Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

twitter

Bu kadar yavşağı nasıl bir araya getirmişiz

Elyesa

Alıntı yapılan: twitter - 17 Nisan 2021, 13:27:16Bu kadar yavşağı nasıl bir araya getirmişiz
helal iyi tespit

Sadece Samsunspor

Para yuzunden olacagani sanmiyorum. Bende para mevzusu uydurma. Kararlar gec alindi ve futbolcular kazan kaldirdi. Menemen macindan once hatta daha once o kirmizi gorenlere gerekli ceza verilseydi boyle bisey olmayacakti. Gec kalindi. Sampiyonluga oynayan bi takim attigi gole sevinmez mi ? Yasin ve gokhan kendilerinden baska kime kac pas atmistir. Gruplasma oldugunu ertugrul disinda herkes gordu. Onlar inatla gormedi. Sonuc bu.

defansif orta saha

Takım içindeki karışıklığın bu sezonluk bir olay olduğunu düşünmüyorum. Misal, sezon bitiminde etekteki taşlar dökülürken İrfan Buz hoca ile de konuşulmalı. Geçen sene sezon başında 9 maçta 6 galibiyet 3 beraberlik almışken, tek mağlubiyeti yokken neden gitti? İrfan hocanın apar topar gidişi tam bir muamma. Ertuğrul hoca gelince o da unutuldu.

SSKLA

Hatalara karşı çok sessiz durduk şu an bunun diyetini ödüyoruz lakin eğer maaş alamama gibi de bir dert varsa her ne kadar kızsak da burada topçuya bir şey diyemem. Düz bakmak lazım, maaşın bu her ay yatacak demiş miyiz, demişiz, ortalıkta paramız var şöyle böyle kılıç kalkan geziyor muyuz, geziyoruz. O zaman o para zamanında ödenecek, bu davalarında haklılar. Yani lafın özü yönetim eğer maaş ödemediyse kabahatli ancak oyuncuları savunduğum çıkarılmasın. Yapılması gereken, taahhüt edilen ne varsa yerine getirilip sıkıntı çıkarana anında tepki ve ceza uygulansaydı şu an bu durumda olmazdık. Sürekli her şeyde PR yapmak yerine biraz gerçeklere odaklansak keşke...

Bugüne kadar profesyonellik dendi, henüz emaresi göremedim zaten bu son olanlar ise artık mızrağın sığmaması.
Altyapı yatırımı çalışması dendi, üst yapıdan kopuk ve şans tanınmıyor(ESES maçında bile farkı atmışken zar zor ali kılıç oyuna alındı, o da 10 dakika...).
Kadro mühendisliği dendi, Santraforumuz yok, 8 numara yedeğimiz yok, sağ bekimiz yok, sol bek yarım, geriye ne kaldı?
Daha alt alta sayılabilecek nicesi...

Artık bize masal anlatmayın, iş yapın ya da yapmayın para benim değil, lakin bizi rezil etmeyin...   

Stoper

Geçen sene Bursaspor ne yaşadıysa benzerini yaşıyoruz. Ortak bir isim var, Keramcan Akyüz.

Bu kadar papaz topçunun olduğu yerde, çatlaklıklar olması sürpriz değil.
Son haftalara girmişken gelinen şu nokta pes doğrusu.

Akşam Ads- Giresun maçından istediğimiz skor çıksa, moral olucak bize.

diocid

Bu durum  oyuncuların parasını almaması ile ilgili gibi duruyor,  oyuncular sezon sonunu bekleyemedi yada beklemedi. Eğer başkan, yavaş yavaş oluşan kötü gidişten dolayı paralarını vermediyse kendince doğru, futbolcular içinse yanlışdır. Futbolculara kızarken lütfen bu parasal gerçekleri göz önüne alalım, ayrıca  Samsunspor organizasyon şemasın da açıklar var ve , gerekli takviyeler ile bu meselenin de çözümlenmesi gerekmektedir. Bu saatten sonra biz taraftarlar olarak ortamın yatışmasını ve kaldığımız yerden devam etmesini dilemekten başka bir şey gelmiyor.

defansif orta saha

Alıntı yapılan: SSKLA - 17 Nisan 2021, 15:51:38Hatalara karşı çok sessiz durduk şu an bunun diyetini ödüyoruz lakin eğer maaş alamama gibi de bir dert varsa her ne kadar kızsak da burada topçuya bir şey diyemem. Düz bakmak lazım, maaşın bu her ay yatacak demiş miyiz, demişiz, ortalıkta paramız var şöyle böyle kılıç kalkan geziyor muyuz, geziyoruz. O zaman o para zamanında ödenecek, bu davalarında haklılar. Yani lafın özü yönetim eğer maaş ödemediyse kabahatli ancak oyuncuları savunduğum çıkarılmasın. Yapılması gereken, taahhüt edilen ne varsa yerine getirilip sıkıntı çıkarana anında tepki ve ceza uygulansaydı şu an bu durumda olmazdık. Sürekli her şeyde PR yapmak yerine biraz gerçeklere odaklansak keşke...

Bugüne kadar profesyonellik dendi, henüz emaresi göremedim zaten bu son olanlar ise artık mızrağın sığmaması.
Altyapı yatırımı çalışması dendi, üst yapıdan kopuk ve şans tanınmıyor(ESES maçında bile farkı atmışken zar zor ali kılıç oyuna alındı, o da 10 dakika...).
Kadro mühendisliği dendi, Santraforumuz yok, 8 numara yedeğimiz yok, sağ bekimiz yok, sol bek yarım, geriye ne kaldı?
Daha alt alta sayılabilecek nicesi...

Artık bize masal anlatmayın, iş yapın ya da yapmayın para benim değil, lakin bizi rezil etmeyin... 

İmzamı atarım. 7/24 "benim param, para verdim, para harcadım, para para para" muhabbetinin döndüğü bir yerde kurulan bir sözleşme varsa şartlarının kuruşu kuruşuna yerine getirilmesi gerekir. Oyuncu ile misal yıllık 10 lira, maç başı 5 lira, galibiyet primi de 3 lira diye anlaşılmışsa bu miktarlar ödenmeli. Ödenmeli ki oyuncunun eline koz verilmesin. Topçuya ederinden az ya da fazla paraya anlaşılmış, beni ilgilendirmiyor. Madem şartlar ağır geldi, başka oyunculara baksaydı yönetim. Ne zaman futbolcu-para muhabbeti duysam aklıma her zaman Hamit Altıntop'un Galatasaray'dayken yaptığı ünlü "Rızkımız buysa biz hayır mı diyelim kardeşim?" açıklaması gelir. Taraftar olarak duygusal düşünebiliriz ama topçunun umrunda olmaz.

Yüksel başkanın kendi elleriyle yarattığı "paralı/zengin başkan" imajı her geçen gün kulübün bugününden çok geleceğine zarar veriyor.

twitter

keçi yeneydi bari arkadaş her yerden darbeyi yedik topluca

altınordu da haftaya giresun a yatar

bu hafta da giresun ads i sallamaz

seneye de babayı görürüz bu sıralamayı üstten 4 süper lig takımı gelince

5trawberry

Tuzla'nın Play-off iddiasını koruması için yenmesi daha iyi.
Çünkü Adanademir, Altınordu ve Giresun maçları var.

ugurozkan

Menemen rezaletinden sonra foruma girmedim, takımla ilgili haber okumadım. Bugün buraya girip kopan fırtınayı görünce gram şaşırmadım. Takımdaki gruplaşmalar ve sabotajlar,  hocanın kontrolü kaybetmesi v.b. zaten hissediliyordu. Yönetim muhtemelen sezonu bitirelim icabına bakarız düşüncesindeydi. Bu çıyanlar, maalesef başkandan daha tecrübeliler. İşin güzeli artık taraflar tam manasıyla belli ve kartlar açık olduğundan kimse tiyatrosuna devam edemeyecek.
Benim taraftar olacak söyleyebileceğim tek şey, sahada terinin son damlasına kadar mücadele etmeyen kim varsa allah belasını versin.

_SoN_

Bir mucize olur mu? Ads bu maç puan kaybeder mi dersiniz? O zaman herşey çok farklı bir hal alabilir, çıkmadık candan ümit kesilmez.

Sadece Samsunspor

Ads full tribun masallah. Helal olsun her maca taraftar aliyorlar kimseyo dinlemiyorlar veriyorlar 26 bini her hafta devam

5trawberry

Ne olacaktı, ADS başkanı yandaş olunca ve bunu da açıkça beyan edince yasaklar yandaşlara işlemiyor.
Instagram hesabı sanki Recep Tayyip Erdoğan'in kendi hesabi

_SoN_

Bu iş böyle oluyorsa yazıklar olsun bizim yönetime, adamlar her hafta seyircili maçlar oynuyorlar.