Samsunspor'umuzun 3 Puanı Silindi

Başlatan 55.hakan, 21 Nisan 2015, 16:50:47

« önceki - sonraki »

55.hakan

21 Nisan 2015, 16:50:47 Son düzenlenme: 21 Nisan 2015, 17:49:34 55.hakan
Sonunda olmaz bir şekilde halledilir diye ötelediğimiz olay gerçekleşti.Zor bela alınan bir 3 puan heba oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu bugün İstanbul'da toplandı. Beykoz-Riva'da gerçekleştirilen toplantıda FIFA Disiplin Kurulu'nun aldığı karar doğrultusunda Samsunspor kulübüne, futbolcu alacak ihtilafı nedeniyle verilen 3 puan silme cezasının uygulanması kararı alındı. Bu doğrultuda Samsunspor kulübünün bu sezon oynadığı müsabakalar sonucu topladığı puanlardan 3 puan silinecek.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=22765&hc_location=ufi

55_OrHaN_55

Geçen sene bir, bu sene iki. Hiç şaşırmadım. Baktılar yine çıkacak gibiyiz, hemen devreye girdiler.

jean

Lanet olsun ya bende itiraz ederiz diye dusunuyordum puan durumu bile guncellendi allah sizi bildigi gibi yapsin tff gecen yilda cikarmadiniz bizi bu kurallar hep samsunsporami uygulaniyor allah askina

Lusage

Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm...

Ben bıktım artık üstümüze üstümüze oynanmasından. Her sene aynı terane. Türk Futbolu kurtuldu dimi şimdi. Emeğimizle alın terimizle kazandığımız 3 puanı birilerinin bu kulübe taktığı borç yüzünden sildin. Mutlusun dimi. Kurtardın şimdi futbolu. Bu ülkede ki tek günah keçisi Samsunspor dimi? Başka gücünüzün yettiği takım yok dimi? Yazıklar olsun... Allahınızdan bulun...

55.hakan

TFF'nin bahanesi hazır beyler Fifa dan yazı geldi bizim yapacak bir şeyimiz yok diyecekler.Şike sürecinde Küme düşmeyi kaldırıp kuralları değiştiren TFF bir çırpıda puanımızı sildi.Ama asıl suçluların eski yönetim olduğunu unutmayalım.

kuzey55

Emin Kar ,Recep hun, Mehmet bank

bu üçünün yüzü kızarmış mıdır sizce ? hiç sanmıyorum.

yazıklar olsun diyecek başka bir şey yok.

Sadece Samsunspor

Allah bin belanizi versin. Bu puan silmeye en bastan neden olan kisilerde Allahindan bulsun

samcin

Şimdi asıl başka sıkıntı 3 puan silinince borc bitiyormu yok belli süre de ödenmezse 6 puan ve sonrasında küme düşme bu durumun kontrolü nasıl olacak taraftara gercek bilgide verilmeli resmi siteden henüz acıklamada yok yani bu kriz nasıl sonuçlanacak

55_OrHaN_55

Futboldan nefret ettirdiler. Bunlara kim sebep olduysa çoluğundan çocuğundan çıksın...

SametYılmaz55

Yıllardır kulübün kasasına bir şekilde para giriyor çıkıyor.nasıl olur da bu borç ödenmez,hiç mi muhasebesi tutulmaz bu işlerin ? 3 puanla ilk ikiyi kaçırıp ve playofftan cikamazsak kim verecek bunun hesabını ?

GurbetciFanatik

Allah askina play offtan cikin.
Cevabi sahada verin o serefsizlere.
Ne yani koskoca Samsunda o borcu ödiyecek üstelenecek adam mi cikmadi.

kuzey55

hala birilerini savunmayı bırakın.bu cezanın sebebi bizim eski yöneticiler.hepsini Allah bildiği gibi yapsın.

yasemin 5516

kimler sebeb olduysa Allah hepsinin belasını en kısa zamanda versin  >:(

SametYılmaz55

Adnan gibi dobi gibi adamlara paralar sacanlar bu borcu odeyebilirdi.kimse çıkıp eski adamların yaptığı borcu neden ödesin falan demesin.bu kulübün başkanı oluyorsan ödeyeceksin kardeşim o borcu.Cebinden ver demiyoruz kimseye.sağlanan desteklerden o parayı yatiracaksin.Adnan'a,Dobi Hasan'a para kazandıran adamlar bu borcu ödemedi işte.Kimin emeği varsa Allah sorsun bu saatten sonra

551

Aday olmayacagim deyip son dakika adaylik kararı almasaydı belki de bu olmayacaktı ...