SAMSUNSPOR-t. karadenizspor; 2-1

Başlatan adige73, 09 Ağustos 2009, 12:20:24

« önceki - sonraki »

adige73

09 Ağustos 2009, 12:20:24 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2009, 21:24:35 samsuni
samsunspor-trabzon karadenizspor
tarih:09.08.2009
saat:17:30
yer : 19 mayıs stadyumu
baktım bu maçın konusu açılmamış ama iptal olduğuna dair hiç biryerde de birşey okumadım.
İnşallah bu sefer kazanırız

Jnr.Serkan

inşallah alırız.futbolcuların kendine güveni açısından önemli

europe_55

Siirt maçını gördükten sonra, açıkcası pek fazla bir umudum yok ama İnşallahy kazanırız...
Stad'da yerimi alacağım...

Ne olursa olsun, her zaman SAMSUNSPORLUYUZ!!!!!!!!!!

KocumVolkan

Kesin mi maç ? valla yapıyorum hazırlığı gidiyorum bak ! :D bu arada başlığı değiştirip Samsunu büyük yazarsan iyi olur.. tese siporu yazmana gerek yok

AntZ

A2 ligi kurulduktan sonra TS rezerv takım olarak hala T.Karadenizspor u mu kullanıyor yoksa, ağırlık hangisinde merak ediyorum. Şayet A2 ligini ciddiye alıp iyi oyuncuların bir bölümünü A2 ye göndermişse ve biz de bu Karadenizspor a yenilirsek o zaman ligde maç kazanmaktan ümidimi keserim.

Konuyla alakasız olacak ama, rezerv takım uygulaması çok güzel bir uygulama fakat A2 ligi kurulduktan sonra Karadenizspor da ellerinde patlayacak sanırım.

Sadece Samsunspor

Bu maçtan en azından beraberlik alınmalı. Yoksa daha lig başlamadan olaylar başlar.

Jnr.Serkan

maça kesin trabzonlular gelir ;) hep beraber olmamız gerek

eLLis

09 Ağustos 2009, 13:40:25 #7 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2009, 13:43:06 eLLis
Samsun aleyhine tezahürat olmaz umarım.

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 09 Ağustos 2009, 13:39:37
Bence de Trabzonlular maça gelecektir , bizden daha kalabalık olurlarsa şaşırmayın .. Hiç hoş bir ortam olacağını sanmıyorum ..

Gelirlerse dayak yer giderler...

King Of The North

Maçta olacağız,umarım rezalet izlemeyiz.

CurvaSudSamsunspor

oguz_5528

yorum yapılacak bir maç olarak görmüyorum bile.

Sioux

tslilerin maça geleceği söylentisi var, ben il dışındayım ama gitmek lazım bu maça. haydi maça..

kuzey55

cezayir55