DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

edmontdante

Hani bazı filmlere özel gün ayırırsın ya,bir ortam yaparsın kendine işte öyle bir film değil.Bu daha açıklayıcı olmuştur sanırım.

erkutdem55

Ya Engin abi öyle karıştırdın ki izleyelim mi,izlemeyelim mi :)
Yoksa gidip Prınce of Persıa mı oynayalım :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Aralık 2010, 00:18:02
Hani bazı filmlere özel gün ayırırsın ya,bir ortam yaparsın kendine işte öyle bir film değil.Bu daha açıklayıcı olmuştur sanırım.

kasmadan izlenecek film yani, bi artısı yok ama izlenir, tamamdır :)

edmontdante

13 Aralık 2010, 00:25:23 #483 Son düzenlenme: 13 Aralık 2010, 00:30:26 edmontdante
Alıntı yapılan: erkutdem55 - 13 Aralık 2010, 00:19:12
Ya Engin abi öyle karıştırdın ki izleyelim mi,izlemeyelim mi :)
Yoksa gidip Prınce of Persıa mı oynayalım :)

Valla ben o oyunu bilmem.Bildiklerim kuzey-güney,kick off,sensible soccer
Bir de bir oyun vardı goal 3 diye top auta gidince kaybolurdu.Adamı ekrandan çıkarıp gezdirirdin arkada tesadüf topu alır gelirdi : ))

erkutdem55

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Aralık 2010, 00:25:23
Valla ben o oyunu bilmem.Bildikleri kuzey-güney,kick off,sensible soccer

Konu dağılacak gerçi şimdi ama kuzey-güney hafızamdan çıkmış bir oyundu.Google amcada aratayım bulabilrsem oynarım.Çok zevkle oynardık,topun ateş aldığında merminin gidiş sesi hala kulaklarımda.

Serkan

bulursan bende oynarım  az dayak yemedim babamdan bunu oynamak için ateriye kaçıyorum diye:D

lucarelli

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Aralık 2010, 00:25:23
Valla ben o oyunu bilmem.Bildiklerim kuzey-güney,kick off,sensible soccer
Bir de bir oyun vardı goal 3 diye top auta gidince kaybolurdu.Adamı ekrandan çıkarıp gezdirirdin arkada tesadüf topu alır gelirdi : ))

Hey gidi kuzey güney... Tren saldırılarına ve kale saldırılarına bayılıyordum.

Serkan

yahu yokmudur şu oynu bulup bizler ile paylaşıcak bir hayırsever  ( =

Ollivanders

Mouse yi getir bilmem neresine kahkaha atsın adam :D

Mustee13

Stanley Kubrick - Spartacus

YaşarDoğu

Filmi ne zaman seyrederrim diyordum , Engin abi yazınca seyrettim:)

Engin abinin dediklerine birebir katılıyorum, bazı yerler biraz fantastik e kaçmış.tarihi filmlerde fanstatik kurgular hoşuma gitmiyor.Olayın gerçekçiliğini , inandırıcılıgını alıp gidiyor.

10 / 6.0

Tufan

Kadın Kokusu - Scent of a Woman [1992]

Alıntı8.7/10 IMDB Puanı: 7.7
Charlie hazırlık sınıfında okuyan bir öğrencidir. Para kazanmak için Amerikan ordusundan emekli kör bir adama bakıcılık yapmayı kabul eder. Ama bu iş, Charlie'nin beklediğinden çok farklıdır. Frank Slade, bir haftasonuna kör bir adamdan beklenmeyecek kadar çok aktiviteyi sığdırabilecek bir adamdır ve her adımında Charlie de ona eşlik edecektir.

Al Pacino'nun izlemediğim nadir filmlerindendi ilk yarısı biraz durağan olsada 2.5 saat sıkılmadan izlenir.

edmontdante

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 14 Aralık 2010, 00:18:24
Kadın Kokusu - Scent of a Woman [1992]
Al Pacino'nun izlemediğim nadir filmlerindendi ilk yarısı biraz durağan olsada 2.5 saat sıkılmadan izlenir.

Haydddaaaa şimdi çıkar piyasaya Al Pacino Manyakları

Serkan

Abi senden ötesi yok biliyoruz biz ama ( =

Tufan

çıksınlar abi Al Pacino bu borumu Carlito Brigante veya Serpico adamın her filmi ayrı efsane :)