Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

cakir55

Sakarya çıkar üst lige iyi hava yakaladılar.

cakir55

Yüksel Yıldırım scout ekibine kafayı takmış belli. Takımı ben kuracağım diyor. Tamam da sen anlarsın yani futboldan ? Nasıl bir ekip oluşturulacak birde bunlara ek İsmail Başkan geri planda kalmış olacak ve o scout ekibini bozmak istemeyecek durum çok karışık. İnşallah yarın güzel bir sonuç çıkar.

Stoper

Scout ekibine kafayı takmasi kadar normal birşey yok.
En basitinden, devre arası transferlerinin durumunu sorsa, yapılan transferlerden verim alınamadığı, ortaya kötü tercihlerin yapıldığı çıkıyor.

Onur Eriş
Aytaç Sulu
Abdülkadir Özgen
Yılmaz Özeren

Bu dört isim de direk oynasın, takımı ileri taşısın diye alındı. Futbolcu kaynaklı,teknik ekip kaynaklı vs. Bir şekilde aşı tutmadı.

Transferin son gününde İsmet Taşdemir'in isteğiyle Cenk Kaplan alındı. Oynadığı lig maçlarında iyiydi ama izleyenler Sakarya'da ki maçta kötü olduğunu, yediğimiz gol öncesi yaptığı hatalar silsilesi yüzünden yediğimizi yazdı. Büyük maçlarda farkını göstermedikten sonra, Bodrum, İnegöl vs maçlarında alt yapıdan birisini oynatsak sırıtmazdı. Cenk iyi mi? bence bu lig için ideal, iş görür ama olmasa da büyük eksik değil.

Metincan Cici, İrfan Başaran, Muhammed Beşir bunlara oynamadan ödeme yapıldı. Takımda kadroya giremeyen, Aytaç gibi verim alınamayan isimleri toplasan yeni bir kadro kurarsın, bu basit ligde play off oynarsin.

Haliyle Yüksel Yıldırım harcadığı parasını, yapılan transferleri sorguluyor.

evolution55

bu şekilde düşünmesi kadar doğal bir şey yok. ama bu düşüncelerini direkt twitterda paylaşması bana doğru gelmiyor. karşılıklı diyalog kurması da 'bana göre' yanlış. sanırım ismail başkan da bundan rahatsız. çünkü insanların hepsini birden memnun edemezsiniz. herkes aynı düşüncede olmaz, olamaz. tabiatın kuralına aykırı. sosyal medya ile araya biraz mesafe koymada fayda var. zira yarın öbür gün birisi çıkar bi densizlik eder, ayıkla pirincin taşını. dün bir diyalog olmuş, birisi yazmış

dilaver güçlü ve kubilay ikilisini düşünün takımda

yy verdiği cevap;

kesinlikle takımda kalacaklar...

iyi de dilaver güçlü bizde değil ki takımda kalsın

Stoper

Kelli felli, 60 yaşında holding sahibi adamın, Twitter'da sürekli taraftarla etkileşim haline girmesini ben de doğru bulmuyorum, çoğumuz gibi.

Dün hem Beşiktaş hem Samsunspor kovalayan birisi, bırakın yalakalık yapmayı, bu kulübün tek başkanı var İsmail Uyanık yazmış. Yıkıcı, motivasyon düşürücü yazılar mesajlar dolu. Yüksel Yıldırım, 20 yaşında ki gençlerle diyaloğa giriyor, anlamış değilim.  Özel günlerde yaz birkaç birşey olsun bitsin.

Shane_Falco

Yüksel Yıldırım büyük bir iş adamı olabilir ama düne kadar ne kadar tanınan bir insandı ?
Şuan tüm Samsun'da 7'den 70'e tanınan bilinen bir adam. Belki de gelecek başarılarla yarın Tüm Türkiye'de tanınan, bilinen bir adam olacak.
Bunu fark etmiş olacakki ve bu tanınma hoşuna gitmiş olacakki daha da öne çıkmak, egosunu tatmin etmek istiyor.

Şu yapılacak görüşme bu gün ne zaman yapılacak, görüşme sonrası bi açıklama olacak mı ? Bilgisi olan var mı acaba ?

maço

https://twitter.com/telefunken55/status/1129689397505515520?s=12

Hesabın sahibini tanımam belki aramızdadır.
Ama sezon öncesi de verdiği bilgiler doğru idi.
Yola devam kararı alınmış sanırım.

evolution55

silmiş mi acaba twiti, ulaşılamıyor

_SoN_

Alıntı yapılan: maço - 18 Mayıs 2019, 13:12:23
https://twitter.com/telefunken55/status/1129689397505515520?s=12

Hesabın sahibini tanımam belki aramızdadır.
Ama sezon öncesi de verdiği bilgiler doğru idi.
Yola devam kararı alınmış sanırım.

ya sildi ya linkte problem var.

maço

Sadece Samsunspor

evolution55

Hadi hayırlısı sorunlar halledildi yazmış

eprianu

18 Mayıs 2019, 18:48:51 #47472 Son düzenlenme: 18 Mayıs 2019, 18:52:00 eprianu
Yüksel Yıldırım : İsmail Başkan ile beklenen toplantımız Holding Binamızda çok başarılı bir şekilde yapıldı ve tüm sorunlar tartışılarak tatlı bir şekilde bağlandı. İsmail Başkan ve ben Yükseliş Sezonu'a hazırız. Her şey daha güzel olacak!

İsmail Uyanık'ın gülüşü her şeyi özetliyor. Hadi gözümüz aydın :)

Ahmeti

Oh bee valla içim rahatladı
Büyük başkanı zor bulduk kolay kaybetmeyelim.

cakir55

Eskisinden daha hırslı dönecek İsmail Başkan ben bu fotodan onu sezdim.