TFF 2. LİG 2019/2020 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Pendikspor

Başlatan ata55, 03 Eylül 2019, 11:57:10

« önceki - sonraki »

ata55

ata55

03 Eylül 2019, 11:59:16 #1 Son düzenlenme: 04 Eylül 2019, 11:04:41 ata55

Sezona istediğimiz gibi başladık. Deplasmanda gelen 3 puanın şehre olumlu yansıyacağı ve maça ciddi bir ilgi gösterileceği kanısındayım. Kazanırız.

ngonge

Bu sene sanırım fikstürde Sarıyer'i takip ediyoruz. Bizi de 1922 Konya takip ediyor. Bu önemli bir avantaj, Sarıyer bu ligin güçlü ekiplerinden ve zorlayıcı, hırslı bir takım. Hangi takım onunla oynar ise belirli bir yıpranma yaşar. Geçen yıl fikstürün acısını çektik bu sene ise avantajını yaşarız umarım.

Genel olarak ilk yarı fikstürümüz ne kadar iyi ise 2.devrenin sonları ise baya zorlayıcı. Ne yapıp edip ilk devreden arayı açmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Bunun içinde ilk maçlar çok önemli.  İlk 4 hafta (gümüşhane, pendik, bakspor, tarsus) kayıpsız geçmemiz gerek.

_SoN_

Bu hafta o stadı doldurmalı ve özellikle İrfan Buz gibi bir hocaya hoşgeldin demeliyiz,bu öyle bir hoşgeldin olmalı ki, bu sene şampiyonluğua nasıl inandığımızı resmen göstermeli . Haydi Samsun .

evolution55

bilet satışlarını geçen sene kulüp açıklıyordu. bu sene henüz bir açıklama yok sanırım

_SoN_

Maç yayını yokmuş arkadaşlar :) Buna üzülmeyeceğim aklıma gelmezdi.

ata55

Alıntı yapılan: evolution55 - 04 Eylül 2019, 14:11:12bilet satışlarını geçen sene kulüp açıklıyordu. bu sene henüz bir açıklama yok sanırım

Burada var renktaş

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4468

adige73

henüz bilet fiyatları ile ilgili bir açıklama yok sanırım

twitter

Biletler satışta zaten passoligde aynı fiyat işte geçen sezonla

Arkadaş kaç satıldı onu demek istemiştir muhtemelen

Bence de instagramdan falan gazlanması iyi olur resmi hesabın satış artıyor. para bol eyvallah da 2bin fazla sat deplasmanın yükünü çıkar aradan

jean

Insaallah fire vermeyiz ki vermemeliyiz insaalah rahat cikariz stressiz bu sene

Stoper

Manisa dışında rakipler hakkında hiç bilgim yok, doğrusu ne yaptıkları da umrumda değil.
Tutkulu bir oyunla, ilk yarıdan rahatlatıcı skoru bulup, yolumuza devam edeceğiz.

evolution55

evet ben kaç adet satılmış diye anlatmak istemiştim, eksik yazmışım :)

5trawberry

Passo sitesinden satılan bloklara göz gezdirdim. Tahminen kombineler dahil 5-6 bin cıvarı bilet satılmıştır.

evolution55

Kulüp açıklama yaptı, kombineler ile birlikte 6500 civarı

brigand

Yarın 16-17 bin civarında taraftarımız stadda olacaktır diye tahmin ediyorum. Genelde son gün rakamları bu şekilde olduğunda toplam sayı 17 binlere ulaşıyor.

Maçla ilgili bir analiz yapma şansımız yok. Pendikspor ne oynar, kadrosu kapasitesi nedir hiçbir fikrim yok. Tek bildiğim takımın sahada daha coşkulu şekilde yer alıp, maçı bu hırsla koparacağımız. Bu sezon istek ve coşku konusunda geçen sezona göre çok daha umutluyum.

Bu sezon için ekstrem dileğim ise iç sahada fire vermemek. Buna da en büyük katkıyı sunacak olan taraftarımızdır. Takımın haftalar geçtikçe artan temposu ve formu taraftarı direkt olarak etkileyecektir. Umarım her şey bizim için olumlu olur.