrardan ruhun şad olsun güzel abim benim

Biz de az önce bir arkadaşla bunu konuştuk Cem; Allah mekanını cennet etsin kardeşimin. İlk yarıdaki Malatya maçındaki sevincini unutamam :(

furkan5534

babasamsunlu

kardeşlerim abilerim lütfen artık sahip çıkalım bu çocukların onurlu mücadelesine..
eğere eskişehir maçını alırsak iyice havaya gireriz ne olur herkes çoluk çocukl eş dost akrabasını alsın maça gelsin..
eskiden olduğğu gibi mahallece maça gidelim ben şehir dışından gelecem ...
ne olur şu stadı dolduralım kazanamasalar bile bu dolu tirübünü hakkaetti bu çocuklar..
haydi samsun aşkına ALLAH aşkına ...

celebi

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 30 Mart 2008, 16:18:47
kardeşlerim abilerim lütfen artık sahip çıkalım bu çocukların onurlu mücadelesine..
eğere eskişehir maçını alırsak iyice havaya gireriz ne olur herkes çoluk çocukl eş dost akrabasını alsın maça gelsin..
eskiden olduğğu gibi mahallece maça gidelim ben şehir dışından gelecem ...
ne olur şu stadı dolduralım kazanamasalar bile bu dolu tirübünü hakkaetti bu çocuklar..
haydi samsun aşkına ALLAH aşkına ...

sonuna kadar haklı bu çocuklar bu olumsuzluklara rağmen hak ettiler.

ozkan17

stadımızın kapasıtesı kac bılen varmı su son durumda?