Celil Sağır

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Mart 2008, 01:36:00

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

İyiki varsın İmparator Celil her takıma nasip olmaz senin gibi bir oyuncu hem Samsunlu hem Samsunsporlu ve Samsunsporun Futbolcusu İmparator Celil Gurur Duyuyorum senin gibi bir efsane Futbolcumuz olduğu için..

mehmet yılmaz

Celil Sağır
1993/94 Kadıköyspor'da ve Üçüncü Ligde oynarken, henüz 19 yaşında...

Sadece Samsunspor

samsunspor diyince akla gelen futbolculardan biri

serkan ve celil aktif futbolu bıraktıktan sonra mutlaka samsunsporda çalışmalılar

misafir

Alıntı yapılan: tuqberk - 21 Mayıs 2008, 17:34:14
samsunspor diyince akla gelen futbolculardan biri

serkan ve celil aktif futbolu bıraktıktan sonra mutlaka samsunsporda çalışmalılar

celil ancak başgöl petrolde çalışır

CeLiL_55

Alıntı yapılan: misafir - 21 Mayıs 2008, 17:39:13
celil ancak başgöl petrolde çalışır
adam gibi konuş terbiyesizlik yapma !

**KaR6**

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 21 Mayıs 2008, 19:14:05
adam gibi konuş terbiyesizlik yapma !

ben bi terbiyesizlik goremiyorum?? emeği her ne olursa olsun parasını alamadıgında takımını satıp giden bi adama, genç topcularımızı nasıl emanet edeceğiz ki? nasıl örnek alacaklar onu??

CeLiL_55

21 Mayıs 2008, 22:06:15 #51 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2008, 22:10:33 CeLiL_55
adam doğru konuşunca suçlu oldu yani iyi kardeşler Samsunspor bu yönetimle devam etsin bizde süper lige çıkmayalım oynayalım hep bankasya1.liginde hasbinallah ya bu yönetimin nesini beğenirler anlamış deyilim Celilin bildiği bişe varki Başgölün gelmesini istiyor.. herzaman arkadayım imparator Celil 55 numara bir tek sana yakışıyor

**KaR6**

Konuşmasına filan bişe demişmiyim ben? Ayrıca ben de bu yonetimin en buyuk karşıtlarındanım.. Madem bu numara ona cok yakısıyor, ait oldugu sehri 35 yasından sonra para için satmasın? eğer  celil celil olduysa bu kulubun sayesindedir, bu takıma ilk onun sahip çıkması gerekirken ilk kaçan kaptanımız.. vay halimize..

CeLiL_55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Mayıs 2008, 01:18:22
Konuşmasına filan bişe demişmiyim ben? Ayrıca ben de bu yonetimin en buyuk karşıtlarındanım.. Madem bu numara ona cok yakısıyor, ait oldugu sehri 35 yasından sonra para için satmasın? eğer  celil celil olduysa bu kulubun sayesindedir, bu takıma ilk onun sahip çıkması gerekirken ilk kaçan kaptanımız.. vay halimize..
Ya sen harçtn gazel okuma bilmediğin çok şey var kafana göre burda konuşuyorsun Celil hakkında Celil belki samsunspor sayesinde Celil oldu amaa Samsunsporda Celil ve Serkan sayesinde Samsunspor oldu bu arada Celil kaçtı filan diorsun belki malatyaya gitti ama o dönemin yönetimi neden Celil büyük yanlış yapıp Celil harcamaya kalktı söylesene bunuda sen Yönetim bahanelerde Celili kadro dışı bırakmaya çalıştı küme düştüğümüz sezon Celil yönetimle ters düştü ve gitti Malatyaya gitmiş olabilir ama sora yuvasına geri döndü Celile halan daha Transfer teklifleri geldi ama Celil Süper Lige gitmedi gene bu takımda kaldı Samsunspor bu sezon Ligde kaldıysa Celilin payı burda 100&80 dir Samsunsporlularında en az 100&80 ni Celili sevip sayıyor ve abi olarak görüyor Celili senin sevmene gerekte yok onu sevenler İmparator olarak seviyor Celilin Takıma faydasın Zararının 100 katıdır.. !!!!

tunç güvenoðlu

22 Mayıs 2008, 09:16:11 #54 Son düzenlenme: 22 Mayıs 2008, 12:45:50 tunç güvenoðlu
Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 22 Mayıs 2008, 02:19:13
Ya sen harçtn gazel okuma bilmediğin çok şey var kafana göre burda konuşuyorsun Celil hakkında Celil belki samsunspor sayesinde Celil oldu amaa Samsunsporda Celil ve Serkan sayesinde Samsunspor oldu bu arada Celil kaçtı filan diorsun belki malatyaya gitti ama o dönemin yönetimi neden Celil büyük yanlış yapıp Celil harcamaya kalktı söylesene bunuda sen Yönetim bahanelerde Celili kadro dışı bırakmaya çalıştı küme düştüğümüz sezon Celil yönetimle ters düştü ve gitti Malatyaya gitmiş olabilir ama sora yuvasına geri döndü Celile halan daha Transfer teklifleri geldi ama Celil Süper Lige gitmedi gene bu takımda kaldı Samsunspor bu sezon Ligde kaldıysa Celilin payı burda 100&80 dir Samsunsporlularında en az 100&80 ni Celili sevip sayıyor ve abi olarak görüyor Celili senin sevmene gerekte yok onu sevenler İmparator olarak seviyor Celilin Takıma faydasın Zararının 100 katıdır.. !!!!

o ne demek anlamadım şimdi .samsunspor celil le serkan sayesinde samsunspor oldu.bu lafa sadece ÇÜŞ derim AYRICA DA SAMSUNSPORUN TARIHINIDE  BİLMİYORSUN DERİM .samsunspor kurulalı on sene olmadı tarihi ve mazisi olan külüptür .samsunsporu celil ve serkana bağlarsan temelkeskindemir hakkı bayrak abidin nuri asan muzaffer mete tanju fatıh uraz isa vural ercan dobi hasan kel zafer kaptan emin kasım rıfat naim anusştekin gozgoz yılmaz lara ve HASBİ MENTEŞOĞLU İSMAİL UYANIK lara  tamamen haksızlık edersin onları YOK SAYARSIN.samsunsporu samsunspor yapan isimleri ni yazdılarım ve yazamadıgım nice kahramanlarıdır .samsunspor samsunspor oldu ise bunu TARİHİNDEN taraftarından almıstır celil le serkan degil.
gelelim celil konusuna samsunspora yaprığı hizmetler inkar edilmez ama özellikle son seneler yaptıları bağışlanır tarzında degildir.sen samsunsporun kaptanı iken samsunspor tarihinde 2.liğde hiç bir zaman 15. olmamıs senin kaptanlıgın döneminde olmussa ve gazetelere BİZ GÖREVİMİZİ YAPTIK diye bir beyanat veriyorsa o sadece CELİL in ayıbıdır.baksın bakalım samsunspor tarihine samsunspor 2.liğde ne zaman sampıyonluk harıcınde bir hedef belirlemiştir.bana hemen para alamadılar ama takımı liğde bıraktılar deme diyarbakırspor lu futbolcularda alamadı şampıyon olan kocaelıde alamadı ve bır cok kulupte alamadı.
celilin  millete dagıttıgı formalara gelelım formaların onunde BAŞGÖL petrol reklamı var.samsunspor bu sene hangı macta basgol reklamlı forma ıle sahaya cıktı.canı cok basgol reklamlı forma vermek ıstıyorsa samsunspor amblemı olmayan forma versın.
samsunsporda bugune kadar hıc bır kaptan para alamasalar bıle hep sustular kol kırılır yen içinde kalır terbiyesi ve efendılıgı ile kaptanlık yaptılar ama celıl gıbı durmadan gazete köşelerinde haber olmadılar yada OTOBUSLERI VAR AMA PARALARI YOK SEKLINDE SARKILAR YAPMADILAR.
celilin bu kulupten aslında en az alacaklı olan futbolcu oldugu ama bır anda basgol tarafından bırden alacak rakamı defter kayıtlarında artırıldıgınıda bır cok kısı bılıyor .
sezon baslamadan tv lerde bır sene parasız oynayalım samsunsporu sampiyon  yapalım dıyende celıl di . ne parasız oynadı nede takımı sampıyon yaptı ancak 2.liğde 15. yaptı ve onun kaptanlıgında kı takım da samsunspor tarıhınde bır ılklerıde yarattı nelerımı mesala tarıhımızde gıresunspora sahamızda ılk defa yenıldık.
ben celil bundan 4 sene öncesıne kadar severımdım ama malatya ya gıtmesı .(ki ordan ayrılmasınında sebebi PARA. Alsaydı parasını geri dönmezdi) özellike bu sene ki napolyon gibi PARA PARA PARA demesi takım sampıyon olsa haklı olurdu .ama 2LİĞDE 15. olmus insan da para derken biraz YÜZ kızarır.

CeLiL_55

Ya varya Herkes Celile yükleniyor adamların parası verilmiyor hemde herkes Celil ve takımdan üst düzey performans bekliyor ya geçin bu işleri madem öylede Krallar Kralı Serkan Aykut 2 Senedir yatıyor Kimse Serkana Celile dediklerinin 3%1 ni bile söylemiyor Serkan Aykut ne yaptı Hiç birşey ama Celil bu takımı sırtladı (Küme Düşmekten) Kurtardı ama bazı namkör arkadaşlar bunu görmezden geldiler Celil dielim yok Kim Kurtarıcaktı Bizi bu sezon 4 puan farkla Ligde kaldık Geviş getiren Canermi Keyif çatan Serkan mı Genç Sercan mı hangisi kurtarıcaktı ama bu gün bir kez daha anladımki Samsunspor Tarihin de Celil gibi bir oyuncuya tafra yapıp tavır alan taraftarlara yazık ve Samsunspor iyikide Süper Lige çıkamıyor nası olsa Celil suçlu ya merak ediyorum dorusu Celil Samsunsporda olmayınca bizi bu halimizden kim kurtarıcak sonra çok görücem nasılsa ah keşke Celil olsa idi diyenleriii

**KaR6**

benim mi bilmediğim şeyler var ;D belki senin gibi gözleri boyanmış taraftarlar sayesinde bu haldeyizdir, onu hiç düşündün mü? ne yaparsa yapsın eleştirmediğimizden dolayı bu haldeyizdir? evet serkan 2 senedir yatıyo ama paramızı vermediler diye ilk fırsatta izmitlere gitmiyo farkettiysen?
eğer samsunsporu samsunspor yapan celiller serkanlardır diyosan o şehitlerimizin kemikleri sızlar mezarlarında, mantıklı konuş birazcık.. şunu da bil ki celil bundan 2 sene önceye kadar benim en sevdiğim futbolcu ve en samimi oldugum 'insandı'.  takım kumede celil sayesinde kalmış, belki doğrudur ama bu da zaten onun görevi değil mi? o ugruna ağladıgı parasını haketmisi lazım değilmidir birazda?

malatyaya gittiği sene yönetim yanlış yaptı diyosun, ona teklif edilen para takımda bir futbolcuya verilen tavan fiyattı, sen de bunu biliyomusun? beyimizin istediği parayı super lig takımları vermiyodu, buldu bi MALatya gitti ama sonrasını gorduk işte..

Neyse, seviyeli olduktan sonra tartısmak guzelde, uslubuna biraz daha dikkat edersen hem ben hem site sakinleri daha mutlu olur sanıyorum. .teşekkürler..

veis

yönetimde ts li var deyip kaçmak.her sezon başı paramı vermezseniz kampa katılmam demek hatta otobüsleri var ama paraları yok diye millete bizi rezil etmekmi imparatorluk.başgölle kucak kucaga pozlar mı vermek imparator yaptı onu..celil efendi önce adam olucak ondan sonra samsunsporluyum diyecek öyle sıkıldım ben malatyaya gideyim sonra olmadı samsuna geleyim yooook olmadı kocaeline kaçayım yok böyle bişey tamam oyuncu süper topçu ama efsane degil imparator hiç degil.samsunspor onun sayesinde samsunspor olmadı ama o celil oldu bunu asla unutmayalım lütfen .

Recep

Vay be bilmediğimiz neler varmış öğrendiğim iyi oldu celil ve serkan olmasa Samsunspor diye bir şey olmazmış yanlış anladım galiba onlardan önce öyle şahsiyetli futbolcularımız vardı ki biz demek ki değerlerini bilmemişiz buraya yazmaya kalksam onlardan bin gömlek üstün öyle futbolcular geldiki inanın biz bile burada onları tanıtamamışız

CeLiL_55

Beyler Samsunspor Tarihi Celil ve Serkandan ibaret deyil ben bunu kastetmedim Samsunspor Tarihine bakın Her Dönemlerin Yıldız Futbolcuları olmuştur Celil ve Serkan dan öncede vardı bu yıldız futbolcularımız hepsi gitti yenileri geldi ama demek istediğim burda Celil ve Serkan Samsunsporun yetiştirdiği son yıldız futbolcular Serkan ve Celilden sonra kim sırtılıcak bu takımı Yıldız oyuncu kalmadı artık sıradan Futbolculara kaldı Samsunspor benim demek istediğim bu Serkan ve Celil Samsunsporun yetiştirdiği son Yıldızlar yine yetiştirebilirmiyiz hiç umutlu deyilim yetişse bile elimizde tutmamız çok zor..