Caner Arıcı

Başlatan Kaya, 11 Temmuz 2019, 22:36:37

« önceki - sonraki »

ngonge

İzlediğim maçlarda beğendim. Geçen yıl Erhan yerinde olsa direkt çıkardık. Bazı arkadaşlar Enes'in sağ bek oynaması gerektiğini söylemiş, fikirlerine saygı duymakla beraber, aman diyeyim. Enes en ufak bir pozisyon alma becerisine sahip değil. Tek etkisi dinamizmi ve hızlı reaksiyon göstermesi. Maalesef beyni vücudunun hızına yetişemiyor.

Caner, gelirken kafamda soru işareti idi, ama şu an itibari ile rakipsizdir sağ bekte. Kaptan olmasından ise hoşnut değilim açıkçası.

eprianu

Bu hafta oynanan Altay-Bursa maçında Erhan Kartal'ın yaptığı hatayı gördükten  sonra iyi ki Caner alınmış dedim.

Sadece Samsunspor

Hirsi oynatiyor adami ama son dklarda topu iyi kullansa gol bulabilirdik ama yorulmustu artik.

emre

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Ekim 2019, 10:57:29Bu hafta oynanan Altay-Bursa maçında Erhan Kartal'ın yaptığı hatayı gördükten  sonra iyi ki Caner alınmış dedim.

Erhan Kartal'in hatası kötüydü ama Caner'inki ondan daha da kötüydü.

mehmet yılmaz

Yaşlandığını düşünüyorum. O eski temposu yok; Caner enerjisi ve gücüyle oynayan bir oyuncuydu. 7-8 yıl önceki durumunda değil. yine de faydalı mı, evet. Ancak kendi standardının altında.

_Jack Daniels_

Yaşının gereği olarak maç içinde çok efor sarf ettiğinde hücum ortalarında başarılı olamıyor çoğu zaman. Devre arasına kadar Enes ile rotasyonlu kullanılıp iyi bir sağ bek alınmalı bence.

maço

Enes oynayacak , gerekirse dinlendirmek için Caner girecek.

Kaya

5trawberry

Maçtan sonra taraftar oyuncuları çağırmış, bi kısmı taraftarın yanına gitmiş bir kısmı klübede bir kısmı da soyunma odasında.
Caner: adamlar kilometrelerce yol geliyor gelsenize lan diye klübedekileri kaldırıyor hocam git çağır şunları diyerek de teknik heyete posta koyuyor. Ve bu olaylar İrfan Buz un umrunda değil o esnada.

Takım resmen kutuplaşmış.

Sadece Samsunspor

21 Ekim 2019, 00:33:01 #24 Son düzenlenme: 21 Ekim 2019, 00:46:23 Sadece Samsunspor
Aynen bende izledim. Cagirin lan sunlari adamlar yol gelmisler diyor. Niye gelmiyorsunuz lan diyor. Ya hocam cagirsana sunlari diyor irfan hocada ses yok. Helal olsun canere taraftar icin hepsine posta koydu

Edit: devaminida izledim tum takim toplanip gelmis. Taraftarimiz bu yaptiginiz yanlis ama siz bizim topcularimizsiniz diyerek gereken cevabi vermis. Sonunda da guzeller icinden sarkisi soylenerek bitmis.

_SoN_

Sosyal medyada bu video iyi birşeymiş gibi devamlı yayınlanıyor ama benim hoşuma gitmedi,kaptanın takıma bu şekilde bağırması,İrfan Hocaya'bu şekilde çıkışması benim hoşuma gitmedi, sadece taraftar açısından bakmayın olaya, bence görüntü hoş değildi. İnşallah söylenenlerin aksine takım içinde bir kamplaşma yoktur.

55_OrHaN_55

Caner'in davranışı belki şirin görünmeyebilir ama maçın bitiminde seyirci takımı çağırırken soyunma odasına koşar adımlarla giden ruhsuzları görünce normal karşılıyor, hatta saygı duyuyorum. En azından takıma ve taraftara bağlılığını belli ediyor.

beşnumara

Ve bunu rol olarak yapmıyor
Gözü kara oyuncu
Gerekirse gözü hocayı da görmüyor
İnegöl maç sonu olanlar için caner sonuna kadar haklı ama bu tavrından dolayı canere takım içinde bir tavır olacaktır.

Sadece Samsunspor

hoca hocalığını yapıp takımı götürmeyince kaptan kaptanlığını yapmış bence

5trawberry

Caner klübeye doğru tepki gösterince klübeden kalkıp Caner'in yanından geçen kişi sanırım Oğuz umrumda olmaz tavrıyla Caner'e omuz takıp geçmeye çalışıyor gibi geldi. Bence orada kesin kasıt var