Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

ugurozkan

Alıntı yapılan: maço - 18 Nisan 2011, 16:11:18
crash dumps hatası alan oldu mu acaba ?

ilerleyen sezonlarda aldım. kayıtlı oyunlarımın olduğu sports interactive klasörünü farklı bir yere kopyalayıp oyunu silip tekrar kurdum.
türkçe yaması ya da diğer yamalar sorun yaratabiliyor. yeni kurduğun oyuna bu yamaları kurmazsan sorun olmayabilir.

**KaR6**

ben 2019 a geldim, yama filan da yok, sadece 11.3 yüklü, bir şey olmaz umarım  :)

Jnr.Serkan

103 gol ayıptır arkadaş :D

**KaR6**

geçen sene 115 gol atıp 3. oldum kardeşim :)

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Nisan 2011, 17:44:35
geçen sene 115 gol atıp 3. oldum kardeşim :)

Defansa ben sağlam yatırım yaptım abi.15 milyon euroya kaleci aldım hala içim yanıyor  :D

**KaR6**

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 18 Nisan 2011, 20:42:59
Defansa ben sağlam yatırım yaptım abi.15 milyon euroya kaleci aldım hala içim yanıyor  :D

benim tarzım küçük yaştan alıp adam etmek ama bu yönetimlerle çok zorlanıyorum kardeşim.. geçen sene ligin en az gol yiyen takımıydım, 18 yaşında alıp 3.5 sene eğittiğim kalecim 1 sene oynadı, ertesi sene başında bana sormadan 6.5 M'ye sattı tutu efendi, çabuk çabuk bi kaleci kiraladım, o da dünyaları yedi, böyle oldu  :)

Jnr.Serkan

fmrte diye program varken ordan pa sı ve ca'sı yüksek oyuncuları alıp bende yetiştiriyordum ama bu sefer hilesiz oynayim dedim.Gözlemcilerimi tüm dünyaya sardım ama böyle çok sağlam adam bulamıyorlar kaliteli scoutlar olmalarına rağmen.Bende paraya yöneldim ekonomi gayet yüksek basıyoruz parayı alıyoruz :D

**KaR6**

nası yukseliyo o ekonomi anlamadım ki ben :) hiç ekstra program kullanmadım, 7 senede 3 tane superstar yarattım :) hele bi tanesini görme, koyarım özelliklerin capsini bi ara ;D

**KaR6**

maviay55

aman yarabbim teknik,dribling de ne öyle   :-X >l< >l<

nası eğitiyosun hocam böle yaa  :)

**KaR6**

scout ları iyi kullanmak önemli, idmanlarda yogunlaşacagı bölgeleri iyi seçmek lazım, kiralık olarak oynayacakları yerlere yollamak lazım, bir de sabırlı olcan işte  :)

maviay55

ilk sezondan sonra patlamayı yapmıs zaten adam..fazla sabretmemişsin  ;D

bnde bi yıldız kattım kadroma ARUNA KONE  8)

**KaR6**

sakatlandı sezonu kapattı 9 maç sonra, yoksa o sezonda götürürdü işi ;D

genel olarak söyledim onu ;)

**KaR6**

bu günleri de gördük  :)

babasamsunlu

17 DE 17 ..
BUNA RAĞMEN FARK AÇILAMAMIŞ İLGİNÇ..  :-\ :-\ :-\
DEMEKKİ KALİTESİZ BİR LİG  :D :D :D
GERİ KALAN PUAN TABLOSUNU TAM OALRAK ALABİLİRMİYİZ PLİİİS :):):)