Tanju Çolak

Başlatan bodensee55, 18 Ocak 2006, 16:19:20

« önceki - sonraki »

özkan

06 Haziran 2012, 18:04:50 #150 Son düzenlenme: 08 Haziran 2012, 18:35:59 özkan
Alıntı yapılan: erkutdem55 - 05 Haziran 2012, 23:22:13
Malum sebepten bana kızanlar olacaktır belki ama ben kulüpte görev verilmesinden yanayım.En azından denenmeli,kimlere şans verilmedi ki,bakarsınız bir mucizeye imza atar.tanju yıllardır uğraşıyor kulübe bir şekilde dahil olmak için,kimse düşünmedi yıllardır.Kongreye de gelmişti.Ben bu kadar uğraşmasına karşılık verilmeli diye düşünüyorum.
kardeş ne olduğu belli olanlara şans vere vere klüp ne hale geldi.galibinde ne oldugu belli tanjununda.o yüzden samsunlu samsunsporlu vatandaşlara ihtiyacı var samsunsporun.şans dileyen adam zamanında armayı geyse için satmayacakdı.boş işler.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 05 Haziran 2012, 23:22:13
Malum sebepten bana kızanlar olacaktır belki ama ben kulüpte görev verilmesinden yanayım.En azından denenmeli,kimlere şans verilmedi ki,bakarsınız bir mucizeye imza atar.tanju yıllardır uğraşıyor kulübe bir şekilde dahil olmak için,kimse düşünmedi yıllardır.Kongreye de gelmişti.Ben bu kadar uğraşmasına karşılık verilmeli diye düşünüyorum.

kardeeeşşşş akıllı ol... kimin adamısın kelmisin nesin  :hnk: :hnk:

emre__ss

Tanju aklımızda hep plaselerin adamı olarak kalsın.Hoca falan olmasın lütfen.

jean

niye lmasin kardesim ne dandik adamlar geldi turhan ozyazanlar hayrettin gumusdah onlar kadardami yapamicak

özkan

turhan özyazanlar en azından haketmiyorum bu parayı diyip geri çevirecek olgunluktaydı..

yilmazselcuk55

Tanju Çolak bıraktı

Türkiye ve Avrupa Gol Kralı eski Samsunsporlu futbolcu Tanju Çolak, Siirtspor başkanlığında ayrıldı. Yaklaşık 7 aydır Siirtspor başkanlığını sürdüren Çolak, genel kurulda ilginç bir şekilde görevini bıraktı.

Türkiye ve Avrupa Gol Kralı eski Samsunsporlu futbolcu Tanju Çolak, Siirtspor başkanlığında ayrıldı. Yaklaşık 7 aydır Siirtspor başkanlığını sürdüren Çolak, genel kurulda ilginç bir şekilde görevini bıraktı. Kongrede çoğunluk sağlanamaması üzerine, eski yönetime görevi sürdürme talimatı verilirken, eski yöneticiler de Çolak'ın yerine başkan olarak Kenan Çavuşoğlu'nu seçti.

jean

her defasinda yakiniyon gelde aday ol da sende en azindan

5trawberry

Tanju neye aday olacak abi Allah aşkına?
Tanju kimdir?
Nedir, necidir.

Koskoca Samsunspor'a başkanlık yapmak Tanju'ya mı kaldı?

Ha dersen ki, teknik kadroda görev alsın. Sportif direktörlük anlamında hizmet versin. Düşünürüm belki..
Ama başkanlık kim Tanju kim.

jean

koskoaca samsunspora ne yazikki bir suru baskan adayi cikmiyor bir bolu kadar degiliz adiyla medyayla bu isi yapabilecegi kanaatindeyim iki yil once haber cikmisti liste hazirliyor diye kaldi oyle

kumköylü ahmet

tuvalateleri temizlesin cagirin gelsin...ucakda beraberken samsunspora kufur ederkne kulaklarimla duydum bu mu baskan olacak..veya teknik direktor..sakiz cignemesi var ayni ....samsunsporun önünden degil arkasindan bile gecmesin...Galip öztürk icinde aynisini demisdim ama bazilari adamin koskocaman posterini acdilar adam gibi adam icimizden biri dediler ya simdi??acaba o posteri acanlar pismanlar mi? neyse zararin neresinden donersen kardir ama tanjuya sans verilmesinden bile yana degilim..

AhmetDenizci

CNN Türk'te ekrana gelen "Burada Laf Çok" programında Mesut Yar'ın konuğu olan futbol yorumcusu Tanju Çolak'tan bir şike itirafı geldi.

CNN Türk'teki "Burada Laf Çok" programında, Mesut Yar'ın 'Şike yaptın mı hiç?' sorusuna yanıt veren Tanju Çolak, 'hatır şikesi yaptım' dedi. Rakip takımın hocasının üzerinde çok emeği olduğunu söyleyen Tanju Çolak, şike anısını şöyle anlattı:

"Ben genç milli takımdan dönmüşüm, Samsun Yol Spor'da oynuyorum. 16-17 yaşındayım. Çok da başarılıyım. Her milli maç dönüşünde de hangi takım olursa olsun 3-5 tane atıyorum. Çarşamba Belde Spor'un Yol Spor ile maçı vardı. Bizi yendikleri takdirde, ancak kümede kalıyorlardı, Amatör Ligde. 16-17 yaşındaydım. Karşı tarafın hocası da beni yetiştiren hocaydı. Allah rahmet eylesin Cumhur Hoca, emeği vardı. Ben atıyorum onları bekliyorum. O gün maç 4-3 bitti. Üçünü ben attım, artık daha atmamayım dedim. Onlar bizi yenip ligde kaldılar."

Tanju Çolak 16-17 yaşlarındayken yaşadığı bu olay için, "Hatır gönül işiydi, şike değildi. İçine para girerse şike olur"

http://www.deplasmanrehberi.com/tanju-colaktan-sike-itirafi/

Stoper

27 Aralık 2012, 19:52:52 #161 Son düzenlenme: 27 Aralık 2012, 19:57:10 Stoper

kalptenþimþek

30 Mayıs 2013, 00:55:51 #162 Son düzenlenme: 02 Haziran 2013, 22:36:55 kalptenþimþek

kalptenþimþek

08 Haziran 2013, 16:59:23 #163 Son düzenlenme: 08 Haziran 2013, 21:33:45 kalptenþimþek

24 Ocak 1987 İnönü Stadyumu; Kral, Beşiktaş ağlarını havalandırıyor..

kalptenþimþek

24 Ağustos 1986 Samsunspor- Beşiktaş ..Muhteşem sezonun ilk maçı ve ilk gol kraldan...

samsunspor-muhteşemsezonilkgol