Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

veis

celebi

Recep

s_uzunkaya

s_uzunkaya

şuan 29 ziyaretci var  ;D ...malatyalılar bastı siteyi  :D

celebi

Alıntı yapılan: slazenger - 24 Mart 2008, 11:32:59
şuan 29 ziyaretci var  ;D ...malatyalılar bastı siteyi  :D

merak etme kardeş bizde onalrın siteyi basıyoruz. ;D

derebeyi_44

son haftalardaki cıkışimizi sürdurmek istıyoruz inş kazanıcaz bu maçi
malatyaspor:serdar MALATYALİ:derebeyleri
2.1 alicaz inş

erkan55

derebeyi_44 malatyada cezali veya sakat oyuncu varmi?

34 SS 1965

bu macı rahat kafayla oynıycaz hucumları saglam kullanırsak galıp gelecegımıze ınanıyorum

GençKozluklu

Arkadaşlar Malatya'yı yeneceğimize gönülden inanıyorum. Takım ve hocanın kendine güveni geldi. Celil yeter tek başına.

Adım adım ve derinden geliyoruz. Malatya maçı play off için kırılım maçı. Alırsak Eskişehir ve kartla maçları bako olur ki tutabilene aşkolsun.

Emin olun Malatya'yı yenelim bu takım lig sonuna kadar puan kaybetmez.

pitbul055

malatyayı eviri çevirir yeneriz merak etmeyin arkadaşlar.deli orhanın dediği gibi 10 da 10.3 gitdi 7 kaldı.hayal değil bu.

Nuri Asan

24 Mart 2008, 13:55:29 #57 Son düzenlenme: 24 Mart 2008, 13:59:06 PiyanistOnur
Haydi Samsunum yenelim şu kofikleri
Bu maçı alırsak ilk 6'ya kadar gideriz,7 haftada 0 çekmeseydik ilk 2 den bile çıkardık puan durumları arasında o kadar uçurum yok ilk 6 ya kalmamız hayal değil ve kofikleri yendiğimiz taktirde Eskişehir'i zaten ezeceğiz burda puan farkı kapanır.

6.Ordunun 41 puanı var,bizim 33 daha alınabilecek 21 puan var yeterki biz bu işe inanalım Malatya ve Eskişehir maçları dönüm maçıdır eğer takımımız bu iki kolpalarıda yenerse hedef yükselir

55__Gurbet__55

alacagiz maci ondan sonra eses ondan sonra play-off

beşnumara

Alıntı yapılan: veis - 23 Mart 2008, 16:23:19
ama istikrardan yanayım bende sen antepi elazıgı ve mardini yen malatyaya puan verirsen doguya ayıp olmazmı nekadar ayıp. :P
ben burda veise katılıyorum ayıp etmeyelim biz samsunsporuz malatyayı da yenmemiz lazım