Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

red_white

arkadaşlar bu maç 3 puan içime doğdu harbi

Atakumlu

HoliganSamSunLu

işte maç 3 maça değer bir maç almaktan başka bir düşüncemiz yok MAL atya lılar taraftar olmasa bile samsunsorun ruhu yeter...

erdem

bu maçı alısak eses maçına maratonun ikinci katı bile dolar.üstelik iradeli gidersek play off a kalma şansımız bile var...ama bizim topçular salar iki maç sonra :-[

**KaR6**

3 haftadır kaznıp yuzumuzu gulduruyolar, alıştık kazanmaya:) daha bu saatten sonra salma gibi bi şansları yok, çıkıp samsunspor gibi mücadele edecekler ve kazanacaklar..

ali ihsan

Malatyada alınacak bir galibiyet bu seneki tüm mağlubiyetleri unutturur bence.Haydi Samsunum.

US

mal-atya son haftalarda iyi top oynuyolar puan cetvelindeki durumları da ortada ama biz bu mardin galibeyetiyle cok rahatladık bu macıda alıp iyice rahatları gibime geliyo ...

samsunmania

İki hafta daha biz seri galibiyetler alıp da ilk 6 takımları bu hafta gibi puan kaybederse play off diyebiliriz ancak. O yüzden malatya maçı çok önemli. Maçı almamamız için hiç bir neden yok.

red_white

kumkoylu ahmet

malatyayi yenecegimizi sanmiyorum.
ama insallah yeneriz arkadaslar
samsunspor bu ligde ne isi var diyiyorum hala kendi kendime
insallah yenerizde belki son haftalarda playoff cok zor ama neden olmasin diyiyorum hayirlisi bakalim.bu malatyayi hic sevmedim sevemedim nedendir bilemiyorum seyirciside kendiside kokunu anlayan anladi..

berusa55

cembaba

Sadece Samsunspor

bana beraberlik gibi geliyor ama inş. kazanırız

GençKozluklu

23 Mart 2008, 21:58:11 #28 Son düzenlenme: 23 Mart 2008, 22:02:15 cemalg
Serkan'ın haftyalardır yatıp herşey yoluna girdikten sonra oyuna girmesi ve üstelik hazır olmadığı halde oyuna girmesi çok yanlış.

Hocanın, gençleri alkışlatmak için oyundan çıkartması akıllıca. Bırakın şu Serkan'ı. Takımın en ihtiyacı olduğıu dönemde hafta başı hırslı, oynayacak denilip Cuma günü gene sakatlığı nüksediyor, nednese!! Bugün hala ondan medet umuyoruz. Celil'in yarısı dahi olamadı bu sene. Belki oynasaydı biz şimdi ilk iki hesapları yapıyorduk herşeye rağmen. Takımı bitiren kişilerin başında geliyor Serkan.

Oyuna girmesi ve gençlerden daha çok itibar görmesi gençlerimiz adına üzücü. Bence bu durum takımı da  olumsuz etkileyecektir. Belkide Malatya'ya gençlerdeki bu bıkkınlık, kendilerine vefasızlık edildiğini düşünme duygusuyla kaybedeceğiz.

Unutmak gerek artık Serkan'ı. Geçmişte yaptıkları tamam. Onunda karşılığını aldı. Şimdi bu takıma benim ölüm dahi girip oynar, kabilinden girip oynatılmasını doğrusu hazmedemiyorum. Özverili oynayan diğer oyunculara haksızlık.. Önce haketmeli. Hazır bile değilken. Yazık çok yazık.

Neredeyse nefret oluştu bende çok sevdiğim halde Serkan'a karşı. Hazmedemiyorum bu takımı haftalarca yalnız bırakmış olmasına. Belki bu taraftar ve takımdan özür dilerse oynayabilir.  SAMSUNSPOR'dan daha büyük değildir kimse.

Gençler oynasın; Malatya'yı yeneriz. Tabi Celil'in de mutlaka oynaması şart ki o oynuyor zaten.

Saygılarımla

deli 55

23 Mart 2008, 22:13:12 #29 Son düzenlenme: 23 Mart 2008, 22:19:05 berusa55
şunları bi yenelim demeyin keyfimize...unutmadık Dostum düştüğümüz sezon yaptığınız kahpelikleri. >:(