METRO Grossmarket

Başlatan berusa55, 19 Temmuz 2011, 23:53:05

« önceki - sonraki »

epçeli köylü

Bugün açılmış diye bir haber okudum. Fotoğrafları bekliyoruz....

Ahmeti

inanılmaz bir kalabalık var içeri girmedim ama dışarıdaki araçların park yeri bulamamasından belliydi.

berusa55

berusa55

Merak edenler için yazayım az önce aradım Samsun METRO'yu; esnaf ve ticarethaneler için olan ticari kart dışında günlük müşteri ziyaretleri için girişte isim soyisim alınarak günlük giriş kartı veriliyor ve bununla alış verişinizi yapabiliyorsunuz.

SSKLA

Gerçekten böyle bir yer gerekliydi güzel bir yer ve fiyatlarıda uygun ayrıca ne ararsanız var :ok

Stoper

İlk fırsatta gitmeliyim. Hayırlı olsun .

bengülü

alışveriş yapın  samsun metronun cirosu düşük  :)

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: bengülü - 27 Aralık 2011, 17:51:56
alışveriş yapın  samsun metronun cirosu düşük  :)

Abi daha Bismillah yeni açıldı hangi ara cirosunu öğrendin  :)

fındık

ilk günden böyleyse 1 aya kalmaz kepenk çekerler o zaman :D

berusa55

Cirosunun daha dün açılan bir mağaza için düşük olduğunu hiç sanmıyorum Recep dostum istersen yarın bir daha bir göz at mağaza cirolarına ya da haftasonu. Az önce geldim METRO'dan ve hafta içi geç saat olmasına rağmen baya bir kalabalık vardı. Hafta sonuna doğru ilginin ve alışverişin tavan yapacağını düşünüyorum. Çok güzel bir lokasyona çok güzel bir grossmarket açmışlar.

Tekrardan şehrimize hayırlı olsun...

davidsavage

Turuncu

Sarı lacivert dışında Metroyu beğendim  :evet:

masbene

hayırlı olsun. bu market karadeniz in birçok ilinden çok sayıda müşteriyi de çeker. hatta baumax o anlamda çok katlar diye düşünüyorum

berusa55

Alıntı yapılan: Turuncu - 27 Aralık 2011, 21:24:44
Sarı lacivert dışında Metroyu beğendim  :evet:

Boca Juniors o Aykut kardeşim ;)

Burak

Vallahi neyleyim Metro'yu içindeki Samsun'da (ya da Türkiye'de ) üretilmedikten sonra . Üretim Şart!  Sadece tüketmekle hiçbir ülke hiçbir şehir bir yere gelememiştir. Bu benim kişisel düşüncem tabi ki