Gözümüz Aydın; Tahta Resmen Açıldı

Başlatan yönetici, 27 Ağustos 2009, 00:14:45

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 27 Ağustos 2009, 00:33:02
tamam işte, uzada rüya görelim biz. kimsenin abartığı tok ama karabuk gıbı takimler bile süper ligden söz edebilyorsa yeni transflerle biz niye etmeyelim? her seferinde aykırı davranıp terso yapma. şimdi git uyuda biz rüya görmeye devam edelim.

çok haklısın

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Valla imza attırmak tan ziyade imza atanların kalitesi önemli.inşallah da kaliteli imzalar attıracağız.son günlere kaldık madem sonu da iyi olsun

şimşek_55

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 27 Ağustos 2009, 05:50:34
Valla imza attırmak tan ziyade imza atanların kalitesi önemli.inşallah da kaliteli imzalar attıracağız.son günlere kaldık madem sonu da iyi olsun

Haklısın

salihcakir

sonunda bu iş çözüldü sanki. inşallah yine içeri vermez tahta. ben de takımın kemiklemiş kadrosunu fena bulmuyorum fakat kritik noktalara iyi adamlar almamız şart. bekleyelim görelim inşallah güzel gelişmeler seyrederiz.

kerem55

germencisse

oh bee sonunda inşallah hayırlısı ile bi açılsın..

celebi

gece saat 23:26 sularında fikirlerine ve bilgisine çok değer verdiğim bir arkadaşım uyurken bana tel açtı dedi tahta denen şey sonunda kalkıyor milletvekili ve ve erkut tutu mersine gitmiş bombalar patlayacak falan. valla uykulu halimle işin açıkcası çok sevinemedim. inşaallah doğrudur ve artık bu sene kurtuluruz şu rezil durumdan

germencisse

Alıntı yapılan: celebi - 27 Ağustos 2009, 08:15:53
gece saat 23:26 sularında fikirlerine ve bilgisine çok değer verdiğim bir arkadaşım uyurken bana tel açtı dedi tahta denen şey sonunda kalkıyor milletvekili ve ve erkut tutu mersine gitmiş bombalar patlayacak falan. valla uykulu halimle işin açıkcası çok sevinemedim. inşaallah doğrudur ve artık bu sene kurtuluruz şu rezil durumdan

abi peki gelebilicek topçulardan hiç haberin varmı?

AntZ

Alıntı yapılan: germencisse - 27 Ağustos 2009, 08:28:18
abi peki gelebilicek topçulardan hiç haberin varmı?

Georgi Chelidze
Hakkı Hocaoğlu
Caner Altın
Kerim Baş
Kenan Başkan
Okan Karabulut

kesin olan 6 kişi bunlar...

Bunun dışında son anda başka takımla anlaşmadıysa Mohammed Ali Kurtuluş, 7...

Ayrıca Okan Karabulut tan başka 1 kaleci ile daha anlaşıldığı söyleniyordu.

celebi

ant cevaplamış zaten germencisse kardeşim

germencisse

Alıntı yapılan: Ant55 - 27 Ağustos 2009, 08:33:20
Georgi Chelidze
Hakkı Hocaoğlu
Caner Altın
Kerim Baş
Kenan Başkan
Okan Karabulut

kesin olan 6 kişi bunlar...

Bunun dışında son anda başka takımla anlaşmadıysa Mohammed Ali Kurtuluş, 7...

Ayrıca Okan Karabulut tan başka 1 kaleci ile daha anlaşıldığı söyleniyordu.

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..

özkan

Bu sabah sabah bi sürpriz olmalı artık onca günden sonra tahtanın yanıp kül olduğunu görmek inanılmaz sevindirici yavvv ;D oh la kurtulduk sonunda şu tahtadan gelsin transferler artık bu saatten sonra,ama artık dogru duzgun akla uygun seyler yapılsın yoksa 2 sene sonra yine aynı şşey olcak bu sefer tahta karşımıza alüminyum olarak cıkabılır valla ;D

germencisse

Alıntı yapılan: özkan17 - 27 Ağustos 2009, 08:41:40
Bu sabah sabah bi sürpriz olmalı artık onca günden sonra tahtanın yanıp kül olduğunu görmek inanılmaz sevindirici yavvv ;D oh la kurtulduk sonunda şu tahtadan gelsin transferler artık bu saatten sonra,ama artık dogru duzgun akla uygun seyler yapılsın yoksa 2 sene sonra yine aynı şşey olcak bu sefer tahta karşımıza alüminyum olarak cıkabılır valla ;D

yok bu sağlam geldi  :D

Baskent_Samsunspor

silopilimuhsin

bu güzel olmuş işte. muhammed ali kurtuluş bu kadroya  katkı sağlar bence