Bank Asya 1.Lig 28. Hafta SAMSUNSPOR'umuz-Karşıyaka: 3-0

Başlatan ahmetsefa55, 27 Mart 2011, 20:38:39

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

samsunspor_x ksk_x

tarih: 03.04.2011
yer: SAMSUN 19 mayıs stadyumu
yayın: trt1
saat : 19:00

ilk defa maç başlığı açıyorum.inşallah uğurlu gelirim.2-0 kazanırız diye düşünüyorum.Allah utandırmasın..

twitter

stad tarihi günlerinden birini yaşayacak hedefsiz karşıyakaya 1 golden fazla atsak çocuklar ya

neyse 1-0 olsun bizim olsun

CeLL-O

CurvaSs

ilkmaçta 3-2 yenilmiştik. aslında 1 puanı haketmiştik, hatta 3 puan bile olabilirdi. bu maç, o maçın telafisi olsun, kazanalım. inşallah ben de samsun'a geliyorum bu maç için. : )

##kdc##

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 27 Mart 2011, 20:54:31
ilkmaçta 3-2 yenilmiştik. aslında 1 puanı haketmiştik, hatta 3 puan bile olabilirdi. bu maç, o maçın telafisi olsun, kazanalım. inşallah ben de samsun'a geliyorum bu maç için. : )

gel adamım gel
20:58  :D

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 27 Mart 2011, 20:38:39

ilk defa maç başlığı açıyorum.inşallah uğurlu gelirim.2-0 kazanırız diye düşünüyorum.Allah utandırmasın..[/b][/color]

daha bizi tutamazlarrr inş, aynen 2-0 olsun bizim olsun,

babasamsunlu

Keltoş Erkutdemliellibeşin yorum yapmaması gereken maç..
İlkyarıda yaptığı "Ahmet e bankasyada 3 gol atacak takım yok" yorumundan sonra karşıyakadan üç gol yemiştik..
o maçtan beri bir maçta iki gol dahi yemedik :)
Hatta ikinci devre toplamda ancak 3 gol yedik..
Erkut bu başlıktan uzak dursunnn..Zenke Karşıyakayada Koysun ;);)

CurvaSs

bizi yalnız bırakın modlar... :D :D :D 21:04 sabaha kadar yolu var.

cembaba

Bana sorarsanız, yarın gidin biletinizi alın kapalı gişe tribünlere oynayacağız ha :)

alperen

Burak

ben hangi maçlarda bile önce bilet aldım Giresun maçında yağmura kandım mecbur kapalı da izledim bu hafta ilk işim bilet almak olacak :)

furkan5534

1 olsun bizim olsun be.. Bu macı heyecanla beklıyorum bu hafta muhtesem bır hafta oldu.gumbur gumbur akmaya devam edıyoruz.karsıyakanın hakem yardımıyla 3-2 yendıgı macı unutmadık.acısını patlamayla almalıyız.stadda ınanılmaz bı atmosfer beklıyorum.. bınlerce kısı dısarıda kalıcak.gs,bjk tribünleri halt yemiş yanımızda walla :)

##kdc##

yok usta 1-0 olmasın, sonra maçın sonlarına doğru kanser oluyoz sinir stresten, 2-0  olsun rahat olalım inşaallah  :-[

furkan5534

Alıntı yapılan: Cüneyt - 27 Mart 2011, 21:23:12
yok usta 1-0 olmasın, sonra maçın sonlarına doğru kanser oluyoz sinir stresten, 2-0  olsun rahat olalım inşaallah  :-[

:D insallah insallahhhhh

nadir

bence çok rahat maç olacak allahın izniyle bu takım bizi utandırmaz inşll

Dartagnan