Bank Asya 1.Lig 33.Hafta / Kartalspor-SAMSUNSPOR'umuz: 2-3

Başlatan AntZ, 25 Nisan 2010, 17:31:58

« önceki - sonraki »

55.hakan

Resimler çok güzel arkadaşlar seneye inşallah yine yapın böyle deplasmanlar ...

Derya

Alıntı yapılan: hakanelgun - 04 Mayıs 2010, 09:10:29
[/q
Alıntı yapılan: hakanelgun - 04 Mayıs 2010, 09:10:29

Elimizden geldiği kadar seneye de yine deplasmanlardayız hakan

Fecr_55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 03 Mayıs 2010, 23:47:07
futbolcularla hiç resim çekinmediniz mi o kadar yol gelip var da buraya mı koymadınız yoksa  :-\

Aksama eklerim kalanlari  ;)

GençKozluklu

Harikasınız hanımlar.  Bayan taraftarımızı tribünlerde görmek çok güzel. Onalrın heyecanını görücne bir kat daha mutlu oldu. İnşallah tribünlerdeki bayan taraftarımız daha da artar.

Bu kadar yo lgelip bir de galip gelerek geri dönmek her eşye değiyor. Deplesman galibiyeti bir başkakeyifli. İnşallah bu keyfi seneye daha çk yaşarız.

Artıkhedef süperlig olmalı.

Tribün_ali

Fecr_55

04 Mayıs 2010, 22:05:38 #411 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2010, 23:03:59 Fecr_55
Diger resimler Ebru'daymis, eksikleri de sonra ekleriz..

En sevdigim resim, AHMET SAHIN ile :)

emre

Alıntı yapılan: kuzey55 - 04 Mayıs 2010, 18:37:54
http://www.samanyoluhaber.com/h_414017_kartalspor-2-3-samsunspor---video.html

ne basit goller yemişiz yaa..Allah'tan kartal rahattı çok fazla bastırmadı..

yanlız Abdulaziz'de ne cevher varmış yaa...ilk defa aut çizgisinden değilde 3 direğin arasından geçirebildi topu  :D ama şaşırdım nasıl kendisi girmedi kaleye  ;D

Recep

Alıntı yapılan: emre55 - 04 Mayıs 2010, 22:12:51
ne basit goller yemişiz yaa..Allah'tan kartal rahattı çok fazla bastırmadı..

yanlız Abdulaziz'de ne cevher varmış yaa...ilk defa aut çizgisinden değilde 3 direğin arasından geçirebildi topu  :D ama şaşırdım nasıl kendisi girmedi kaleye  ;D
aaaaaa turgutun hakkını yeme şimdi kardeş
adam altı pastan topu kaleye yada kaleciye yada direğe yada auta göndermek varken taça gönderdi da

King Of The North

Son haftaya kalmadan aldığımız galibiyet harika oldu, son haftayı rahat geçireceğiz oh be diyesim geliyor.Fotolar da güzel olmuş bu arada, bayan kardeşlerimize gıpta etmemek elde değil, biz de taraftar diye dolaşıyoruz ortalarda.
Pavlik de çok yakışıklıymış kıskandım valla

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 03 Mayıs 2010, 17:34:29
bizim grup istanbul 55 olarak ne sbç ile ne şirinler ile ne mekansızlarla ne forza şimşekler ile şahsi olsun grup olsun bir problemimiz yok. bunu herkes bilir.mekansızlardan arkadaşlarda yanlış anlaması  lütfen. fakat bu haberin yanlış olduğunu düşünüyorum. orada kim kimi çoşturdu biliyor. haberi yapan arkadaşla ben görüştüm. çarşambaya haberi farklı bir şekilde yansıtacağını söyledi. bundan sonrada inşaallah bu şekilde polemik oluşturrmadan haber yapılır. tamam artık bir daha bu konuya girmeyelim.

Alıntı
İstanbul'u inlettiler
[ 05.05.2010 ]

Grup İstanbul 55 Samsunspor taraftarları, deplasmandaki Kartal maçında adeta İstanbul'u inlettiler. 90 dakika boyunca hiç susmayan taraftarlar, galibiyette de önemli rol oynadılar.Samsunspor, İstanbul'da oynanan Kartal maçında müthiş bir taraftar desteği gördü. Hiç kuşku yok ki bunun en önemli etkenlerinden birisi de çok iyi organize olan Grup İstanbul 55 taraftarlarıydı. Samsunspor'u görebilmek için yüzlerce taraftarın sabırsızlıkla İstanbul'daki maçları beklediğini dile getiren Grup İstanbul 55 taraftarları Basın Sözcüsü Murat Çelebi, "Bizler gurbetteki Samsunsporlular olarak takımımıza büyük özlem duyuyoruz" dedi.

AYRI BİR SEVİNÇ OLDU
Kartal maçında tribünlerde gerçekten çok güzel görüntüler yaşandığını vurgulayan Basın Sözcüsü Çelebi, "Futbolcularımız sahada sergiledikleri performansla galibiyete uzanarak bizleri sevince boğdular. Ligde zor günler geçiren takımımızın bizler huzurunda ligde kalmayı garantilemeleri ayrı bir sevinç kaynağıydı. İstanbul Grup 55 olarak takımımızı buradaki tüm maçlarda yalnız bırakmayacağız. Umarım önümüzdeki sezon tezahüratlarımızı ligde kalmak için değil, şampiyonluk için yaparız" diye konuştu.

eakgül55

vay be kardeşimde amma sanşlıymış ilk gelmesine gazeteye çıkmış bayan taraftarlarımız baya ilgililer di maça sayıları çoktu

Fecr_55

Bu askta cinsiyet ayrimi yok, olmamali..Hepimiz SAMSUNSPOR'umuz icin tribündeydik..Elimizden geldikce olacagiz da..
O gururu yasadigimiz icin de ayri gururluyuz..Tek niyetimiz var, o da sevdigimizin yaninda olmak..
Tribündeki herkese tesekkür ediyorum, mükemmeldi..

eakgül55