Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

celebi

üst olacağını zannetmiyorum zorda olsa alacağız diye hissediyorum.

Recep

Bizim Aslanlarda malatya yı yenecek kapasite çokça var yeterki
birazcık istesinler ellerinden ancak uçanla kaçan kurtulur

veis

ikiside açık oynayacak biz ilk yarım saat gol yemezsek vay malatyanın haline vay.gerçi antepde ilk dakikalarda gol buldu ama takım uyum ile arkadaşlık ile maçdan kopmuyor.kontralarda biz malatyayı bitiririz.

harbisamsunsporlu5517

bu macı 0-1 alırız dıye dusunuyorum ondan sonrası harıka olacak arkadaslar

Forvetim

akıllı bir oyunla maçı alırız diye düşünüyorum. deli gibi saldırmak fayda vermeyeceği gibi savunma ağırlıklı oynamakta fayda vermez, stratejik oyun oynayalım fırsatları değerlendirelim yerinde ve doğru adam değiştirelim baskı kuralım alan daraltalım futbolun gereklerini aynen yerine getirelim, yeneriz. karşımızda ki takım bizim ayarımızda bir takım nihayetinde. hatta adam olarak daha kaliteli kadromuz var. biz değil onlar korksun rahat olalım rahat oynayalım stresi onlar yapacak.

beşnumara

ben bu maç için şunu söyleyebilirim: biz buradan ne konuşursak konuşalım ne yazarsak yazalım eylemi gerçekleştirecek futbolculardır.eğer futbolcular biz bu takımı nasıl olsa ateş hattından çıkardık verdiğimiz sözü tuttuk samsunspor küme düşmeyecek bundan emin olun dedik gereğini yaptık bundan sonra paramızı verirseler oynarız vermezseler oynamayız diye düşünürlerse olan samsunspor taraftarına olur.üzülen biz oluruz onlar yine barlarda cafelerde takılmaya devam ederler.ama 2 sene önce malatyada büyük samsunspor taraftarına yapılanları hatırlarlarsa (ki burda taraftara iş düşüyor ne yapıp ne edip takım malatyaya gitmeden hafta içi idmanda hatırlatılması lazım) ve geçen sene maçtan sonra samsunsporlu futbolculara malatyasporlu futbolcusu yöneticisi taraftarı sahanın ortasında saldırdıklarını unutmazsalar biz bu maçı çok rahat alırız.burdan diyorum ki biraz gururunuz varsa oynayın...tüm samsunsporlulara selamlar

GençKozluklu

Celil oynasın ve Serkan oynamasın kesin alırız. Serkan'cıalr kızacak ama gençelere fırsat tanınmaya devam edilmelidir. Serkan önce takıma girmeyi haketsin.

Öyle elini kolunu sallayarak ve istediğinde bu takımda oynayamayacağını anlamalı. Herkes anlamalı. Eskişehir 'i gördük. Bir Sergen yüzünden bütün takımın ahengi bozuldu vesselam.

Umarım hocaya baskı yapılmaz oynat diye.

Malatya'yı Celil'in önderliğinde gençlerle yeneriz.

Saygılarımla

berusa55

Serkan Aykut'un zaten 90 dklık mac performansı su an icin yok. Ya ilk yarı, ya da ikinci yarı oynayabilcek kapasitede. Gerci o bile yeter ya gününde olduktan sonra.

Serkan'ın sahadaki varlıgı, iki üc rakip takım oyuncusunun iptali anlamına gelir. İnsalah bu macta kendisini gösterir.

dilatino

benim düsüncem serkan oynamaz ve iyi bir defans yaparsak yener samsunspor

tuzlalı

Kazanılamayacak maç değil. Deplasmanda alınacak malatya galibiyetinin bir çok anlamı var bizim için. Hazır bu havayı yakalamışken aradan çıkaralım şu uğursuz deplasmanı.

yk55

malatya iyi bir çıkış yakaladı ama kolay takımları yendi. bizim için bu maçın büyük önemi var. zannedersem futbolcularda bunu biliyor. onun için bu maçı alacaz başka yolu yok. (tabi futbolcular isterse)

kumkoylu ahmet

Arkadaslar resme bakin celilimize malatyayi sormuslar celilde kahkaha atmis
bence bundan sonra yorum yapmayalim

hakan55

MALatyalılar bastı siteyi la ne işiniz var biz sanalda takılmayız icraattada kimin ne yaptıkları ortada koçum siteyi mesgul etmeyinn...

HERZAMAN SAMSUNSPOR!!!

körfez55

dereGAYleri samsuna ne zaman gelmiş acaba ben hiç hatırlamıyorum.yasak olmasa yine gideriz.ben o çapulcuları taraftar olarak bile dikkate almıyorum :)

ali ihsan

Bu maçı 2-1 alırız.Son gol Serkan'dan gelir,son 30 dk. sahada olsun yeter.