STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Beşiktaş maçındaki oyunumuzu sergileyip son 20 dakika Petko defansı sağlam tutarsa zorlanmadan yenebileceğimiz bir takımdır.

samuray

AhmetDenizci

Tufan

Karabük - Bjk
Antep - Bursa
Trabzon - Ordu
maçlarının olduğu hafta kaybetme lüksümüz yok

bluegreen55

sivasın evinde oynadığı ilk maç dışında malubiyeti yok.
atan ve yiyen bir takım.
açık oynuyo biraz.
bizde sağlam takımız
onlardan daha çok pozisyona gireriz
atarsak yeneriz
en kötü beraberlik...

ahmetsefa55

bence bizim direk rakiplerimiz ; ordu, antalya, sivas, karabük ve ankaragücüdür.
haftaya;
trabzon-ordu
antalya-fenerbahçe
bjk-karabük
kayseri-ankaragücü

maçları var.yani rakiplerimizin puan kaybı yaşayacağı dusunulurse 3 puan ılac olur.
ancak sıvas cok dırı bır takım.
cok zorlu bır karsılasma daha bızlerı beklıyor.
ozellıkle bugun takım cok yoruldu.
ınsallah dırenc gosterırken yakaladıgımız pozısyonlarıda degerlendırebılırız...

King Of The North

Sivas çok iyi maçlar çıkarıyor, işimiz hiç de kolay değil, 2 gol bulursak alırız, yoksa son 15 dakikada 1 gol yeme hastalığımız devam ederse sezonu 12 puanla kapatırız.

Ahmeti

Golcülerimiz golcü olduklarının farkına varıpta bonkörce pozisyonları harcamazlarsa kazanırız.

target_t.t.b

Alıntı yapılan: Ahmeti - 18 Aralık 2011, 21:45:06
Golcülerimiz golcü olduklarının farkına varıpta bonkörce pozisyonları harcamazlarsa kazanırız.
inş abi inş baskıdan mıdır nedir son topları bir türlü yapamıyoruz şanssızlık mı becerikszlik mi.murat bile golü zorla attı bu akşam

Ajan

Ahmeti

2 tane bitirici forvet 3 tane orta saha biri adam gibi 10 numara olacak, ikinci yarı ilk onun içindeyiz.

celebi

bakın td de ben açtım topiçi galip gelirsek ordahep ben açayım :evet: biliyorsunuz eli uğurludur.

europe_55

Forvetim

bugünkü gibi oynayalım alırız, yeter ki hoca geç yaptığı değişikliklerle adamlara hücum gücü ve cesaret verip puan hediye etmesin

Nuri Asan

Bizimkilerin bir yerleri kendilerini göstermek için İStanbul takımlarına oynar. Bu maç onlara göre sıradan maç olduğu için yatarız.