PTT 1. LİG 2. HAFTA Albimo Alanyaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan Umut ÖZEN, 31 Ağustos 2014, 09:29:51

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Giresun macındaki taktikle cikariz şekil degişikligi olmaz. Serdar yerine Mbilla, Zafer yerinede Musa, Recep, Hasan üçlüsünden biri ilk 11 olarak başlar. Macı insallah kazanacagız...

samuray

alanya manisa maçını izleyen varmı nasıl oynadılar manisamı çok kötüydü alanyamı çok iyiydi ben izleyemedim bayağı bi kadro enginliğimiz var yenememiz gerek bence manisa maçı nı alanyasporun almış olması bizim maç için ölçü olmamalı diyorum skor 1.2 diyorum inşallah

55.hakan

beşnumara

Maç pazartesi akşamı.

ismail

Ayberk

nomak55

bu talhayı zmaan içinde takımın orta sahasına kondurmak lazım ve direk 4-3-3 oynamak takım için en ideali

Furkan

Canberk            Fatih                         Sefa                   Ahmet Burak

Taha

Hasan                    Talha

Umar                                                                        Serdar

Mbilla( Adilovic )

Sadece Samsunspor

Tek forvet degil cift forvet oynamaliyiz bence. Adil toplari indirip Mbilla golleri atmali

orucreis

Bu takim her turlu cift forvet oynarr tek forvet sir kalparin taktigi olurr

55.hakan

Tek forvetle yine ızdırap yaşarız Adil kaybolur ileride. belki Mbilla tek forvet oynayabilir ama Adil tek forvet oynayamıyor.Mutlaka ikisi aynı anda oynatılıp denenmeli.

jean

ins tam kadro cikariz bu maca ve istedigimizi aliriz

nomak55

Beyler 4-3-3 un neresi tek forvet anlamadim umar serdar mbilla recep niyaz gibi oyuncular her turlu forvettir ilerdede basarsak cok daha efektif bi oyun sergileriz rakipleride hataya zorlariz

Ölümüne sevda bizimkisi

berusa55

Samsunspor ligin ikinci haftasında oynayacağı Alanyaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik direktör Erhan Altın yönetimindeki idmana, kırmızı-beyazlı futbolcular aerobik hareketleriyle başladı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nden gelen bayan aerobik hocası eşliğinde yaklaşık 1 saat çalışan futbolcular, daha sonra ayak tenisi oynadı.

Hafif sakatlıkları bulunan Canberk Aydın ve Recep Niyaz takımdan ayrı çalıştı.

Sezon öncesinde Alanyaspor ile 2 hazırlık karşılaşması oynadıklarını belirten Altın, "Hazırlık maçının birini biz, birini onlar kazandı. İki takım da eşit güçte ancak bizim Süper Lig hedefimiz doğrultusunda kazanmamız gerekiyor. Özellikle de ligin 5 haftası bizim açımızdan çok önemli. 5 haftada kazandığımız her puan bizim artı hanemize yazılacak. Takımızda sistem oturduktan sonra hedeflerimiz doğrultusunda daha iyi maçlar ortaya çıkaracağımıza inanıyorum. Her maça üç puan hedefiyle çıkıyoruz" diye konuştu.

Kaynak

cembaba

Ayberk