FIFA 2012

Başlatan hacettepeli, 13 Eylül 2011, 14:35:10

« önceki - sonraki »

hacettepeli

Pes 2012'den sonra Fifa'nın da demosu bugün yayınlandı. İndirdim ama daha oynamadım. 5 dk ya iniyor vereceğim linkte. Şimdiden iyi oyunlar  :oyun:

http://www.ea.com/soccer/1/fifa12-demo-1

hacettepeli

Çıkacak Full sürümüyle birlikte Pes'ten daha güzel olacağını söyleyebilirim. Bunu söylememe rağmen ikisini de oynarım ikisinin yeri ve zevki başka  :ok

Burak

Fifa'nın PES ' i Geçeceğini ya da iyi olduğunu söylemek PES'i oynamayı beceremeyenlerin uydurduğu birşeydir kimse kusura bakmasın yani (Genel olarak hacettepeliye atfen değil )

**KaR6**

fifa kadar saçma bi oyun, konsol tarihinde yok zaten.. fifa 97 efsanedir, gerisi fasa fiso..

muzaffer4

fifa pesten daha iyi
ingiltere premier
championship
ingiltere 1
ingiltere 2 (hatırlamıyorsam buda vardı)
ve en önemlisi spor toto süperlig  (galiba olmayacak %85 olmayacak bu sene)

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: ekigho55 - 15 Eylül 2011, 12:37:51
fifa pesten daha iyi
ingiltere premier
championship
ingiltere 1
ingiltere 2 (hatırlamıyorsam buda vardı)
ve en önemlisi spor toto süperlig  (galiba olmayacak %85 olmayacak bu sene)

tüm takımlar var ama oyun kalitesi ve gerçekçiliği bakımından pesin yanından geçemez ben karşılaştırma bile yapmam yani  :) forza pes  ;D

brigand

bugüne kadar tüm fifa serisini oynamış biri olarak fifa 99 ve müziği Fatboy Slim - Rockafella Skank dışında fifa nın Pes'in yanına yaklaşma ihtimali bence sıfırdır. ancak Fifa 99 ve Rockafella Pes 2049 da çıksa efsanedir, kültdür benim gözümde : )

**KaR6**

fifa tekrar indoor stadium yapana kadar oynamam ayrıca  :)

sersa

Fifa da adamlar topsuz yürürken yere basmıyolar bile uzayda yurur gıbı yürüyorlar  ;D

Burak

Alıntı yapılan: brigand55 - 15 Eylül 2011, 13:12:36
bugüne kadar tüm fifa serisini oynamış biri olarak fifa 99 ve müziği Fatboy Slim - Rockafella Skank dışında fifa nın Pes'in yanına yaklaşma ihtimali bence sıfırdır. ancak Fifa 99 ve Rockafella Pes 2049 da çıksa efsanedir, kültdür benim gözümde : )

Aynen Fifa 99 da kaliteli bir oyundur . Rockafeller da efsanedir gerisi kalan fifalar safsata

maraton

pes diyorum fifa diyenlere, bu kadarı da pes !!
geçen mustafa kar geldi abi ben pesin kralıyım dedi, tanıyamadım !!  :oyun: :holey: :deli: :--*

muzaffer4

ben anlamıorum avrupa pes in yüzüne bakmıyor pes oynamıyor ama türkiyede pesten başka oyun oynanmıyor dünyada oyun satışında fifa üstün oylamalarda fifa üsütn ama nedense pes türkiyede oynaıyor :o :o :o :o :o

hacettepeli

15 Eylül 2011, 15:20:35 #12 Son düzenlenme: 15 Eylül 2011, 15:44:35 hacettepeli
fifa 11, pes 11'den daha iyi, öğrenciyim yurtta her ikisinin de turnuvasını yapıyoruz ikisini de yeterince oynayan biri olarak söylüyorum. fifa 11 oynamayan önce bir oynasın sonra yorum yapsın. zaten fifa10,fifa09,fifa08 ve öncekilere iyi demiyorum onlar çok kötüydü onları ben de beğenmezdim ama fifa 11, fifa'yı daha çok sevmeme neden oldu. tekrar ediyorum ikisinin de yeri ayrı ve ikisi de güzel  8)

fifa09'dan resital videosu vereyim adam harika hareketler yapmış. ama 11'den gerisini beğenmiyorum seyir zevki açısından paylaşıyorum iyi seyirler :)

FIFA 09 - Living Legend (HD)

twitter

fifa alır her türlü  :deli:

kýzýlyýldýz55

FIFA11 çok güzeldi buda iyi olur umarım