samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: Serpico55 - 26 Aralık 2010, 22:45:15
En azından forvetlerimizden biri mehmet olacak :)

Mehmet Battal, Mehmet Akyüz olmazsa Mehmet Nas, Mehmet Çakır, Mehmet Yılmaz la görüşecekler. Onlar da olmazsa bizim Mehmet abi var  :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Aralık 2010, 22:47:06
Mehmet Battal, Mehmet Akyüz olmazsa Mehmet Nas, Mehmet Çakır, Mehmet Yılmaz la görüşecekler. Onlar da olmazsa bizim Mehmet abi var  :)

Göreve hazırım, Samsunspor'un askeriyim :)
Ücret istemem, üste para veririm, alayına giderim...

8) ::) ;D :D :-[ samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Atakumlu

abi sen macta sola cekersin bize santrafor lazım boyu soyle benim gibi ince yapılı atletik  8)  :D aynı ben iste ...

KareAs55

Bu devirde böyle futbolcu yok   :)  Mehmet abi antremanlarda koşarmısın  :) Yoksa işin zor  ;D

sadece55

Abi halı sahalarımıza da gelsene imza dağıtsana :) Mehmet yılmaz oleyyyyyyyyyyy ooooo

**KaR6**

çok sağol abi, biz orhanla filan mutluyuz aman diyeyim ;D ;D

Ollivanders

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 22:57:09
çok sağol abi, biz orhanla filan mutluyuz aman diyeyim ;D ;D

Ohoooo... Böyle taraftar mı olur? Küstüm ben, gelmiyorum, kaldıramam böyle eleştiriler. Ne yapalım, Samsunspor kaybetti, kimin yüzünen? Tabii ki Jordi Kar yüzünde.n Kalpar'ın adamı mısın birader, eksiğim yok, 10 kilo fazlam vardı üstelik.  :-*

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Aralık 2010, 22:54:35
Göreve hazırım, Samsunspor'un askeriyim :)
Ücret istemem, üste para veririm, alayına giderim...

Abi Simao'nun yerine Atletico Madrid istiyormuş diye duyduk, doğru değil miydi?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Aralık 2010, 23:01:50
Abi Simao'nun yerine Atletico Madrid istiyormuş diye duyduk, doğru değil miydi?

Ohoo.... O da birşey mi?
El classico, samsuni es dela bonbonero le edmontdante si octobero uno campione copa de la evropa, pide de samsun es du kaşaro çift yumurta

yani,
"Bana samsuni'yi ve onun önünde oynayacak edmontdante'yi verin size her sezon daha ekim ayı olmadan Şampiyonlar Ligi kupasını getireyim"
Jose Mourinho

:P 8) ;D

Ollivanders

sadece55

AntZ

Fácil convertirse en un campeón con la Liga de Campeones y Samsuni Edmontdante, más apretada sistema trae un campeón como yo se

yani
Samsuni ve Edmontdante ile şampiyonlar ligi şampiyonu olmak kolay, sıkıysa benim gibi sistemini oturtup şampiyon ol.
Josep Guardiola

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 26 Aralık 2010, 23:06:35
Abi bu nasıl bir yaratıcılık yA:D

malzeme iyi birader, mourinho çok şanslı tabii... :)

pardon, bana mı dediydin?  :P

geçen sezon bir ay idman yesem orhan'dan iyi oynayacağımı iddia ediyordum ama bu sezon iyi orhan. bize santrafor lazım, eldeki iki santraforumuzdan birisi cgr. neüzübillah :) :)
diğer ise maraton başkan, duble neüzübillah :) :)

Mustee13

arada çift yumurtalı kaşarlı samsun pidesi geçti sanki ama :D