TFF 2. LİG 2019/2020 25. HAFTA | GMG Kırklarelispor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 55_OrHaN_55, 19 Şubat 2020, 23:58:50

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

TFF 2. LİG 2019/2020 25. HAFTA | GMG Kırklarelispor - SAMSUNSPOR'umuz
23. 02. 2020 Pazar
13.30

Kalan 10 final maçımızdan ilki. Zor bir deplasman. Kadromuz geçen haftalara göre daha zengin, daha formda ve daha moralli olacak. İnşallah keyifli bir maç sonunda 3 puan daha alıp bizi bekleyen güzelliklere bir adım daha yaklaşırız.

evolution55

manisada olası ilk puan kaybında içlerindeki kazan daha çok kaynamaya başlayacaktır. ben şahsen dilaver ve ali çamdalının sorunlu futbolcular olduğunu düşünüyorum. dilaver biz de dahil olmak üzere her sene farklı takımlarda oynamış, ali çamdalı da ilk konyaspor macerasından sonra aynı şekilde her sene farklı takımlarda oynamış. bunlar tesadüf olamaz.

hatta teknik direktör değişimine bile gidebilirler ve bence play offtan bile çıkamazlar.

jean

Insaallah bu macida kayipsiz geceriz kendi oyunumuzu oynarsak yeneriz

Ekrem

Puan kaybımız olacaksa o maç bu olmamalı. Golü erken bulursak maç yine kopar gider.

_SoN_

Aynı disiplinle tam kadro çıkıp diğer maçlarda olduğu gibi final gözüyle bakıp, kazanıp dönmeliyiz, kesinlikle disiplinden kopma puan bırakma gibi durum asla olmamalıdır.

Bence bu maça çıkması gereken ilk 11 bu şekilde.

adige73

Alıntı yapılan: _SoN_ - 20 Şubat 2020, 13:50:04Aynı disiplinle tam kadro çıkıp diğer maçlarda olduğu gibi final gözüyle bakıp, kazanıp dönmeliyiz, kesinlikle disiplinden kopma puan bırakma gibi durum asla olmamalıdır.

Bence bu maça çıkması gereken ilk 11 bu şekilde.

Muhsin sakat onun yerine Kubilay veya oğuz oynayacaktır defansta buragi keseceğini sanmam Burak Erkam oynayacaktır

_SoN_

Alıntı yapılan: adige73 - 20 Şubat 2020, 13:56:25Muhsin sakat onun yerine Kubilay veya oğuz oynayacaktır defansta buragi keseceğini sanmam Burak Erkam oynayacaktır

Doğru muhsin çıkmış aklımdan,o zaman oraya gökhanı çekip kubilayı ilerde oynatabilir, bence burak yerini erkam yalçın ikilisine bırakacaktır.

ask55

11 böyle olur.
Kırklarelispor Türkiye Kupası'nda çok iyi işler yaptı.
Ligden koptular.
Bize karşı konsantre çıkacaklardır ancak ilk golü bulursak yine fark yapıp döneriz inşallah.

ata55

Bu maçı da kazanırız. Kırklareli bize rakip olabilecek bir takım değil. Konsantre olup, ciddiye almamız yetecektir.

mehmet yılmaz

O mu oynar, bu mu gol atar, sol bek kim olur, kanatta kim oynar?
Hiç birini düşünmüyorum bile.
Çünkü bizim için düşünen. çalışan, planlayan, kadro kuran bir teknik direktörümüz var artık.
İddialı konuşmak istemiyorum ama iddialı konuşayım, biz şampiyon olduk bile. Bu gibi maçlar istatistik olacak maçlardır.
İyi de oynasak, kötü de oynasak, kazanırız evelallah...
Geçti o günler, bitti korkular.

Sol Açık

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 20 Şubat 2020, 15:29:39O mu oynar, bu mu gol atar, sol bek kim olur, kanatta kim oynar?
Hiç birini düşünmüyorum bile.
Çünkü bizim için düşünen. çalışan, planlayan, kadro kuran bir teknik direktörümüz var artık.
İddialı konuşmak istemiyorum ama iddialı konuşayım, biz şampiyon olduk bile. Bu gibi maçlar istatistik olacak maçlardır.
İyi de oynasak, kötü de oynasak, kazanırız evelallah...
Geçti o günler, bitti korkular.

Zorlu maçlarımız devam ediyor. Her ne kadar kalan en zor 4 maçımızın önümüzdeki 4 maç olduğunu düşünsem de, bitime 3 maç kala, Şanlıurfa deplasmanı sonrası, matematiksel olarak garantileyeceğimizi düşünüyorum. Erkenden işi garantilememiz, önümüzdeki sezon için de anlamlı olacaktır. Kadromuz eklenecek 5 doğru yabancı transferi ile birlikte, bu haliyle bile Süper lige çıkabilecek potansiyelde. Yavaştan transfer hazırlıklarına girişilmesi, bu hazırlıkların çok daha etkin şekilde yapılabilmesi için, eveleyip gevelemeden şampiyonluğu kesinleştirmek gerek.

Yani Kırklareli maçı da kazanmamız gereken ve kazanacağımız bir maç. İlk maçta rakip açık oynamış ve bunun da etkisi ile 4-0 rahat kazanmıştık. Esasen fena bir takım değiller, ama çok da kaliteli ve tecrübeliyiz. Kazanırız...

jean

Sancaktepe macindan once puan kaybi yasamamaliyiz o yuzden bu ve sonraki inegol maclarini kesinlikle almaliyiz

evolution55

tüm hırsını bize saklayan çorum ile yapacağımız iç saha maçında hem maçı izlemeye hem de şampiyonluğu kutlamaya memleketimde olacağım inşallah

kavak_55

İnşallah yenip gelmemiz gerekiyor Sancaktepe maçına puan farkını dahada açarak çıkmalıyız. sonrasını onlar üşünsün Bu sefer o sancaktepe belasını da yeneceğiz inşallah. selamlar herkese

Stoper

Rakip maç seçiyor, Türkiye kupasında iyi yürüdüler; katı savunma anlayışıyla, güçlerini bilerek, rakiplerine alan bırakmadan skora gittiler. Bizim maça da aynı motivasyonla çıkacakları aşikar. Cezalı oyuncularımız dönüyor, Erkam ve Yalçın'da iyileşti ve hazır durumda. Maçın başında gelecek gol kiliti erken çözer. Benim izlediğim Kırklareli takımının bize gol atması çok düşük ihtimal.