METRO Grossmarket

Başlatan berusa55, 19 Temmuz 2011, 23:53:05

« önceki - sonraki »

Recep

firmalara ürün siparişlerini veriyorlar kasım sonu açılacak galiba

5trawberry

Çalışma şartları ve ekonomik destekleri müthiş.

celebi

Alıntı yapılan: Recep - 14 Ekim 2011, 12:18:58
firmalara ürün siparişlerini veriyorlar kasım sonu açılacak galiba

sen nerene biliyorsun ticaretle mi uğraşıyorsun aağbey :)

fındık

Metro Gros Market hızla yükseliyor18 Ekim 2011 / 14:18
Canik, sınırları içinde inşaatı hızla devam eden Metro Gros Market, Aralık ayında müşteri kabul edecek
Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in girişimleri sonucu Karadeniz Bölgesi'ne ilk yatırımını Canik'te gerçekleştiren Türkiye'nin ve dünyanın lider toptan satış markası Metro Gros Market'in inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çevre yolu kenarında 16 bin metrekare alana inşa edilen dev marketin aralık ayında müşteri kabülüne başlaması planlanıyor. Gıda, tekstil, dayanıklı tüketim malzemeleri, beyaz eşya olmak üzere binlerce ürünle Samsunluların hizmetinde olacak Metro Gros Market, şehrin ekonomik ve ticari parametrelerine katkı sağlamaya hazırlanıyor. Dünyanın 31 ülkesinde 2 bin 100 mağazası ve 290 bin çalışanıyla hizmet veren Metro Gros Market, Samsun'un ticaret kenti olması yolunda atılmış büyük bir adım olarak metro kalitesini Samsunlularla buluşturacak.

SAMSUN YABANCI SERMAYEDE İLKLERİ YAŞIYOR

Samsun'da yaşanan ticari gelişmelerle alakalı olarak bir açıklama yapan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, yabancı yatırımlar alanında Samsun'da önemli gelişmelerin yaşandığını vurguladı. Başkan Genç, "Samsun, doğrudan yabancı sermaye yatırımları bakımından Karadeniz'de ilkleri gerçekleştiriyor. Avusturyalı Baumax'dan sonra Alman devi Metro Gros'un yatırım için Samsun'u tercih etmesi, diğer büyük firmaları şehrimize mıktanıs gibi çekecek. Ticari manada gerçekleştirilen bu atılım ve hamleler beraberinde diğer tüm sektörelere hareketlilik kazandıracak" dedi.

ŞEHRİ BÜTÜN OLARAK GÖRÜYORUZ

Samsun'un giderek büyüyen ve gelişen bir ticaret, kültür, eğitim, sağlık, spor ve turizm kenti haline geldiğini söyleyen Başkan Genç, "Son yıllarda yakaladığı gelişim trendini hızla yukarılara taşıyan Samsun şehri, kentteki yatırım potansiyellerini hergeçen gün gün yüzüne çıkarıyor. Tarihte genlerinde var olan ekonomik ve ticari kalkınmışlığa doğru ilerliyor. Bugün şehrimizden bahsederken lojistik merkezi üssü', 'eğitim', 'spor', 'kültür' ve 'sağlık' kenti gibi nitelendirmelerde bulunuyoruz. İşte tüm bunlar şehrimizin geleceği için olumlu gelişmeler. Bizler yerelde Canik Belediyesi olarak şehri bir bütün olarak görüyoruz. İlçemize yapılan her yatırımı Samsun'a yapılmış bir yatırım olarak görüyoruz. Özellikle şehrimize yapılan yatırımlarla Samsun artık sınırlar ötesi için bir cazibe merkezi olmuştur" diye konuştu.

Atakumlu

Sabah metro nun calısanlarından biri geldi, Esnaflara kart dagıtıyorlarmıs bize de bıraktılar ...Satışları sadece esnaflara yapacaklarını soylediler ...

5trawberry

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 18 Ekim 2011, 16:40:26
Sabah metro nun calısanlarından biri geldi, Esnaflara kart dagıtıyorlarmıs bize de bıraktılar ...Satışları sadece esnaflara yapacaklarını soylediler ...

Öyle bir şey duymuştum.
Vergi Levhası olanlara satış yapacaklarmış..
Aslı nedir bilmiyorum.

ahmetsefa55

nası yanı perakende satıs yok mu ?

buonanotte

Alıntı yapılan: 5trawberry - 18 Ekim 2011, 18:32:24
Öyle bir şey duymuştum.
Vergi Levhası olanlara satış yapacaklarmış..
Aslı nedir bilmiyorum.

Doğrudur sadece vergi levhası olanlar alışveriş yapabiliyor.

buonanotte

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Ekim 2011, 18:57:22
nası yanı perakende satıs yok mu ?

Alışveriş yapmak için kart istiyolar.Kartı da vergi levhan olmadan alamıyorsun.Biraz saçma olmuş sanki.

berusa55

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 14 Ekim 2011, 15:20:17
sen nerene biliyorsun ticaretle mi uğraşıyorsun aağbey :)
ticaret mi oda ne ben kendi halimde öyle gezerim kardeş :D

epçeli köylü

Oradaki TOKİ de oturanlar şanslı.Hastane, alışveriş merkezi herşey ayaklarının altında...

feveran

ewt arkadaşlar bende aldım o karttan geldiler vergı levhası olan esnaflara alış verış var toptan orası perakande yok sanırım

celebi

Alıntı yapılan: Recep - 19 Ekim 2011, 17:39:42
ticaret mi oda ne ben kendi halimde öyle gezerim kardeş :D

gezerek adama paramı veriyorlar bende tüm gün oturuyorum bana o kadar para vermiyorlar ya hu :)

maraton

çelebi hocam bu recep nikli arkadaş aramızda kalsın godaman tabir edilen sınıftanmış,para babası.. dededen kalan yerleri satıp yiyomuşta halen bitirememiş o derece !!