Samsunsporumuz:2 -Genclerbirligi:0

Başlatan ender, 23 Nisan 2006, 19:25:52

« önceki - sonraki »

beşnumara

bu maçı da almalıyız   yenmekten başka çare yok biz kazanıyoruz rakipler de kazanıyor  a.q

samsunsporum55

maç nolur demenin bi anlamı yok artık kalan 3 maçımızıda kazanacağız.....

dr_ahmet

ne diyar ne denizli beni malatya korkutuyor

yaman55

bengülü

arkadaşlar dikkat olun gençlerbirliği malatya için saldırabilir benim korkum bu neden derseniz bülent korkmaz malatyalı kardeşi saten malatyada oynuyor mert dediğim gibi ben çok korkuyorum inşallah benim dediğim gibi olmaz vede yeneceğiz

kadir55ist

selam
arkadaşlar 2 haftadır söylüyoruz topici bluegreen kardeş açsın diye ama takan yok onun açtığı topiclerle maçları kazandık belki saçma felan dersiniz ama 2 haftadır öyle artık en ufak olayları değerlendiriyoruz.
neyse inşallah bu topicde hayırlı olur benim en korktuğum malatya oldu çünkü ikili averajımızda kötü birde onlar son hafta anteple antep rahatlarsa büyük ihtimal maç onların istediği gibi biter gençler ve malatya maçını alıp ligde kalmalıyız...

King Of The North

Merak etmeyin Ankaragücü Malatyayı evirecek çevirecek gene yenecek.Denizli Diyar maçı da var biz bu hafta maçı alalım Malatya'yı zaten yeneceğiz bizi içerde yeneni biz dışarda affetmeyiz.Final maçı Malatya maçı olacak.3 maçı da alacağız inşallah bu takım süper oynuyor gaz falan değil ben buna Denizli'de inandım gerçekten gözlerim doldu ve Ankaragücü maçındaki müthiş baskı.

55_power

bluegreen55

kadir55ist arkadaş topiki açacaktım ama arkadaş açmış zaten.
  insan böyle durumlarda herşeye uğur yapıyo bende 2 haftadır nişanlımada dua ettiriyorum kazanalım diye.. onla beraber dinliyoz ölüp ölüp diriliyorum gerçekten.bu seneki gibi stres yaşamadık gerçekten.

umarız bu haftaki topikte şans getirir şöyle rahat rahat kazanırız radyo başında ecel terleri dökmeyiz.

asıl önemli olan; takım yenildiği maçlarda berabere kaldığı maçlarda ve şimdi istikrarlı bir şekilde iyi oynuyor ve şansızlığını kırıyo kazanıyor artık ...bir kaza gelmezse başımıza 3 maçıda alıcaz inşallah..

sezgin

3tane finalmaçımız var buda final maçı inşallah alacağız bu maçı zaten başka yoluda yok   HAYDİ SAMSUN SPOR BASŞARILAR

55samsunlu55

Ayari kötü bir şekilde sakatlanmış. benim en çok korktuğum şey de buydu. bu yüksek tempoyla inşallah daha fazla sakatlanma olayı olmaz. Allah (CC) nazardan saklasın.

samet

bizim tek rakibimiz malatyaspor...ankaragücüne yenilseler bile son hafta antep maçı satcak kim ne derse desin görcez...o yüzden malatyadan kesin 3 puanla dönmemiz lazım ikili averajı düşünürsek...allah muhafıza 3 de 3 yapmamız şart oldu...

carsambali55

antep kesin satar maçı.bizim malatyayı kesin yenmemiz gerekiyor.gençlerle berabera kalıp diyarbakırıda yenmemiz şart.7 puanla ligde kalırız.6 puanla düşeriz.yenilmek gibi bir luksumuz kalmadı.ilk yarıda arıca butun rakiplere yenildi.hemde evimizde.denizli malatya ve ankara ile evimizde berabere kalsaydık şu anda ligte kalmıştık.

oğuzhan55

Hasan Şengün hocamız takımın başına geldi geleli bence takım daha bir başka oynuyor.İşte göründüğü gibi artık bunları konuşmak önemli değil ama Arıca'nın deneyimine güvenipte küme düşmektense bu şekilde devam etmek daha iyi oldu bence.Arıca'nın Samsun'da Denizli'ye bıraktığı puanlar ve bunu Denizli'de telafi edebilen ve Arıca kadar deneyimi olmadığı halde bugün hala bizi düşme hattında rakiplerimizle baş başa mücadele ettiren Hasan Şengün'e teşekkür etmek gerekir.Samsunsporumuz bugün bu şartlarda yardımcı hocayla kümede kalırsa inşallah kalacak işte o zaman birileri artık bunu dile getirmeli.Şampiyon takım falan değil sadece mücadelesiyle ligde kalan Samsunspor konuşulmalı.

cem and naz55

bu hafta gençleri yenelim 100de 80 ligde kalırız bence en zor maçımız malatyadan bile zor maç bu inançla bu birliktelikle gençlerbirliğini yeneceğiz inşallah