Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

Lusage

maviay55

Lusage

Alıntı yapılan: maviay55 - 27 Aralık 2010, 21:31:33
senin düzeltmelerin mevcut mu bu patchte abi

Mevcut. Hatta Tugay'ı abartmışım bile  :D Sadece Kemal Tokakta sıkıntı var sanırım. Düzenleme geçmiş ama verdiğim özellikler ile açılmıyor.

Jnr.Serkan

ben bu güncellemeyi kurdum.crack nasıl olcak

Lusage

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 28 Aralık 2010, 14:41:53
ben bu güncellemeyi kurdum.crack nasıl olcak

Eski crack ile crackleyeceksiniz.

Gorkem

Pc de vazgeçemediğim tek oyun FM

Lusage

Lusage

11.3 Crack.

http://hotfile.com/dl/109555758/c95ba53/wallpapers.rar.html

Şahsen denemedim. Ama çalıştığını söylüyorlar.

Musti

Ben de şimdi indirdim başka yerden. Bunları yayınlamak yasak olduğundan dosaynın ismini değiştirip öyle yayınlıyorlar. Bakalım nasıl olmuş yeni sürüm. Yeniden başlıcaz artık.

Musti

Bu versiyonu çok güzel olmuş. Ama finansımız çok kötü yine. Bu sene aslında çok daha iyi olması gerekirdi oyunda.

Oyuna yeni transferlerle başlıyoruz. Teknik ekibimiz çok kötü. Oyuna başlar başlamaz hemen değiştirdim. Tavsiyem kulüpte youth coach olarak çalışan Sabri Şirinsoylu'yu asistan menajer yapın. Fitness Coach olarak Miguel Leal, GK coach Metin Bayındır, scout ekibine de Zafer Bilgetay, Nejdet Erdoğan, Kemal Dikmen ve Celal Bölgen ideal isimler.

Yetenekli hoca ve futbolcuları bulmak için FM Genie Scout 11 'i indirip kurabilirsiniz. Programı çalıştırmak için FM2011 de ayarlardan seçili olan "oyunu sıkıştırarak kaydet" seçeneğini kaldırmanız gerekli.

Ben bu versiyonda iki transfer yaptım. Orta alana Hüzeyfe Doğan ve Deniz Baykara yetti. İlk maçta Diyarbakır'a 8 attım  :D

Lusage

Alıntı yapılan: Musti - 10 Mart 2011, 22:05:53
Bu versiyonu çok güzel olmuş. Ama finansımız çok kötü yine. Bu sene aslında çok daha iyi olması gerekirdi oyunda.

Teknik ekibimiz çok kötü.

Şefler ile Finans konuştum ama yine düzeltmemişler maalesef.  :(

Teknik Ekip zaten kötü  :D

Musti

Alıntı yapılan: Lusage - 10 Mart 2011, 22:10:21
Teknik Ekip zaten kötü  :D

Hep kötüydü...Ben her oyunda değiştiriyorum baştan aşağı. Sırf teknik ekibe çok para gidiyor. Neyse ki Sabri Şirinsoylu var da asistan menajer aramak zorunda kalmıyorum bu yıl ki oyunda.

LisandroLopez

Oyunu indirip kurmak için yolları ayrıntılarıyla anlatan olursa çok memnun olurum

maviay55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 11 Mart 2011, 00:39:23
Oyunu indirip kurmak için yolları ayrıntılarıyla anlatan olursa çok memnun olurum
aynen..format attım pc ye gitti fm de kariyerimde..

5trawberry

Sorumluluk 2012'de de devam ediyor mu ?