Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: kral samsunlu - 24 Mart 2008, 14:10:42
ben burda veise katılıyorum ayıp etmeyelim biz samsunsporuz malatyayı da yenmemiz lazım

ayıp olmasın canım onlarda ağlayıp sızlamasın sonra >:(

Kadir ÇELEBİ

Play-off sansımız mutlaka var takımımız onemli 2 mac oynayakcak kaybetigimiz takdirde hayal kırıklıgı olmamalı suratle onumuzdeki sezon hazırlıklarına gecilmeli. bizi cok fazla sitrese ve korkuya sokmadıkları icin emegi gecen herkese tesekkur ediyorum..

kumkoylu ahmet

insallah kazaniriz arkadaslar..playoff cok zor puan kaybina tahamullumuz yok ama cok zor insalah gideriz cunku biz buraya laik degiliz..
karadenizin en buyugu samsun ve SAMSUNSPOR gerisi yalan.....

harbisamsunsporlu5517

playoffa katılamaksak  üzülecek birşey yok üç hafta evvel ligde kalalım bıze yeter dıyorduk yapılacak teksey playoffu sonuna kadar kovalamak

veis

herşeyin hayırlısı olsun bugünleri bize yaşattılar sonsuz teşekkürler.

maço

yenmelerını ısterım ama zor bı karsılasma bızı beklıo fazla bıse beklememk lazımkı rahat cıksınlar maca

ınsallah alırız

furkan5534

hadı malatyasporluların sıtesıne gırelım:D:D:D:DD

furkan5534

"beyler baqın ne demısler "
"Bu maç çok önemli.Rakiplerin puan kaybetmesi daha bi önemli.Yani alırız bu maçı ben öyle düşünüyorum.Ayrıca Samsunspor la gecen senden kalan bi hesaplaşma var.Bu maçı kesin kazanmalıyız."

lınk: http://www.malatyasporlular.com/component/option,com_smf/Itemid,31/topic,3593.0/

berusa55

Eger Malatyaspor, gününde olan bir Serkan bir Celil bir Sercan'ı tutabilirse; Feridun'u, Emre Balak'ı, Caner'i marke edebilirse bu mactan 1 puanı alır!

Aksi takdirde yazıyorum: Samsunspor'umuz Malatya'yı yener.

furkan5534

"kritik maçlarda hep samsunla karşılaşıyoruz geçen sene bizim çıkmamızı engelleyenlerin arasında samsunda vardı beraberlik çok zümüştü beni ama acımak yok bu kez kazanacağız bu maç bizim" demısler :D alırlar alırlar (: bızde Armut Topluos ztrn

furkan5534

oyyy bıze ne demısler coqqq korktukkk yaaa "Sahamızda İnanılmaz Maçlar Oynuyoruz Buna Hiç Şüphe Yok Tabi Bunda Biz Derebeylerinin Katkısı İnkar Edilemez samsun Maçıda hesap maçı bakalım samsundan gelebileceklermi sanalda gider yapan samsun taraftarı biz gidecez malatyayı yakacaz yıkacaz lafarı aha maç geldi çattı bakak hele nasıl yakacaklar" okuyun beyler

furkan5534

"bu maçı kesin alırız çünkü derebeyleri bu maçta daha bi deli olacak samsunla hesabımız var gaygoşun dostu bizim düşmanımızdır pankart.org da bize gider yapan gelemezsiniz diyen samsunlular hade delikanlıysanız gelin yemez tabi tek kral derebeyleri
    ha bu arada bu şirinler nasıl çoğaldı bana bunu anlatacak biri varmı çok merak ediyom ayıqtınız siz   " bunlar bıze nedemek ıstıyo:S

veis

öncelikle derebeyli arkadaşın seviyeli yazıları gerçekden çok güzel ona aynı şekilde karşılık vermemizde bizim samsunsporlu olmamızı gösteriyor maça tekrar gelicek olursak çıkar aslanlar gibi yener vede paşalar gibi ilk 6 ya oynarız

Nuri Asan

24 Mart 2008, 17:05:55 #73 Son düzenlenme: 24 Mart 2008, 17:10:50 berusa55
Alıntı yapılan: berusa55 - 24 Mart 2008, 16:07:12
Eger Malatyaspor, gününde olan bir Serkan bir Celil bir Sercan'ı tutabilirse; Feridun'u, Emre Balak'ı, Caner'i marke edebilirse bu mactan 1 puanı alır!

Aksi takdirde yazıyorum: Samsunspor'umuz Malatya'yı yener.

bu şartlar altında olursa Eskişehir'i de yener

yaman55