SAMSUNSPOR 0-0 Çaykur Rize

Başlatan kuzeykale, 23 Ocak 2006, 16:44:36

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Kayseri maçındak igibi oynarsak bu maçı alırız.Rize bu baskıya pek dayanamaz.Tabii bizde baskı kurabilirsek alacağımız bir maç.Bir de teknik direktör bulunursa daha da iyi olur.

yirmiuc

Rentboy

Allahın izniyle ne Rize ne hakem ne federasyon ne mhk ne ulusoy ne de başka bir etken bu maçı almamızı engelleyemeyecek.bu maçta öyle bir hırsla oynayacak ki takım rize ne olduğunu şaşıracak bence.inşallah serkana ceza vermezler...

Gurbetci Bülent

Dogru artik geride kalan 5 macimizdada aynisi olmazi lazim tribünler dolmali cosmali ve en önemlisi 3 puan alinmaliki cosku iki katina ciksin.
Bencede bu baskiylan rizeyi yeneriz ve yenmek zorundayiz , bukadar sanssizliga ve haksizliga ramen lige kalirsak diyecek birsey bulamiyorum bu benim icin dünyanin en güzel olayi olut.

yönetici

Kayseri maçındaki oyunun aynısını sergilersek Rize'yi yenmemiz zor olmaz gibi görünüyor. Bir de ceza alma ihtimali var.

Artık başkan tüm tabuları yıkıp taraftarla gruplarla da ilişkisini düzeltmelidir. Bu maçta stad doldu ama yine maç esnasında grupların organizatörlüğünde tezahüratlar yapıldı. Ceza da alsak nereye de olsa otobüs kaldırılmalıdır artık.

Trabzon'daki gibi taraftarı yüzüstü bırakmak kabul edilebilir şeyler değil.

Clint_Eastwood

Ceza alacağımızı asla düşünmüyorum, çünkü stadda herhangi bir taşkınlık, sahaya girme vs olmadı... Zaten Ulusoy'um ceza vermeye yüreği yetmez!!!! Kayseri maçı gibi iyi ve konsantre bir oyunla Rize'yi rahat yeneriz... Hafta içi olmasına rağmen stad tam kapasite olacaktır... 1-0 veya 2-0 kazanırız...

salihcakir

bu arada rize antep karsısında özellikle ilk yarı çok pozitif top oynamıs. ligde kolay maç yok. aynı hassasiyetle maça hazırlanıp; yüksek tempoyla maçı oynamamız lazım. ikinci yarı onların oyundan daha çok düşeceğini tahmin ediyorum. hadi bakalım inşallah bu kez olur..

supporter

Kayseri maçının ikinci yarısında tempo düşmüşken Rafael'in çıkması çok iyi oldu bence bu maçta ilk onbirde oynamamalı. Gueye bile kesiliyor sonuçta. Caner Serkan bu işi görür. Ve Ceyhun bu maça geç sokuldu. Artık herkeste bi ruh var. Ceyhun muhakkak ilk onbir oynamalı. Girdikten sonra oyunu açtı nefis pas servisleri yaptı. Tolga forma girdi, Kenan büyük hata yaptı gol yemedik ama bence tehlike arz ediyor.

yirmiuc

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "yirmiuc"bence bu haftadan sonra yabancısız oynayalım..

Ben bunu zaten oncedende dedim sevgili Yirmiuc. Zaten Rafael ciktiktan sonra 11 TüRK vardi sahada. Tolga bile Samsun'dan cikmamis birisi ama adamin ne halde oldugunu gorduk. Yabancilar anlamaz bu isden.

Gurbetci Bülent

arkadaslar celil sagir in sitesine girip sohbet edelimi orda chat odasi var
http://www.celilsagir.com/anasayfa.asp

yirmiuc

baha55

evet arkadaslar rize  maçı  ölüm kalım maçımız eger rizeyi yenemezsek  ki ben yenecegimizden eminim, ama  olurki yenmezsek  kesin düşerizz..ama inşalaah  yenecez..bence federasyon samsuna iyi görünmek adına  bişeyler yapacaklardır ama bize gerek yok  ..biz seve  seve  olmazsa s...  s...  bu liğde kalacaz  ve  bazılarına kapak olacakkkk

Forvetim

Rizeyi yeneriz ve kendimize bi güven gelir sonraki maçlarda da eğer Kayseri maçı gibi oynarsak bize dayanacak takım çıkmaz, Kayseri'yi resmen sürklase ettik ama gel geleleim o i..ne hakem yaktı bizi.

MeL_55

arkadaslar baska oyuncumuzun resmi sitesi var mi?