Deplasman Rehberi

Başlatan CeLL-O, 27 Mart 2012, 23:39:38

« önceki - sonraki »

seydo55

Alıntı yapılan: brigand - 21 Mayıs 2012, 14:50:12
Ne len millete gider yapıyonuz ? Birazcık medeni yaklaşın, ılımlı olun, sevecen olun lütfen diyorum : )
:suslen:  illa istanbulu samsuna mı katalım

brigand

İstanbul'u değil ama önce GOP' u sonra Galata' yı kat icraati görelim : )

millwall

son iki sayfayı okudum moralim bozuldu :(
bugün günlerden hüzün...

seydo55

Alıntı yapılan: brigand - 21 Mayıs 2012, 17:55:08
İstanbul'u değil ama önce GOP' u sonra Galata' yı kat icraati görelim : )
başlık h.iç olmasın diye yazmıyorum bir şey ama yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır  :rulet:
not:millwall reyizin paylaştığı resimde en tehlikelisini  gördüğünüz her yerde yakalayın ve öldürün  al_sana

brigand

Alıntı yapılan: seydo55 - 22 Mayıs 2012, 08:24:19
başlık h.iç olmasın diye yazmıyorum bir şey ama yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır  :rulet:
not:millwall reyizin paylaştığı resimde en tehlikelisini  gördüğünüz her yerde yakalayın ve öldürün  al_sana

Anlamlandıramadın heralde yazdıklarımı bilader ? Büyük Altay diyorum susuyorum sana !

CeLL-O

Amatör olarak çıktığımız yolda, baya bir ilerleme kaydettik :) Çok daha güzel işlere imza atacaktır bu site.

Son olarak güncellenen Stadyum Haritamız : http://www.deplasmanrehberi.com/stadyum-bilgileri/

55JNR55

www.deplasmanrehberi.com sitemizin, artık forumu da var, desteklerinizi bekliyoruz...

Forum linki : http://www.deplasmanrehberi.com/forum

babasamsunlu

beyefendi yasadışı siteleri sitemizde tanıtmayınız. yada tanıtım katkı payını maraton başkanın hesabına yollayınız.
yoksa sizi gördüğümüz yerde infilkak ettiririz  :x(( :x(( :x((

55JNR55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 07 Aralık 2012, 18:13:35
beyefendi yasadışı siteleri sitemizde tanıtmayınız. yada tanıtım katkı payını maraton başkanın hesabına yollayınız.
yoksa sizi gördüğümüz yerde infilkak ettiririz  :x(( :x(( :x((

istenen reklam ücreti maraton beyin e-mail adresine gönderilmiştir 1 hafta öncesinden, yoksa babayiğitsamsunlu'nun hışmından korkuyoruz merak etmeyin, saygılar, sevgiler :)

##kdc##

o değil de gençler ben üyelik almaya çalışıyorum, kdc diye o isimde bir üye var zaten diyor. kimse o fake hesap alırım onun aklını haberi olsun  al_sana

55JNR55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 07 Aralık 2012, 18:27:18
o değil de gençler ben üyelik almaya çalışıyorum, kdc diye o isimde bir üye var zaten diyor. kimse o fake hesap alırım onun aklını haberi olsun  al_sana

Yok öyle bir şey kadıköylü deli :)

##kdc##

tamam hallettim olayı, şimdi onlar düşünsün

Desiqner

Ana bende bu temayı kullanıcam :)  Bu arada üye olduk.Hayırlı olsun İnşallah...

Serkan

ben admin olursam üye olurum yoksa olmaz :)